Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

MichalTJE

New member
Witam ...
podpowiedzcie mi ... w którym miejscu w Trybie obrazu wyłączyć overscan???
mam wrażenie ze jest powiększony obraz... szukam i nie widzę chcę dla próby włączyć/wyłączyć... w dekoderze na 100% mam ok ustawione...
TV to 65'' XD9305
dzięki...
MB
 

Kamillo4891

New member
Widzieliście kiedyś takie coś? Teraz przy wycieraniu zauważyłem. To nie jest porysane.Przy włączonym TV tego nie widać.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
 

Attachments

  • 20170702_125602.jpg
    20170702_125602.jpg
    57,5 KB · Wyś: 67

Kamillo4891

New member
Wygląda jak uszkodzona powłoka antyrefleksyjna - może zbyt mocno wycierasz
No właśnie wycieram delikatnie na sucho.
Nie wiecie czy to można reklamować?

Edit.
Dobra zgłosiłem reklamację,niech Panowie z Sony przyjadą i zobaczą.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

MichalTJE

New member
Cześć mam prośbę
czy mógłby ktoś sprawdzić...
po update do A_6.0 straciłem możliwość uruchomienia TV w trybie 3D w aplikacji np Kodi... w A_5.0 obejscie było takie że tryb 3D uruchamiało sie z pobranej apki TVSony z pilota wirtualnego... na tą chwile to nie działa... czy tylko u mnie ?
dajcie zanka
TV = 65 XD9305
dzięki
M.
...
Witam czy komuś udało się znaleźć "sposób" aby uruchomić 3D w danej aplikacji ?
czytałem ostatnio ze aby mieć taką możliwość należy wrócić TV do wersji sprzed update...
czy to jedyny sposób ?
MB
 

MichalTJE

New member
Cześć
potrzebuje zmienić domyślny odtwarzacz systemowy w TV SONY xd9305 na zainstalowany ze sklepy PLay MXPLayer... szukałem już wszędzie w ustawieniach TV i ustawieniach odtwarzacza i nie ma... czyżby nie można tego zmienić?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wyglada na wytarcie powłoki .
Mozesz próbować reklamować ale to uszkodzenie mechaniczne i raczej bez szans.
 

MichalTJE

New member
... ja potrzebuje odtwarzacza który będzie obsługiwał napisy... w obecnym systemowym odtwarzaczu nie mam pojęcia jak je otworzyć z danego pliku brak jakiegokolwiek menu....
pliki w nazwie identyczne...
 

nagdob

Member
Bez reklam
Zainstaluj Kodi. Przed wybraniem pliku do odtwarzania uruchom Kodi, wskaż plik do odtwarzania i odtwarzaj. Jak już film jest odtwarzany to naciśnij pauzę i w takim podręcznym menu, w prawym dolnym rogu są dodatkowe opcje, m.in. możliwość włączenia napisów.
 

pspot

Member
...
Witam czy komuś udało się znaleźć "sposób" aby uruchomić 3D w danej aplikacji ?
czytałem ostatnio ze aby mieć taką możliwość należy wrócić TV do wersji sprzed update...
czy to jedyny sposób ?
MB

Mi się nie udało :x

3D z aplikacji z telefonu nie da się też uruchomić na przeglądarce, więc filmu 3D np. z CDA też już się nie obejrzy. Pewnie jakaś akcja antypiracka, bo co im to przeszkadzało?

"Obszedłem" to w ten sposób, że teraz podłączam przez HDMi kompa i puszczam przez komputer filmy 3D... Nie oglądam zbyt często 3D, więc darowałem sobie zabawę z przywracaniem TV do wersji sprzed downdate...
 

MichalTJE

New member
Zainstaluj Kodi. Przed wybraniem pliku do odtwarzania uruchom Kodi, wskaż plik do odtwarzania i odtwarzaj. Jak już film jest odtwarzany to naciśnij pauzę i w takim podręcznym menu, w prawym dolnym rogu są dodatkowe opcje, m.in. możliwość włączenia napisów.

ale rozumiem z tego, że to będzie wtedy odtwarzacz Kodi...
a ja chcę na odwrót.... odtwarzać treści np z Kodi ale na odtwarzaczu systemowym... z tym ze chce aby tym odtwarzaczemy był nie wbudowany w TV Sony tylko pobrany ze sklepu np MXPlayer albo jakikolwiek inny za pomocą którego będę mógł uruchomić napisy... odtwarzacz systemowy Sony nie ma opcji wyboru napisów... chyba ze wklejone w plik (tu się domyślam/nie sprawdzałem)...
 

nagdob

Member
Bez reklam
Odtwarzacz Sony nie ma opcji wyświetlania napisów, jak ty to piszesz, wklejonych w plik. Właśnie taką możliwość ma Kodi. Nie rozumiem jaka jest różnica między odtwarzaczem "wbudowanym" a zainstalowanym ze sklepu. Może chodzi ci o kodeki tak jak w komputerze? Nie rozumiem.
 

MichalTJE

New member
... a taką, że miałem nadzieje ze z playera sklepowego np MXplayer bedę miał mozliwość wyboru pliku z napisami ale temat już całkowice boedny ponieważ szanowne Sony zablokowało wybór 3D z ActionMenu dla zewnętrznych playerów...
 

Mercus

New member
Dzwonilem dzisiaj do Support.Pogadalem z gosciem,kazal wyslac jakies fotki lub video,gdzie widac ten blad.Tez tak zrobilem.Za 2 godziny oddzwonil i powiedzial ze pachnie to wymiana tv,Jutro ma dzwonic o 11:00 zobaczymy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To powiem Ci że jakoś szybko zadziałali :- ) Może po urlopach są pracownicy ;-) Pytanie jest jedno bo Ty masz tv z 3d i co jeśli np będziesz się upierał że tv kupiłeś również pod 3d ??? Co zrobią... Ja bym szedł tą drogą.. Bo jeszcze mają jeden tv z 3d - jeszcze.... wyższy model ale to ich problem bo Ty masz tv z 3d... Ja znam kilak osób co kupiło ten model również mając na uwadze 3d.. i co jak im się rozwali.. co mistrzowie z Sony zrobią z tymi ludźmi???
 
Ostatnia edycja:
Do góry