Soundbar z dolby atmos

Rush

New member
Nadszedł czas żeby wymienić Sony RHT-G950 na jakiegoś soundbara z dolby atmos.
Co możecie polecić ? Zastanawiałem się nad JBL Bar 9.1 a może HT-ST5000 ? A może jest coś ciekawszego ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest potwierdzenie dla wątpiących.
Szczególnie cieszą się Ci co mieli inne modele i zdecydowali się na wymianę.
Bar 9,1 naprawdę wciska w fotel !
 

Rush

New member
Co do muzyki, to mi nic nie przeszkadza, przesłuchałem 2 koncerty ale one nie są w Dolby Atmos, co do "zwykłej" muzyki (stereo) też mi odpowiada, ale największe wrażenie robi Dolby Atmos, Netflix ma sporo seriali i filmów, nawet żona się wkręciła w serial Lost in Space. Ogólnie czuje się jak w IMAX :), teraz pora na więcej niż 65", ale z soundbarem będzie drugą połówkę łatwiej przekonać do zakupu
 

Rush

New member
Fajne są te odłączane głośniczki, na razie kładę jeden na kanapie, pod drugi podkładam krzesło żeby były w tej samej odległości, ale będę chciał ogarnąć jakieś stojaczki. No i najlepsze, że po oglądaniu po prostu podłączam je do soundbara, żeby się naładowały. Nie wiem ile jeszcze wytrzymują na baterii
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Co do muzyki, to mi nic nie przeszkadza, przesłuchałem 2 koncerty ale one nie są w Dolby Atmos, co do "zwykłej" muzyki (stereo) też mi odpowiada, ale największe wrażenie robi Dolby Atmos, Netflix ma sporo seriali i filmów, nawet żona się wkręciła w serial Lost in Space. Ogólnie czuje się jak w IMAX :), teraz pora na więcej niż 65", ale z soundbarem będzie drugą połówkę łatwiej przekonać do zakupu

Prima aprilis to 1 kwietnia jest. No, ale skoro jakbyś był w Imaxie...
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Fajne są te odłączane głośniczki, na razie kładę jeden na kanapie, pod drugi podkładam krzesło żeby były w tej samej odległości, ale będę chciał ogarnąć jakieś stojaczki. No i najlepsze, że po oglądaniu po prostu podłączam je do soundbara, żeby się naładowały. Nie wiem ile jeszcze wytrzymują na baterii
10 godzin odtwarzania, 3 godziny odtwarzania

https://pl.jbl.com/on/demandware.st..._True_Wireless_Surround_SpecSheet_English.pdf
 
Do góry