Soundbar do 1800zl

Noristwog

New member
Cześć,
szukam soundbara do 1800zl, nie ukrywam, ze to max, który mogę dać i jeżeli trafi się tańszy, a moje laickie ucho nie dostrzeże różnicy to go wezmę. Szukam sprzęt z osobnym subwooferem. Soundbar do filmów, gier, muzyki. Dokładnie w tej kolejności :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dobre modele:
JBL Bar 3,1
AC TVb2
Ray Danz

Napisz do BlackNinja on CI zrobi specjalne oferty.
 

leszekmw

New member
na pewno lepiej od yamahy..denona nie słyszałem ..ale jest w promocjach niezłych ,podejrzewam że się nie sprzedaje mimo tego.
ale i tak q60 jest lepszy od wyżej wymienionych.
chyba że chcesz duużo basu to bierz jbl.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do jutra 6 rano w Euro jest Panasonic SC-HTB700 z Atmosem , obniżka z 2399 na 1599 zł . Myślę że warto. Nie spasuje to oddasz :)
 

leszekmw

New member
panasonica nawet szkoda brać na próbę , według mnie oczywiście.. , więcej się będziesz zabawiał z pakowaniem /rozpakowywaniem niż słuchał..

nielot to dokładnie to samo w leciutko innym opakowaniu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych omawianych JBL 3,1 zagra najlepiej i masz specjalną cenę dla niebieskich członków forum.
 

Rafal8

Member
Ja kupiłem właśnie tego n650 plus głośniki, jestem zadowolony w tej kwocie się zmieścisz i masz zestaw 5.1
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Cześć,
szukam soundbara do 1800zl, nie ukrywam, ze to max, który mogę dać i jeżeli trafi się tańszy, a moje laickie ucho nie dostrzeże różnicy to go wezmę. Szukam sprzęt z osobnym subwooferem. Soundbar do filmów, gier, muzyki. Dokładnie w tej kolejności :)
Jak duże pomieszczenie?
 

wlolas

New member
Dzień dobry, mam nadzieję, że nie sprawię zamieszania lekko odkurzając wątek i podpinając się pod temat. Jestem na forum od kilku lat, ale nie mam wiedzy w temacie więc stąd taka liczba postów. Swego czasu kompletowałem zestaw stereo i też szukałem tu pomocy, kolega blackninja sprzedał mi nawet parę MA BR5, które do tej pory cieszą ucho wraz z HK 3490.

Do rzeczy, szukam soundbara w podobnej kwocie, belka + sub. Chodzi mi głównie o netflixa, youtube, kablówkę, chciałbym to zgrać z Sony kdl55w755c po hdmi (arc) i jak najprościej obsługiwać. Salon duży ok 45m2.Myślałem o BAR 3.1 ale przewijają się opinie o że są kłopoty z przerywaniem przy ustalaniu formatu PCM/Dolby. Rozważałem też Denon Heos i Polk Magnifi Max, ale im więcej czytam tym mniej wiem. Mieszkam na wsi, nie mam jak odsłuchać sprzętów.
Może ktoś z szanownych forumowiczów coś doradzi?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dzień dobry, mam nadzieję, że nie sprawię zamieszania lekko odkurzając wątek i podpinając się pod temat. Jestem na forum od kilku lat, ale nie mam wiedzy w temacie więc stąd taka liczba postów. Swego czasu kompletowałem zestaw stereo i też szukałem tu pomocy, kolega blackninja sprzedał mi nawet parę MA BR5, które do tej pory cieszą ucho wraz z HK 3490.

Do rzeczy, szukam soundbara w podobnej kwocie, belka + sub. Chodzi mi głównie o netflixa, youtube, kablówkę, chciałbym to zgrać z Sony kdl55w755c po hdmi (arc) i jak najprościej obsługiwać. Salon duży ok 45m2.Myślałem o BAR 3.1 ale przewijają się opinie o że są kłopoty z przerywaniem przy ustalaniu formatu PCM/Dolby. Rozważałem też Denon Heos i Polk Magnifi Max, ale im więcej czytam tym mniej wiem. Mieszkam na wsi, nie mam jak odsłuchać sprzętów.
Może ktoś z szanownych forumowiczów coś doradzi?
Przy tym pomieszczeniu to BAR 3.1, bo inne nie popiszą sie basem. TV trzeba ustawić by nie wybudzał soundbara ale to znajdziesz w wątku milanoa. Przy zmianie dekoderów pcm/ac3 niknie dźwięk i w amplitunerachm, a na pewno w większości soundbarów jak nie we wszystkich. Rozwiązaniem może być ustawienie na sztywno pcm.
 
Ostatnia edycja:

wlolas

New member
@nielot
dzięki za sugestie, nie brałem pod uwagę tego modelu, w ogóle samsunga, muszę chyba o nim poczytać ;)

@blackninja
również dzięki, rozumiem że pozostałbyś przy wyborze BAR 3.1?

a miał może ktoś doświadczenie z Klipsch BAR-48?
 
Do góry