Soundbar Bose 700

szybal

Banned
To opowiadaj jak grają bo nie mogę się doczekać. :) Moje wystawie za 1200 z uchwytami ściennymi jak te będą jeszcze bardziej przestzennie grały.
 

xavierpl

New member
Podłączę jak wrócę po weekendzie to dam znać jak grają rozpakowałem tylko żeby sprawdzić jak wyglądają i nie ma porównania ze starymi [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

Placek

Member
Panowie

Czy ktos z Was używa surroundów nowych/starych ale po standardowych kablach sygnałowych ? Pytam bo Wireless jest ok ale trzeba mieć blisko zasilanie a przewaznie w ścianach mamy poczciwe analogi.
 

szybal

Banned
Już mam nowe sourandy 700 dzieło sztuki.
 

Attachments

  • 20190715_123837.jpg
    20190715_123837.jpg
    19,9 KB · Wyś: 45

Ptaku_

New member
Jak ten SB 700 + Sub + tylne glosniczki sprawuje sienw porownaniu np z Focal Dome Flax lub stereo Aria 936 ? Tak wiem duza rozbieznosc ale szukam czegos co bedzie mialo porzadne uderzenie a dodatkowo zona nie bedzie marudzic ze kolumny sa wielkie. Czy ten zestaw z subem daje efekt wow jesli chodzi o efekty i bas ?
 

szybal

Banned
Grają inaczej stare do tylko do przodu te wysyłają dźwięk przód tył lewo prawo i można zamontować pod sufitem na specjalnym uchwycie.
Efekt jak dla Mnie osobiście bardziej rozłożone w tyle no i wykonanie bajka aluminium .
 

castel

Member
Jak ten SB 700 + Sub + tylne glosniczki sprawuje sienw porownaniu np z Focal Dome Flax lub stereo Aria 936 ? Tak wiem duza rozbieznosc ale szukam czegos co bedzie mialo porzadne uderzenie a dodatkowo zona nie bedzie marudzic ze kolumny sa wielkie. Czy ten zestaw z subem daje efekt wow jesli chodzi o efekty i bas ?

No bez przesady nie porównuj stereo tym bardziej na Focalach do beleczki.
 

Ptaku_

New member
Pytam bo takie ochy i achy sa w kierunku tego Soundbara pomimo jego fakapow. Najlepiej przeslucham to w jakims MM jesli bedzie mozliwosc.
 
Do góry