Sony seria X4500

jtd

New member
Bez reklam
Kolejne foto x4500

060608sony.jpg
 

zlq

New member
km1963 napisał:
Około 13 500 PLN jako wyjściowa cena za 46" to nie kosmos cen Pionka a produkt z zapowiedzi może konkurować z "kurą"

pozdrawiam

Witam,

A orientujecie się, ile w dniu premiery w PL kosztowała seria X3500?

46X3500 nie był wyceniony na ~13k?
Obstawiałbym podobną cenę dla 46X4500.

Ale...majstersztykiem marketingu byłoby przypompowanie cen 46X4500 do poziomu ~17-19k.
 

rudy

New member
Na szczęście nie tylko sony jesienią wypuszcza model z podświetleniem LED.Jak wywindują cenę do niebotycznego poziomu ,to tv będzie grzał póły sklepowe aż miło.Pozdrawiam.
 

zlq

New member
rudy napisał:
Na szczęście nie tylko sony jesienią wypuszcza model z podświetleniem LED.Jak wywindują cenę do niebotycznego poziomu ,to tv będzie grzał póły sklepowe aż miło.Pozdrawiam.

Grzał to trochę przesada imho.
Nie samym LEDem ludzie żyją ;)
 

jtd

New member
Bez reklam
X4500 kontra plazma, porownanie powlok antyodblaskowych przy mocnym swietle:

0307758579.jpg
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
Sony robi wszedzie prezentacje x4500 z plazmami kuro, wiec i tym razem pewnie to pioneer, mozna poznac po podstawce, ale moze sie myle...
 

ksylas

New member
Ja też czekam na ten model wstrzymując się z zakupem modelu 46X3500.Mam nadzieje że cena nie będzie wygórowana i warte będzie czekanie.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Cena bedzie wysoka, ale jezeli inzynierowie Sony wykonaja swoja robote nalezycie, zapewne pojawi sie pierwszy na rynku telewizor LCD z dopiskiem "Reference Level".
 

jtd

New member
Bez reklam
Tak oto wyglada podswietlanie panelu diodami RGB LED, po lewej same diody, po prawej obraz na ekranie lcd.

0
 

asoz

New member
Wg mnie Sony trochę przegina z tymi zdjęciami. Na prezentacjach KURO nie można odróżnić ramy od obrazu ( czerń ) a tutaj kuro świeci jak najtańszy LCD. To zdjęcie także dla mnie nie jest zbyt wiarygodne.
 

RS4

New member
RS4 napisał:
Sony chce tym telewizorem pobić konkurencje i dostać EISA, ma na to duuuuużą szansę , kontrast dynamiczny między 60 000 - 100 000:1
4 wejścia HDMI TM, to będzie wypas, ja czekam na niego i nareszcie rozmiar 55cali, to mój faworyt, 52XD1 pójdzie w odstawkę, cena w okolicach 20 000 za 55 cali, zawsze to mniej niż kurczaki.

RS4
Zacytowałem sam siebie, moją wiadomość z maja można już zweryfikować, czytaj tą stronkę.

http://www.sony.pl/product/t46-x-series/kdl-55x4500


Ceny detal w Niemczech
Sony BRAVIA KDL-55X4500: 6.300,- Euro
Sony BRAVIA KDL-46X4500: 4.500,- Euro
Sony BRAVIA KDL-52W4500: 2.799,- Euro
Sony BRAVIA KDL-46W4500: 2.299,- Euro
Sony BRAVIA KDL-40W4500: 1.699,- Euro
RS4
 
Ostatnia edycja:

asoz

New member
Po pierwsze, na spcefikacje techniczną nie ma co patrzeć a jak byśmy chcieli to jak ma się to marne 100 000:1 przy 1 000 000:1 Panasonic'a lub Extrem Pioneer'a. Po drugie, chcieć dostać Eise można ale dostać to 2 różne rzeczy.
Póki co oprócz Pioneer'a nikt nie miał na to szans, i szczerze mówiąc za kadencji tych dwóch technologii ( LCD, plasma ) myśle że się to nie zmieni, i Kuro dalej będzie nr 1.
 

RS4

New member
asoz napisał:
.......... chcieć dostać Eise można ale dostać to 2 różne rzeczy.
Póki co oprócz Pioneer'a nikt nie miał na to szans, i szczerze mówiąc za kadencji tych dwóch technologii ( LCD, plasma ) myśle że się to nie zmieni, i Kuro dalej będzie nr 1.

To kolego chyba bardzo słabo śledzisz EISE, nie tylko Pioneer dostał EISE za TV w dziedzinie płaskich Tv , przejrzyj historię http://www.eisa.eu/eisa
Obejrzysz X4500 i się zdziwisz, chyba , że nalezysz do ludzi którzy nie zmieniają poglądów...

Pzdr.
RS4
 
Do góry