Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trzeba będzie kupić dużo browarów ;-)
[youtube]KJZ7dFtFsbI[/youtube]
[youtube]O-ZDSrUJqhs[/youtube]
[youtube]eMLrWRULo8k[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szkoda Conora, ale walka piękna, a to co odstawił Khabib, to żenada. Te wszystkie niesnacki zawsze mają finał w klatce.
Wygrał, pokazał i koniec. Uścisk ręki i po sprawie.
Zwyczajowo tak to wygląda i to by była klasa.
Khabib sam siebie zrujnował.
Trzeba być idiota aby po takim osiągnięciu tak zakończyć.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Szkoda Conora, ale walka piękna, a to co odstawił Khabib, to żenada. Te wszystkie niesnacki zawsze mają finał w klatce.
Wygrał, pokazał i koniec. Uścisk ręki i po sprawie.
Zwyczajowo tak to wygląda i to by była klasa.
Khabib sam siebie zrujnował.
Trzeba być idiota aby po takim osiągnięciu tak zakończyć.
Conor też tak wyskoczył nad siatką do Aldo po jednej walce. Zaatakował też autobus w którym wybił szybę. Nie bronię Khabiba, bo myślałem, że jest ponad prowokacje Conora, ale widać nie wytrzymał napięcia. W każdym razie została teraz jeszcze bardziej ekscytująca walka Khabib vs Tony.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja nie bronię też Conora, bo jeden i drugi, to dobry numer, a to też nie jest spotkanie kółka różańcowego, ale mierzi mnie idiotyzm i bezmyślność zachowania Khabiba, mieć w jednej chwili tak dużo i stracić to w kilkadziesiąt sekund, robiąc z siebie ostatniego debila.
Gdyby podszedł, podał rękę z tym całym swoim rzekomym stoickim spokojem i opanowaniem, byłby dziś królem.
Przyćmił swoje umiejętności (a jest kozak w klatce) buractwem, bo o ile Conor przyzwyczaił wszystkich swoimi akcjami - które niejako nakręcają ten biznes, to Khabib mógł trzymać się swojego stylu - spokojny, wyważony i opanowany, a wyszedł burak.
Natomiast technicznie, bomba. Bardzo dobra walka.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Mac to wyjatkowy fighter, ale nawet najbardziej oddani fani przekonali sie niejednokrotnie, ze jest to zwykly DB i wyjatkowy AH.
Nie ma sensu nazywania go sportowcem, czy atleta, albo wspolczuc ze nie zasluzyl na lomot. Klatka, to jest miesce idealne dla niego i kiedys wyladuje tam na dluzej. W Irlandii kraza ciekawsze historie, niz te znane z gazet, pokazujace jego charakter i MO.
Tymczasem odnosnie UFC229.


[youtube]gzhJ9PdY77c[/YOUTUBE]
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Oho, moze byc grubo xD

Prezes UFC zapowiedział, że Chabib Nurmagomiedow nie dostanie pieniędzy za walkę. "Dagestański orzeł" miał otrzymać dwa miliony dolarów. Milion więcej powinno trafić na konto McGregora. Przychody z gali UFC229 wyniosły 17,188 milionów. O tym, czy Nurmagomiedow dostanie, wypłatę zadecyduje Komisja Sportu stanu Nevada.

– Trzech członków zespołu Chabiba zostało już aresztowanych – dodał Dana White. Dwóch z nich to Zubaira Tukhugow i Islam Machajew, którzy zaatakowali Irlandczyka w oktagonie. Trzecim był mistrz świata w sambo Esedulla Emiragajew. – Conor McGregor nie wniósł przeciwko nim oskarżeń, więc wszyscy opuścili areszt.

– Ci goście, którzy wskoczyli do klatki, nigdy już nie zawalczą dla UFC – powiedział White. Tukhugow (18-4) 27 października miał stoczyć walkę ze sparingpartnerem McGregora, Artemem Łobowem (14-14). MMA Fighting informuje, że Zubaira znalazł na to sposób. Ponoć zaproponował Łobowowi i McGregorowi pojedynek poza ringiem.

Pozaringowe ekscesy mogą kosztować "Dagestańskiego Orła" wizę. Rosyjski "Sport-ekspress" donosi, że "wszystko zależne jest od decyzji organów ścigania i Komisji Sportowej stanu Nevada".
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ktos ogladal wczoraj dzieciniade pt. FameMMA?
Co drugi zawodnik przygotowywal sie do walk 2 miesiace. Kazdy po 2 minutach mial dosc :)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
No cóż. Jakby było 12 rund Wach by wyłgał. W 10 rund ciut dla Szpili dla amatorów, ale mocne ciosy dla Wacha. Walka na pograniczu. Punktacja sędziów żenada. Ja by postawił dla Wacha. Czemu młody Szpila nie chciał 12 rund ?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piękna walka. To jest prawdziwy sport.
Szpila świetny, skakał jak orangutan i to mogło się podobać, ale umówmy się, dobry zawodnik i po ptakach.
Wach powinien to wykończyć i miał dwa razy genialną okazję, w głowie się nie mieści jak to spieprzył.
Dla mnie, to lepszy zawodnik, taki czołg, tyle, że zabrakło paliwa na ostatni zamykający temat strzał.
Powinien wygrać i w moich oczach jest zwycięzcą.
Przy 11 rundach, Wach by położył Szpile.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
armanig prawie w tym samym czasie. Podobnie myślę.

Promotorzy moją plan dla Szpilki dlatego tak sędziowie punktowali. Życie, ale i tak nic z niego nie będzie.
 
Do góry