Sony XR-55A90J pierwsza konfiguracja

Bogi66bo

New member
Jestem tu nowy, więc witam wszystkich serdecznie.
Mam pytanie co do pierwszej konfiguracji XR-55A90J. Głownie Netflix, YouTube i C+ z dekodera.
Konfigurację wykonać poprzez Google-TV czy samą konfigurację TV? Czy robi to jakąś różnicę dla późniejszych ustawień?
I czy mógłbym prosić o ustawienia dla tego TV ?
Z góry dziękuję za pomoc.
boguszchec@gmail.com
 

Coolmac

Member
Ustaw obraz taki jaki Ci najbardziej się podoba. Czego oczekujesz od forumowiczów? Seria A90J była wstępnie kalibrowana przez Sony (podobno). Ja używam tego modelu od dwóch lat w trybie standard i jestem zadowolony. Nie oczekuj cudownych ustawień, niektórzy po kalibracjach bywają niezadowoleni.
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem tu nowy, więc witam wszystkich serdecznie.
Mam pytanie co do pierwszej konfiguracji XR-55A90J. Głownie Netflix, YouTube i C+ z dekodera.
Konfigurację wykonać poprzez Google-TV czy samą konfigurację TV? Czy robi to jakąś różnicę dla późniejszych ustawień?
I czy mógłbym prosić o ustawienia dla tego TV ?
Z góry dziękuję za pomoc.
boguszchec@gmail.com
Bogi jaka masz wersje anroida i Bluetooth?
I orzede wszystkim jaki rok produkcji? Zalaczylbys fote tej naklejki tv? Bo jest ich duzo w rozmiarze 55 w ME, Euro i Xkom i jestem ciekawe czy to jest produkcja z 2022? Bo w koncu to byl model na kolejny rok oficjalnie czyli 2022

A moze Kiki ty wiesz i je przypadkiem jeszcze masz ;)
 
C

Castlepie

Guest
Cześć, aktualnie widzę promocje Black Week na ten model. Czy po 2 latach od premiery nadal warto go kupić czy jest coś lepszego w tej cenie aktualnie? Aktualnie stoi za 5600 zł.
 

maciekmm

Member
Mysle ze 5600 za 55a90j to super cena. Ja zamowilem. Mialem czekac do piatku ale z obserwacji skokow i zmian veny wywnioskowalem ze taniej raczej nie bedzie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz z innej alternatywy na BF Philips 55oled 707 za 4799 zl i to dodatkowo z pakietem gratisów o wartosci 500 zl.
 

maciekmm

Member
Ogladajac tvn24 przez aplikacje C+ online strasznie tnie pasek informacyjny podczas jego przesuwania. Próbowałem juz różnych ustawień. Na 65x85j moich rodziców pasek przesuwa się płynnie. Czy a90j ma problemy z płynnością obrazu ? Czy ktos moze sugerować jakies ustawienia które naprawią powyższy problem ?
 

maciekmm

Member
Obraz i płynność ogarnięte. Jedyne co mi przeszkadza to auto przyciemniane obrazu na kanałach informacyjnych po chwili oglądania (obraz również się przyciemnił podczas oglądania meczu na eleven sports) . Ma to ponoć zapobiec wypalaniu się matrycy podczas wyświetlania obrazów/grafik statycznych...
 

maciekmm

Member
Niestety muszę stwierdzić ze tv nie potrafi sobie poradzić z płynnością paskow informacyjnych na kanałach oglądanych przez aplikacje c+ online. Są momenty gdzie paski przewijają się płynnie ale niestety większość czasu tną jak cholera. W tv kablowej czy sat problem nie występuje. Probowalem juz wszystkich ustawien...
 
Do góry