Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

mieto132

New member
Jak byś mógł to sprawdź wersję oprogramowania po rozpakowaniu,u mnie po dwóch tygodniach nadal sam się nie chce zaktualizować,tv twierdzi że ma najnowsze a nie ma.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Mateuszsz

New member
Jak byś mógł to sprawdź wersję oprogramowania po rozpakowaniu,u mnie po dwóch tygodniach nadal sam się nie chce zaktualizować,tv twierdzi że ma najnowsze a nie ma.
Gdzieś czytałem, że w tym egzemplarzu lepiej wstrzymać się z aktualizacjami nawet jak są dostępne. No chyba, że telewizor szaleje i gorzej być nie może to warto instalować. Ale co ja tam wiem ... nawet nie wiem kiedy mój egzemplarz przyjdzie bo rzucili się na promo w neonet tak, że wskoczył mi czas oczekiwania 21 dni na telewizor ;(
 

Mateuszsz

New member
Zdam relacje. Ale uprzedzam, nie mam netflixa, HBO go, Apple tv, Amazon prime video. Mam filmy w 4k z HDR, na dysku, to napisze. Ale to tak po weekendzie. Jutro będą ogólne spostrzeżenia. A w piątek wrażenia z gry na PS5
Zamawiałeś z neonet, tak ? brałeś jakąś dodatkową opcje żeby kurier to wniósł do mieszkania, albo kurier pomógł wnieść czy jak to wygląda ?? Nigdy nie zamawiałem z NEONET
 

rafallo777

New member
Robiłeś aktualizację?
Czy wstrzymujesz sie, az naprawia soft?

Kalibracje tez robiłeś, czy wyjety z pudelka świeci juz super?

Zastanawiałem sie nad tym sonym lub samsung q70
 

Ampersand

New member
Jak byś mógł zrobić test audio poprzez amplituner ze streamem czegoś ale na dłuższą chwilę. Ciekaw jestem zgłaszanych problemów ze zanikaniem dźwięku.
 

melo81

New member
Witam serdecznie, od dwóch tygodni posiadam XH9096, 55 cali. Generalnie spoko telewizor, u mnie malutki mankament to leciutko zaciemnione rogi (bandind, clouding? nie wiem jak to się zwie) ale nie będę nic z tym robił gdyż podobno tylko ja to widzę;) Restartów zdarzyło się kilka ale gdzieś czytałem, że Sony pracuje nad łatką. Mam za to pytanie z innej beczki - jako, że nie jestem fanem wojenki między Sony a Microsoft to żeby to pogodzić do wspomnianego telewizora mam podpiętego Xboxa series X. Jednak w ustawieniach wyświetla że ten TV nie obsługuje częstotliwości 120 hz przy 4K.. Wie ktoś może czemu? Dedykowany kabel nie ogarnia? Aktualizację TV niby mam. Wiem, że te 120hz przy 4K to melodia przyszłości jednakże irytuje mnie, że jedna z opcji pali mi się na czerwono, zamiast wszystkie od góry do dołu na zielono:) Pozdrawiam
 

Ampersand

New member
Wg informacji od Sony jaką dostał niejaki Vincent (Stop the FOMO - link - od 5 min.) na tą chwilę to ma działać tylko w połączeniu z PS5 więc pewnie musisz czekać na aktualizację. Czy to prawda to nie wiem, nie mam jak tego przetestować tylko powielam co słyszałem.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
tak na szybko, zdjecia tel. Xioami Redmi Note 3T
 

Attachments

  • IMG_20201113_180253.jpg
    IMG_20201113_180253.jpg
    40,3 KB · Wyś: 44
  • IMG_20201113_180205.jpg
    IMG_20201113_180205.jpg
    30,9 KB · Wyś: 32
  • IMG_20201113_180106.jpg
    IMG_20201113_180106.jpg
    32,6 KB · Wyś: 30

drosophilia

Active member
Bez reklam
z Media Markt. Maja do takich wiekszych gabarytow powazna firme przewozowa. Nie zaznaczalem przy zamowieniui kasy za wniesienie. Extra kontakt z przewoznikiem, chlopak sam wniosl na 2 pietro, dalem mu dyche napiwku
 

Michu30

New member
W trybie standard tv ma ładne kolorki ale tryb własny oddaje bardziej realistyczne barwy i ja ustawiałem go wedle porad z youtube. Link był już wcześniej podawany w tym temacie. A przyciemnione rogi matrycy ma każdy tv z tej serii widać to głównie na jednolitej planszy. Podczas oglądania te narożniki już nie są tak widoczne. Mnie na początku tv oślepiał ale już się przyzwyczaiłem i w jakości dolby vision obraz jest naprawdę dobry. Jedynie sporą wadą jest mała liczba stref podświetlania bo jest ich tylko 32 i w ciemnych scena to jest widać.
 
Do góry