Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

miszka87

New member
Odłączyłem hdmi poszło przez optyczny. Arc wyłączony w ampli. Teraz przy włączeniu kina musze wcisnąć guzik auto gdzie sam ustawia sobie dźwięk jaki ma z tv,i działa. Trochę upierdliwe ale działa, wykrywa dolby z tv.
 

pit24316

Member
Pytanie odnośnie możliwości tworzenia list kanałów na ww odbiornikach: czy można tworzyć własne z własną numeracją, czy mogą być na niej wymieszane programy z różnych żródeł np. sat i dvb-t? Jak współpracuje z aktualnym modułem CI+ Canalu+?
 

sharezz

New member
Ciekawa wypowiedz, niemniej czuje ze uderza tez do mnie. Ja nie nie nalezy do grupy "A" czyli malkontentow, ktorzy wylewaja żale na forach. Tylko stwierdzam fakty, ktore dotykaja mojego egzemplarza! Moja cierpliwosc skonczyla sie w ten w weekend po dwoch kolejnych samoczynnych restartach. I mam w dupie to czy ten tv ma milion aplikacji i świetny obraz. Nie bede sie spokojnie przygladal jak tv mi regularnie sie sam wy/załącza. Zgłosilem do serwisu i mają go zabrać, więc raczej sobie tego nie wymyśliłem. Wydajac grube pieniadze masz prawo wymagac duzo.


Sorry, nie miało w nikogo uderzać, nie taki był zamysł, choć może niefartownie to opisałem. Wierze w Twoje restarty, sam walczę z soundbarem i hdmi, wiec to nie jest telewizor bezproblemowy. Ale chyba żaden nie jest. Chodziło mi bardziej o to, ze gdyby nie te problemy to by nas tu w wątku już nie było. Telewizor by grał, my byśmy przy nim siedzieli a nie na forum. I ci, którym gra najczęściej siedzą gdzieś cicho. Plus cała rzesza amatorów co o forum nie słyszała, a telewizor ustawili w salonie, włączyli w trybie dynamicznym, są i będą zadowoleni przez kolejne 5 lat, aż się nie zepsuje [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sorry, nie miało w nikogo uderzać, nie taki był zamysł, choć może niefartownie to opisałem. Wierze w Twoje restarty, sam walczę z soundbarem i hdmi, wiec to nie jest telewizor bezproblemowy. Ale chyba żaden nie jest. Chodziło mi bardziej o to, ze gdyby nie te problemy to by nas tu w wątku już nie było. Telewizor by grał, my byśmy przy nim siedzieli a nie na forum. I ci, którym gra najczęściej siedzą gdzieś cicho. Plus cała rzesza amatorów co o forum nie słyszała, a telewizor ustawili w salonie, włączyli w trybie dynamicznym, są i będą zadowoleni przez kolejne 5 lat, aż się nie zepsuje [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podsumowując, po ustawieniach obrazu i sprawdzeniu źródeł z których korzystam jestem na prawdę zadowolony z TV. U mnie restarty ustały po najnowszej aktualizacji, telewizor pracował cały wieczór/noc w sobotę, pół niedzieli, dzisiaj już 3-4 godziny i na razie wszystko śmiga. Jedyny minus obrazu to uświadczyłem podczas oglądania meczy na NCplus (jakość HD), przy szybkich ruchach zawodników pojawiają się artefakty( taka pikseloza), netflix czy youtube w 4k bardzo ładnie, gry na PS4 (podstawa ustawić tryb GRA) wyglądają świetnie mimo iż to stara generacja. Dźwięk po optyku do DACa bez problemu leci.
 

nagdob

Member
Bez reklam
Pytanie odnośnie możliwości tworzenia list kanałów na ww odbiornikach: czy można tworzyć własne z własną numeracją, czy mogą być na niej wymieszane programy z różnych żródeł np. sat i dvb-t? Jak współpracuje z aktualnym modułem CI+ Canalu+?

Co do tworzenia list kanałów (sortowania itd.) to jest oficjalny program na stronie Sony w dziale serwisowym. Są także w necie inne np. SetEditSony, dużo lepszy, ale licencja płatna. Tzn. można działać, ale do 20 zmian. Jest na to rada. Po wprowadzeniu 20 zmian zapisuje się listę i ponownie otwiera. I znów można zrobić 20 zmian. Itd.
Co do listy z różnych źródeł. Nie można mieszać. Jak z DVB-S to z DVB-S, jak z DVB-T to z DVB-T, jak DVB-C to z DVB-C.

Edit.
Moduł zarówno NC+ jak i Polsatu działają dobrze.
 

Mateuszsz

New member
Nie napisałem, że jest to problem - bardziej jest to po prostu denerwujący mankament. Interesuje mnie to czy w ogóle jest możliwe wyłączenie tego dźwięku bo niestety w opcjach nie udało mi się znaleźć, może komuś się udało ?
 

mieto132

New member
Jest to możliwe, zakładka , ustawienia urządzenia.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

SEBOL74

Member
Bez reklam
Sorry, nie miało w nikogo uderzać, nie taki był zamysł, choć może niefartownie to opisałem. Wierze w Twoje restarty, sam walczę z soundbarem i hdmi, wiec to nie jest telewizor bezproblemowy. Ale chyba żaden nie jest. Chodziło mi bardziej o to, ze gdyby nie te problemy to by nas tu w wątku już nie było. Telewizor by grał, my byśmy przy nim siedzieli a nie na forum. I ci, którym gra najczęściej siedzą gdzieś cicho. Plus cała rzesza amatorów co o forum nie słyszała, a telewizor ustawili w salonie, włączyli w trybie dynamicznym, są i będą zadowoleni przez kolejne 5 lat, aż się nie zepsuje [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Luz, nie gniewam się ;)
 

miszka87

New member
A dziś jest od razu dźwięk w tv a nie ma x box.jak podłącze kablem HDMI bezpośrednio Xbox i kino dźwięk będzie przesyłany automatycznie do kina?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
jakie wejscie game?? Chyba HDMI. Jakie to konkretnie kino, marka, model?

Piszesz monitor pionieer htp 074, przeciez to jest kino, nie monitor. Pisz wolniej i skladniej posty :)

Jak monitor ma HDMI, to xbox-pioneer kino-monitor. Proste jak drut
 
Ostatnia edycja:
Do góry