Soundbar do OLEDa LG

Artur244

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już wybrałem LG sn 10. Co prawda w testach wypada słabiej (i faktycznie Samsung brzmi lepiej) to jednak jakość wykonania w LG jest bezapelacyjnie lepsza. A w końcu w salonie pod oledem trochę głupio kłaść byle co.

Z wiadomych względów nie kupię go jednak u Ciebie KiKi. U mnie definitywnie straciłeś wiarygodność, a u innych są podobne ceny więc niech inni sobie zarobią.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To wolny kraj, każdy kupuje gdzie uważa.
Nigdzie na świecie nie ma tak , że promocja trwa całe życie.
Słowo Promocja ma swoją moc. Niech się moi koledzy cieszą z zakupów .
Powodzenia.
 

Artur244

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli twierdzisz, że sam z własnej woli przekroczyłem określony przez samego siebie czas na bezpieczne kupienie TV ?
Nie było tu żadnej Twojej ingerencji ?
Nawet nieumyślnej ?
Sam z własnego wyboru zrezygnowałem z kupna LG 65 C 1 za 6300 od kogoś z allegro lub za 6600 od Ciebie, by po tygodniu kupować u ciebie drożej ? Gdzie tu logika ?
Uważasz że takie stwierdzenia nie są uwłaczające czyjejś godności ?
Skasuj więc oba ostatnie posty albo nie kasuj żadnego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy kupuje gdzie uważa.
Jak jest dobra cena w promocji warto kupić.
Promocja nie trwa wiecznie.
Każdy kupuje tam gdzie wg niego ma najlepiej.
 

Artur244

Klub HDTV.com.pl
VIP
Każdy szanujący się sprzedawca, jeśli określa czas trwania promocji, to się tego trzyma.
Oczywiście z wyjątkiem dopisku że promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Zaufanie to podstawa handlu.
Dlatego ostatnio tak chętnie kupuję na allegro.
Dzięki polityce serwisu coraz więcej jest tam takich którzy wolą nawet stracić kilka zł niż wyjść na niesłownych. To bardzo budujące. Choć z drugiej strony zauważyłem że często ta sama firma jeśli sprzedaje na allegro ma dużo wyższe ceny niż normalnie. Czyli zaufanie kosztuje również klienta.
 
Do góry