Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

Michu30

New member
Na DVB-T nigdy nie będziesz miał materiałów w powalającej jakości sygnał DVB-T w Polsce jest bardzo słabej jakości. Włącz sobie cos na netflix w 4k lub coś na bluray w Dolby Vision a w tedy będziesz miał przyzwoitą jakość obrazu w TV z matrycą 4K
 

konrad_k46

New member
Kto wie z czego wynika różnica w cenie pomiędzy xh9005 a xh9096, przy rozmiarze 55'' to 200 zł na korzyść tego pierwszego. Dość dużo jak na jedną różnicę, rozstaw nóżek i możliwość ich regulacji. Może jednak są jakieś inne różnice pomiędzy nimi...
 

konrad_k46

New member
Ale to wygląda tak samo w dwóch dużych sieciówkach, w obu xh9005 jest o dwie stówy tańszy od xh9096. Nie dziwiłbym się gdyby różnice były pomiędzy sklepami ale to są różnice w obrębie tych samych sklepów.
 

tomwega

Member
Ale to wygląda tak samo w dwóch dużych sieciówkach, w obu xh9005 jest o dwie stówy tańszy od xh9096. Nie dziwiłbym się gdyby różnice były pomiędzy sklepami ale to są różnice w obrębie tych samych sklepów.

A Jaka cena u Ciebie Kiki w 55 calach?Myślałem,że będę szukał 65 ale jednak 55 się zmieści.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Próbował ktoś wgrywać do xh90 oprogramowanie od x90j?? Na zagranicznych forach jest ciekawa dyskusja bo oprogramowanie pasuje i wielu ludzi go wygrało. U nas cisza...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale wgrali i coś się im znacząco poprawiło, czy jedynie sztuka dla sztuki ?
Jak mam dobrze to nie wprowadzam update, nigdy nie wiadomo co się zmieni w stosunku do naszych przyzwyczajeń.
I zawsze na tym dobrze wychodziłem.
 

ClaudeB

Member
Ale to wygląda tak samo w dwóch dużych sieciówkach, w obu xh9005 jest o dwie stówy tańszy od xh9096. Nie dziwiłbym się gdyby różnice były pomiędzy sklepami ale to są różnice w obrębie tych samych sklepów.
Na jednej stronie jak testowano 9005 to się doliczono 24 strefy a na innej testowano 9096 i się doliczono 32 strefy. Czy to jest ta różnica, nie wiem. Sam nie jestem w stanie ich policzyć...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nigdzie nie doczytałem się o ilości stref ale o różnicy wyposażania i owszem.
Najważniejsze , że jakość ta sama.
 
Do góry