Spectre - Nowy 007

bubafat

Active member
Bez reklam
Podbijam
Nie wiem, czy jest dostateczny potencjał, ale cyfra się zgadza.
14155813_ori.jpg

212413-e1420978299225.jpg

47272703.cached.jpg

854158_636x357.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi też się wydaje że Tina była najlepsza... a ten Gościu troszkę inaczej to brzmi... ale może ludziom się spodobać. Zobaczymy..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Najlepsza wg wszelkich statystyk, byla Shirley Bassey, do ktorej troche chlopina nawiazuje. Chwalil sie, ze napisal to w 20 minut i tak tez to brzmi ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Robią szopkę, ale fanów widać nie brakuje.
Gość z albumem i wycinkami bezbłędny.
Moim skromnym zdaniem film nie warty takiego "show", ale promocja pierwszoligowa.
Bond rozdaje autografy, kobitki płaczą, zresztą co ja oglądam.. ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na premierze Książę z małżonką i sama Królowa ... ale trzeba przyznać że wiedza jak robić show ... na tvn cnbc też troszkę pokazywali ... i jak widać fanów nie brakuje.. A i z Polski redaktor będzie chciał się zapytać Bonda o smak polskiej wódki :)
Ja idę do kina więc zobaczę czy to będzie lepszy niż ostatnia część.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Daniel na pytanie,czy wystąpi kolejny raz w reżyserii Sama,odpowiedział - "kto wie".
Dostanie dobrą kasę,to zagra.
Ogólnie Craig wydawał się trochę zestresowany i lekko się jąkał...;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz to jest duża impreza wiec troszkę może nie swojo mu na czymś takim...zresztą myślę że On nie przepada zbytnio za takim rozgłosem ale dla filmu trzeba i nie ma tu gadania żadnego...
Co do Kolejnego Bonda to tak jak piszesz ja myślę że jak ta część tez zarobi a w sumie na pewno zarobi :) to jak dadzą mu kasę odpowiednią to jeszcze "poskika" po budynkach, troszkę postrzela i porozbija się nowymi astonami :)
 
Do góry