Soundbar z Dolby Atmos ?

juggler

New member
Co będzie lepszym rozwiązaniem?


Sony htzf9 + saz9
TAB8905/10 + dwa głośniki z tyłu z DTS Play-Fi np. 2x Philips TAW6205/10
JBL 9.1
 

Jarulez777

New member
Bose 700 słuchałeś ? Tez miło gra i pięknie wyglada ale cenowo to szok , mi osobiście podoba się Sony St 5000 ale brak tyłów to jakaś kompromitacja dla flagowego sprzętu od Sony i braku możliwości dokupienia .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

juggler

New member
Nie miałem okazji, ani możliwości nic sprawdzić, szukam czegoś co zastąpi mój stary sys. Najlepiej w konfiguracji 5.1 ale tył malutki do postawienia na oparciu kanapy, rezygnuje z kolumn wolnostojących.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Meridian SN1o w specjalnej promocji
JBL Bar 9,1
Meridian SN11 w specjalnej promocji dla niebieskich.
 

Tocki

Member
a co myślicie o YAMAHA YAS-209 ? szukam czegoś pod Sony XH9005 do kwoty 1500zł. Biorę również pod uwagę Sony HT-X8500 i TCL TS9030
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sony to totalna porażka, w jednej belce nie ma prawa to zagrać. Nie wiem ile jest tam głośników ale chyba trzy. TCL , ten może być porównywalny, szczerze nigdzie go nie widziałem na oczy i nie słyszałem. Jest kilka osób , które na tym forum kupiły i raczej były zadowolone. Samsung Q70 - tego mam ja , ma Przemko82 i jesteśmy zadowoleni :). Najlepiej jak posłuchasz sam , teraz utrudnione będzie bo pozamykane wszystko do 17 stycznia. Ale można zamówić do domu , podłaczyc sprawdzić , nie spodoba się oddasz.
 

Tocki

Member
Sony to totalna porażka, w jednej belce nie ma prawa to zagrać. Nie wiem ile jest tam głośników ale chyba trzy. TCL , ten może być porównywalny, szczerze nigdzie go nie widziałem na oczy i nie słyszałem. Jest kilka osób , które na tym forum kupiły i raczej były zadowolone. Samsung Q70 - tego mam ja , ma Przemko82 i jesteśmy zadowoleni :). Najlepiej jak posłuchasz sam , teraz utrudnione będzie bo pozamykane wszystko do 17 stycznia. Ale można zamówić do domu , podłaczyc sprawdzić , nie spodoba się oddasz.

No fakt, ale może coś potanieje przez ten okres. Sony, 8500 chyba odpuszczę ze względu na brak suba.
Myślę jeszcze o Yamaha YAS-209 i Denon DHT-S316 (Denon w dobrej cenie 1099zł)
 

Tocki

Member
Sony to totalna porażka, w jednej belce nie ma prawa to zagrać. Nie wiem ile jest tam głośników ale chyba trzy. TCL , ten może być porównywalny, szczerze nigdzie go nie widziałem na oczy i nie słyszałem. Jest kilka osób , które na tym forum kupiły i raczej były zadowolone. Samsung Q70 - tego mam ja , ma Przemko82 i jesteśmy zadowoleni :). Najlepiej jak posłuchasz sam , teraz utrudnione będzie bo pozamykane wszystko do 17 stycznia. Ale można zamówić do domu , podłaczyc sprawdzić , nie spodoba się oddasz.

a jak z dźwiękiem przestrzennym?
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Denon DHT-S316 , także odsłuchiwałem bo cena mi odpowiadała, ale nie. Jedna wielka kupa model S516 już grał bardzo dobrze. Yamaha robi dobry sprzęt , szwagier ma YAS-109 bez subwoofera , i szczerze na salonik 15 metrowy w bloku , grał poprawnie , nawet było słychać niskie tony, oczywiście w granicach rozsądku , więc myślę że wersje z oddzielnym subwooferem będą dobrze grały. Pytasz o dźwięk przestrzenny ? Jest świetnie, 7 głośników + Samsung Acoustic Beam robią efekt , i mówię to z czystym sumieniem :). Fajna sprawa , że centralny głośnik przejmuje dialogi i słychać co mówią nawet jak jest film z lektorem , w polskich już można usłyszeć co mówią.

Dla przykładu: w filmach Vegi , czasami miałem problem , aby usłyszeć co powiedzieli aktorzy , po kupnie Samsunga , nie muszę już cofać filmu :)
 

Mrc81

New member
Witam
Temat trochę podobny jak u użytkownika Nervous.
Szukam soundbara: salon ok 25m, TV lg E9, do gier (playstation 5), filmy uhd, netflix, dolby atmos, trochę muzyka, cena ok. 4tyś .
Wstępnie patrzę na JBL 9.1 , może Q950t ?
Co polecicie w tej cenie/zapotrzebowaniu ?
Ps. na tego JBL była/jest promocja za dodatkowe 150zł dorzucają tv 24'' i słuchawki
 
Do góry