SONY XR55X90J ustawienia obrazu

rase82

New member
Witam
Tak jak pisałem w innym temacie. Posiadam bliźniaczy model bo X94J w rozmiarze 65 cali.
Zamówiłem do niego kalibracje z *********************************.pl i przyznamy że wyciągnęli obraz na wyższy poziom.
Dupy nie urywa ale HDR lepiej świeci i kolory wydają się bardziej naturalne.
Kalibracja miałem pod Netflix, PS5 i telewizję kablowa UPC czyli SDR
Jeśli ktoś jest zainteresowany podeślę plik PDF z ustawieniami.
Zaznaczę że to są ustawienia pod ten konkretny model i sztukę.
Mogą pomóc ale nie jest pewniakiem że będą pasować.

Pozdrawiam
c8c9181b84f915be4c6aee92693d2037.jpg
Poproszę o ustawienia tv x90k rase82@interia.pl
 

tampl112

New member
Witam do telewizora XR-65X90K podłączyłem przez wyjście optyczne głośnik soundbar LG SL6YF gdzie w telewizorze znajdę ustawienia do sterowania tym głośnikiem.
 

rase82

New member
Zastosowałem ustawienia kolegi moski1. Co prawda mam model X85j ale bardzo poprawił mi się obraz na Dolby Vision. Bardzo koledze dziękuję za udostępnienie i polecam te ustawienia. Szacun za podzielenie się ustawieniami kalibracji. Jeszcze raz ogromne podziękowania.
Czy mógłbyś się podzielić tymi ustawieniami. Kolega moski1 nie odpisuje. Z góry dziękuję. rase82@interia.pl
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam do telewizora XR-65X90K podłączyłem przez wyjście optyczne głośnik soundbar LG SL6YF gdzie w telewizorze znajdę ustawienia do sterowania tym głośnikiem.

Nie znajdziesz. Możesz tylko sterować głośnością. Pozostałe funkcje tylko z pilota soundbara. Tylko telewizor LG ma takie funkcje ( w przypadku soundbara LG).
 

tampl112

New member
Mam xsiaiomi mi 11 t. Już to ogarnąłem. Dzięki. Jakie najlepsze ustawienia ruchu w tym tv ja mam motionflow własny gładkość 2 czystość.
 
Do góry