Soundbar YAMAHA YSP-2700, Soundbar BOSE SoundTouch 300, Soundbar JBL Cinema SB 450 Który wybrać?

east

New member
Mam zestaw Technicsa już dość starszy wraz z kolumnami B&W DM601. Gra naprawdę super.
Do tego mam zestaw kina domowego Denon wraz z Wharfadale Crystal.

Oba zestawy chcę sprzedać i kupić jeden porządny, który zastąpi oba. Coś nowego, nowoczesnego stąd ta myśl. Pomyślałem, o soundbarze bo wygląda to wygodnie, a insynuacja, że za ponad 4 tyś powinno grać dobrze. Chodź to małe plastyki. KIedyś chciałem kupić kino domowe Panasonic z dużymi stojącymi głośnikami zestaw bodajże 850 czy 950, za około 2 tyś. Jak posłuchałem, tragedia, stąd poszła decyzja na Denon z Wharfadale za około 3 tyś. ALe nie chciałbym dwóch zestawów i stąd decyzja...

Szczerze opisałem swoją sytuację i jestem w kropce...
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
To są spore wymagania i jak masz się rozwijać to raczej trzeba iść w belkę ale pod stereo czyli np JBL L16s, Naim Muso, ma byc małe, dobrze wykonane, zajmować mało miejsca i dobrze grać.
Inne rozwiązanie to amplituner stereo i dobre monitory, wtedy bęziesz zadowolony.
 

Pingwinek

Banned
Posiadam yamahe Do tv, filmów, konsoli ,radia internetowego jest super Niestety nie pomogę Ci przy odsluchu z płyt CD Jedno co mogę napisać, że na moje nieaudiofilskie ucho tidal HIFI brzmiał bardzo dobrze Rada co do zakupów poszukaj na angielskich stronach (masz na pewno znajomych w UK) Cena 650 funtów to ponad tysiąc w kieszeni
 

tomdoe34

New member
Zgadzam się z przedmówca mieszkam w uk i właśnie kupiłem tą Yamahę za 645Ł w bardzo znanej sieci sklepów Audio-Video, richersound.co.uk
I powiem tak, sprzedawca z tego sklepu po cichu poinformował mnie że wyprzedają się już z tego modelu ponieważ Yamaha ogłosiła oczywiście potajemnie,że będą wprowadzać na rynek nowy model w przyszlym roku, dlatego cena jest tak atrakcyjna 645Ł a wcześniej była 899Ł.
Ja oczywiście nie zamierzam czekać do przyszłego roku więc kupiłem w tej cenie, szczerze powiedziawszy sprzęt dalej leży w kartonie bo czeka mnie remont mieszkania, muszę najpierw to zrobić dopiero później będę meblował moje pomieszczenia i wtedy usłyszę jaka jest jakość tego soundbara
 

Pingwinek

Banned
Ale okazja. U nas najtaniej widziałem za 4200zł....
3000 zamiast 4200 nie uważasz za okazję? Dodam że kupiłem go jeszcze nawet za 599 bo miało "zmęczony " karton Rozumiem, że dla ciebie okazja to jakby dawali za darmo.
Z innej beczki, wszystkie urządzenia musiccast będą zintegrowane z Alexa

Sent from my NX511J using Tapatalk
 

Pingwinek

Banned
Źle zrozumiałeś.

Właśnie okazja dla mnie. Tyle w Polsce nie osiągalne... niestety.
Oj to przepraszam Nadinterpretacja Mogłeś napisać i to jest okazja :) To podpowiem że ja kupiłem z super hifi Niestety oba te sklepy wysyłają jedynie do UK i ROI, ale kto nie ma tam znajomych

Sent from my NX511J using Tapatalk
 

drake7

New member
jest tAka firma borderlinx, za 15euro podobno przesyłaja (do 30kg) z niemiec, WB i usa. Współpracują z ebayem, więc chyba to działa. teraz testuję ten sposób po zakupie z ebaya zabawek dla córki:)
 

east

New member
Czy jest coś wiadomo o obniżce ceny tego soundbara w Polsce?

Czy jakąś alternatywne może?

Dodam, że zmianie uległ pokój.
Sprzęt po przeprowadzce będzie stał w pokoju 35 metrów.

Taka Yamaha to ogarnie w ogóle? Czy coś innego doradzicie?
Czy lepiej Bose Soundtouch bez subwoofera w to miejsce? (ewentualnie dokotpować jakiś inny, ponieważ do zestawu kosztuje 3600zł) co odpada.


Poczytałem tutaj na forum jeszcze. I dużo osób chwali Philips Fidelio. Można coś więcej o tym, który wybrać itp.? To jest lepsze rozwiązanie od tej Yamahy?
 
Ostatnia edycja:

tomdoe34

New member
Yamaha ma jedną wielką przewage nad innymi a mianowice MusicCast, coś co rozwiązuje problem z kablami.

Niestety sprzedawcy w Polsce są zbyt pazerni aby dawac takie duze obniżki cen, niestety nie spodziewałbym się w przyszlości drastycznej obniżki.
 

Pingwinek

Banned
A ta Yamaha czy Philips B8 ogarnie pokój 35 metrów?

I co z tych dwóch wybrać?
Yamaha pomimo małej mocy na papierze spokojnie poradzi sobie w takim salonie Co do efektów przestrzennych to już sprawa indywidualna, zależy od pokoju
Miałem Fidelio B5, większych zastrzeżeń nie mam ale problemy z podłączeniem do tunera sat i słaby sub w górnych granicach głośności "zaowocowały" sprzedażą soundbara

Wysłane z mojego NX511J przy użyciu Tapatalka
 
Do góry