Witamy Philipsa Fidelio HTL 9100, czyli Cesarza dźwięku bezprzewodowego -test otwarty

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witamy Philipsa Fidelio HTL 9100, czyli Cesarza dźwięku bezprzewodowego -test otwarty Witamy Philipsa Fidelio HTL 9100, czyli Cesarza dźwięku bezprzewodowego - test otwarty. Koniec z kablami, kuciem ścian, denerwowaniem żony i kłopotami ... gdzie co ustawić . KONIEC!!!

Systemy kina domowego 1,1 lub jak ktoś woli soundbary kwitną jak grzyby po deszczu. Ale nie każdemu psu Burek. Co to znaczy ?
001_P1630227.JPG

Ano tyle to znaczy że niektóre z nich wzmacniają jedynie dźwięk a inne grają i to jak ....

002_P1630228.JPG

Philips Fidelio, chociaż nie długo jest na rynku to już obrósł w "piórka".

003_P1630229.JPG

A już Ci nazbierał nagród co nie miara, łącznie z najważniejszą nagrodą Eisa z Uzasadnieniem ...

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-d...-bezprzewodowego-test-otwarty.html#post947727
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz być spokojny .
Dostał nagrodę Eisa. Przetestowałem i mogę z czystym sumieniem polecić jeśli ktoś nie chce lub nie może kuć ścian.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kazdemu komu zalezy na jakosci dzwieku i chce miec kino w 100%, to chyba nic nie szkodzi zeby troszke pokuc scian, ewentualnie w podlosze puscic kable... kazdy z tym sie liczy... zreszta co to za klopot ? A i jeszcze jedno Kiki moze dla ciebie Eisa to najwazniejsza nagroda ale dla wielu ludzi Eisa to jedna z wielu nagrod na ktora juz wiele osob nie patrzy.... To cos mozna porownac np do konkursu samochod roku...wybierany zreszta co roku, a czy ten samochod co wygrywa naprawde jest najlepszy ???? Oczywiscie nie neguje ze to moze byc dla ciebie najlepsza, najwyzsza itp nagroda - ale to twoim zdaniem....
 

cinkers29

New member
Witam
Od 2 tygodni jestem posiadaczem tego sprzętu. Jestem ogromnie zadowlony z dźwieku stereo i przestrzennego i jego jakości. Sub też fajnie mruczy. Nie jestem audiofilem, ale niejedno w zyciu kino slyszalem i naprawde jak dla mnie jest ok. Super rozwiazanie dźwięk przestrzenny bezprzewodowy naprawde daje rade w salonie okolo 40m2. Reasumując jestem ogromnie zadowlony z zakupu.
Są dwie sprawy, o których chcialbym napisac może pomożecie?
Mam TV SAMSUNG PS60ES6500 + PHILIPS FIDELIO HTL 9100 połączone kablem optycznym:
- uzywając smart tv/ aplikacje youtube skala głosności soundbara jest dużo większa niz na kanałach tv? dlaczego?
- druga sprawa mam internet szybkość na kablu około 8mb/s z routera 3-4mb/s , internet w tv przez wifi, router asus RT-N66U, gdy oglądam np. playlsite/teledyski na aplikacji youtube dźwięk przez soundbar potrafi od czasu do czasu na 1-3 sek się urwać co moze być przyczyną?aplikacja youtube?Soundbar? dźwiek idzie po optyku.
Pozdrawiam
Co do samego Cesarza to oczywiście polecam, ale nie namawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja go trochę używałem i nie miałem żadnych zacięć.
Dźwięk jest mocniejszy na wyjściu, ale to dobrze chyba...
 

cinkers29

New member
jest mocniejszy i to bardzo z aplikacji youtube, a z kanalow tv jest słabszy nie jest źle, ale jest różnica.
nie wiem czy tak ma byc?
dzis testowalem polaczenie przez bluetootha laptop/soundbar i nie ma urwanych dźwieków wiec stawiam, że aplikacja yotube cos krzaczy, đźwiek z kanałow tv tez sie nie urywa.
 

PLEN3

New member
Witam zastanawiam się nad kupnem może ktoś mi doradzi czy lepiej w podobnej cenie kupić yamaha ysp2200 czy htl9100. Pozdrawiam
 

lm648

Banned
yamaha ysp2200 znacznie droższa :) , a ten Phil na pewno ma wyższe technologie chociażby w bezprzewodowych odłączanych satelitach itp. ... szedłbym w jego stronę.... lecz musisz go gdzieś posłuchać ..... czy ci leży takie granie :)
 

PLEN3

New member
Mieszkam w Zielonej Górze i nie mam gdzie go posłuchać, a do słuchania przede wszystkim muzyki a na wieczór filmy co byś wybrał żona ogląda
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ci którzy odsłuchali, kupują i polecają innym.
Obecnie jest boom na ten zestaw. Mało tego, jak ktoś posłucha go w domu sąsiada to sam też pała chęcią zakupu.
 
Do góry