soundbar yamaha yas-201

romario77

New member
czy ktoś z Was posiada może soundbar yamahy yas 201?
szukam opini na jego temat ponieważ pomyslałem o nim jako o alternatywie dla kina domowego do 2000pln gdyż może to faktyczne dobra opcja bo wielu twierdzi iż kinem domowym do 2000pln nie mam co sobie zaprzatać głowy i moze faktycznie mają rację ....?
 

romario77

New member
Kiki oczywiście wezme to pod uwagę ale przeglądam wciąż soundbary yamahy i oprócz yas-201 zwóciłem takze uwagę na yht-s401 i ma naprawde dobre noty lecz zastanawiam się czy ta róznica cenowa pomiedzy nim a wspomnianym yas-201 wynika glownie z tego że posiada on dodatkowo tuner cyfrowy i czy dzięki temu ma lepsze brzmienie? czy ktos z Was posiada moze taką s401?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tuner dodatkowa nie ma żadnego wpływu na jakość.
Philips Fidelio HTL 9100 otrzymał nagrodę Eisa właśnie za jakość dźwięku.
Świetne recenzje wystawiają Ci którzy mają zestaw w domu.
 

GustoB

New member
Ja od ponad roku mam 101 (czyli bez suba) i jestem mega zadowolony. Rzecz w tym, że oglądam jedynie tv, rzadko coś odtwarzam, nie posiadam konsol ani innych tam gierek. Do telewizji sprawuje się znakomicie, ale jak się puszcza przez niego muzykę czy nawet film z blu-raya, to wbudowany basik na prawdę daje radę. Oczywiście nie zastąpi to w żadnej mierze prawdziwego kina, być może ustępuje też HK, ale za tę cenę to na prawdę dobry wybór.
 
Do góry