Sony xh9096 jeden martwy piksel po 5 dniach użytkowania

Michu30

New member
Ja dostałem xh90 nową sztukę tą sztukę z martwym pikselem sklep odemnie zabrał i dał drugi tv wolny od wad.
 

Michu30

New member
Ja sam myślałem że będę miał problem z wymianą ale jednak nie robili problemów. Sklep potraktował sprawę poważnie i co najlepsze pomógł dla klienta.
 

Petru23

Banned
Sklep nie straci a jedynie zyska takimi działaniami co widać na załączonym obrazku. Jest chwalony na forum ;)

Niestety, ale takie akcje są zależne jedynie od czynnika ludzkiego - kierownik sklepu i nie jest to regułą. Miałeś szczęście.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Boję się troche wypaleń w oledzie. Mam teraz 50 cali wydaje się malutki . Jak bym brał Sony xh90 to raczej 75 cali...no przy oledzie LG 77 cali cena zabija. Tylko czy 3,7 m do tych 75 cali nie będzie za mała odległość? To jest salon nie pokój zamknięty.


Pisalem juz, ze ja siedzie 2 m od 75". I po kilku dniach jak oko sie przyzwyczaiło to pomyslalem ze i 82" by pasowało. To kwestia czasu i przyzwyczajenia wzroku.
 

Petru23

Banned
Dlatego zawsze powtarzam, że kalkulatory są do treści 4k a nie dla telewizorów 4k. Usiądź 2m od 75" i odpal telewizyjne hd720 o niskim biterate albo jakiś starszy film z lat 90-2000.
 
Ostatnia edycja:
Do góry