Sony seria X4500

Romanoff

New member
Przecież na zdjęciu po lewej nie widać żadnych szczegółów w ciemnych partiach obrazu - smolista czerń to nie jest to czego się oczekuje od TV.
Czerń ma być głęboka ale zarazem różnorodna.

Z drugiej strony to tylko marnej jakości zdjęcie....

Pozdro
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
No pewnie, ja się już przekonałem że foto testy nie oddają rzeczywistości jeżeli chodzi o czerń. W wielu testach widać że lcd ma ładną czerń a w praktyce jest np granatowa... obiektyw to nie oko;)
 

ProSiaczek

New member
To są jakieś poglądowe zdjecia, z których nic nie można wnioskować.
Nie wiadomo jak były ustawione tv, jak był ustawiony aparat.
No i najważniejsze, na czyje zamówienie były robine ;)
 

ProSiaczek

New member
RS4 wcześniej napisał, że za 46 około 17k

Ja na początku bylem napalony na ten tv ale ta cena mnie odstraszyła.Jednak to stanowczo za dużo.

A jak będzie?? Trzeba uzbroić się w cierpliwość:grin:
 

ortax360

New member
Drogo Bardzo drogo mam nadzieje ,ze bedzie warto . Trzeba bedzie poczekac do premiery i obnizek cen tak do 10-12 tys .

Pozdrawiam
 

ProSiaczek

New member
Ortax360 tylko jak poczekasz na obniżki to na choryzoncie nie będzie już X5500 :D ???

Sony nie jest zbyt skłonne robić szybko przecen a i stare modele trzymają cenę do samego końca.

Ja coś wiem na ten temat i powoli staje się ekspertem w oczekiwaniu na nowości, na nowości, na nowości... :p
 

jtd

New member
Bez reklam
Nie warto ciagle czekac na nowosci, skoro tv sony trzymaja cene to lepiej kupywac ciagle nowosci i wymieniac stare modele

ja juz sobie wymyslilem sciezke moich zmian g8 -> x4500 -> g10 -> x5500
 

ortax360

New member
Tak a co powiecie w UK i Niemczech jest wyprzedaz modeli seri. X 3000/3500 np; za model 40 calowy mozna zak za 5200-5500zł . 46 cali 6700-7500tys.

Ja biore we wrzesniu W4500 potem X4500 , jak spadnie cena .
Zapłaciłem za 40x3500 8200tys a sprzedałem za 6000tys . Teraz moge miec nowy za 5500 tys nie ma obnizek ? lcd na rynku 8 mies .

Inna bajka to , ze X3000 .3500 jest słabszy w jakosci obrazu od W4000.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Jest jest sam się nad tym zastanawiałem :D . Ale traktuje to jako hobby .. drogie raz sie zyje.



Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Liptonosz

New member
Bez reklam
Po co kupowac samsunga czy thomsona wystarczy iść do jakiegoś marketu popatrzeć chwilę i od razu człowiek jest uradowany że dobrze zrobił wybierając lcd sony lub plazme pionka;)
 

jtd

New member
Bez reklam
jeszcze jedno porownanie, pomimo raczej pewnewgo podkrecenia jasnosci w pionerku nowe lcd sony prezentuje sie w nocy nadwyraz dobrze

0249344252.jpg
 
Ostatnia edycja:

Liptonosz

New member
Bez reklam
ładny ten ostatni soniak, wygląda świetnie.

jtd : dziś wszedłem na forum, czytam posty i mówie coś mi się tu nie zgadza, przecież ja tego nie pisałęm:p sugerowałęm się avatarem;)

pozdro
 
Do góry