Soundbar do 1800zl

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale masz 45m2 , więc powinieneś dozbierać kasy , żeby dało radę to dużego pokoju. Ile masz max kasy ?
 

wlolas

New member
Ale masz 45m2 , więc powinieneś dozbierać kasy , żeby dało radę to dużego pokoju. Ile masz max kasy ?




W oficjalnej wersji dla żony 1000zł :oops:, ja chciałbym się zamknąć w niewielkim otoczeniu 2000zł.

Mam świadomość ograniczeń, chciałbym jednak żeby był najlepiej bezobsługowy, zagrał w miarę czysto, z przyzwoitym poziomem detali i możliwością zejścia nisko. TV oglądamy jak dzieciaki idą spać, imprezy też nie będzie napędzał.
 

leszekmw

New member
jakbym miał wydawać powyżej 2tyś to :
Yamaha MusicCast BAR 400

poniżej 2tyś :
JBL Bar 3.1 - jeśli faktycznie potrzeba Ci dużo basów
Samsung HW-Q60R - bardziej uniwersalny o czystszym dźwięku , basów też nie brakuje..
Samsung HW-N650 - starszy , identyczny brat Q60 , tylko coraz ciężej go kupić w dobrej wyprzedażowej cenie.

i pamiętaj że do yamahy i samsunga dokupisz satelity gdyby Ci się ewentualnie zachciało..:idea:
 

wlolas

New member
@leszekmw
dzięki za sugestie, o samsungu Q60 wspominał kolega nielot, trochę o nim poczytałem, rzeczywiście wynika z tego że to dobra opcja.
Yamaha też ma bardzo dobre recenzje, wi-fi i chyba większość dekoderów.
Właściwie decydowałbym się gdyby nie cena, ja naprawdę wychodziłem od 1000zł :???:

@kiki
wysyłam zapytanie.

Na dniach podejmę decyzję, może trafi się jakaś dobra promocja na któryś z ww. modeli. Muszę coś wybrać bo im więcej nad tym siedzę tym bardziej mnie to gniecie :shock:
 

leszekmw

New member
wlolas jak nie masz napinki to śledź codziennie na internecie kilka największych sklepów i czekaj na okazję ..
całkiem niedawno yamaha była za 2100zł i to chyba niecałe,, , q60 w media też był coś za 1400.
a jak ma być tanio i fajnie to popatrz jeszcze n550 jak gdzieś trafisz.
a jak tak dalej pójdzie z korona to wogóle mogą być różne cuda na rynku , także rtv , ..
moja rada - nie śpiesz się..:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To poczytaj informacje ze świata.
Brak części już spowodował wzrost cn.
A nowe modele które będą wchodzi wycenione są 60% drożej.
Teraz są specjalne ceny, więc to dobry czas na zakupy.
A Bar 3,1 masz w specjalnej cenie.
 

wlolas

New member
Myślę że akurat w najbliższych dniach sklepy internetowe będą miały dobre obroty. Przymusowe siedzenie z dzieciakami w domach, centra handlowe, restauracje, wszystko zamknięte. Część ludzi będzie kanalizować frustracje zakupami w internecie ;)
 
Do góry