Sony seria W4500 (40,46,52 cale) 50000:1, 100hz - Test, opinie użytkowników

WojtR

Member
Bez reklam
matysone napisał:
Dzisiaj oglądałem ten TV w MM w Bydgoszczy i w pierwszym momencie myślałem że się pomyliłem, ale po dokładnym przeczytaniu okazało się że to 40W4500, a dlaczego to mówię bo cena tego tv w tym markecie to 6,5k. W sklepach interntowych można już je kupić za 4,3k. Skąd takie różnice(~2tyś.), :-D


eee to już i tak zeszli z ceną z tydzień temu gość promocyjnie chciał mi sprzedaż za 6999 PLN ... w tym samym czasie EUR AGD 5199 PLN , teraz 4999 PLN ale skończyły się w magazynie ... pojawią się kupuję ;)
 

LaRocco

New member
MOBOR... wyluzuj, opiepszyło Cie połowe forum a Ty dalej swoje ! Ja w Sony Center 46W4500 moge miec w systemie ratalnym za 6200zł, podaj mi namiary na sklep internetowy który da mi go o 2tyś taniej ( na tych samych warunkach ) jak to napisałes wczesniej a do konca zycia na Boze Narodzenie wysle Ci do chaty butelke Jecky Daniel'sa :p A teraz mam pyt. do WSZYSTKICH których interesuje prawdziwy wątek ! PANOWIE czekac na nowe dostawy 46W4500 czy tez brac to co jest a maja ich pare do wyboru oryg. zap. Troche boje sie tego cholernego "cloudingu" o którym tak szeroko piszecie. Nowego TV szukam juz chyba 2 miesiace, wiec dobrze by było podjac jakas decyzje ;) Pozdrawiam Serdecznie
 

System

New member
Witam,

Namierzyłem 40 W4500 za ok. 4300zł w Wawie, zakup w ten weekend w sklepie Mediamax 24.

W tanszych sklepach nie było przedmiotowego tv co by go kupić na ten weekend.

Kupował koś w tym sklepie ?

Pozdr.
System
 

oakraven

New member
Zapytanie

ja jeszcze raz odnośnie tego chmurkowania. Czy to chmurkowanie i zaciąganie (czy to to samo co smużenie?:???: ) to przypadłość lcd Sony? To przez fakt 8 ms? Ja testowałem u kolego 40w4000 i ani smużenia ani chmurkowania nie widziałem wcale. Oglądałem i filmy i gry (np. Bioshocka gdzie na początku jest ciemna lokalizacja i czerń fenomenalna) - jedyne co zauważyłem to skokowy ruch kamery i to tylko na filmach Blu-Ray. Gra jak np: PES zero smużenia i skokowej animacji. Zastanawiam się więc jak to możliwe, że najnowsza linia Sony ma te przypadłości a nie było tego wcześniej?:eek:
 

weja

New member
Pytanko o rozmiar

Czy 6" robi róznicę? (mam na myśli TV) :D
Waham się pomiędzy 40W4500, a 46W4500
- nie chodzi tu o kwestie finansowe, a czy np.: piłkarze będą znacząco więksi na 46"
 
Ostatnia edycja:

approx

New member
Wiatm chce kupic tv Sony serii W zastanawiam sie nad dwoma modelami 46W4500 lub 52W4000 co lepiej zainwestowac?
Tv narazie bedzie sluzyl do Sd ,PS3 (głownie), filny z kompa divix i dvd, pozniej napewno tv HD.
 

motobartcompany

New member
weja napisał:
Czy 6" robi róznicę? (mam na myśli TV) :D
Waham się pomiędzy 40W4500, a 46W4500
- nie chodzi tu o kwestie finansowe, a czy np.: piłkarze będą znacząco więksi na 46"

6 cali to spora róznica. Miałem kiedyś 40 v2500 i 46 V2500.

Różnica ogromna, szkoda tylko że 46 po czasie robi się mała.

Celuj w najwiekszy TV na jaki cię stać.
 

zibikom

New member
46w4500 & Ps3

Witam ,

posiadam LCD 46W4500 i podłączonego do niego PS3 i bardzo mnie nie martwi główne Menu PS3 które jest po prostu rozmyte.

Czy ktoś ma taki zestaw ? i miał taki lub ma taki problem ?
 

ortax360

New member
Jak rozmyte ? co masz na mysli ? .

Mam 46w4500 , ps3 i x360 obraz bardzo ostry idealny . Menu normalne ostre itd .

Podłaczyłes kablem hdmi ? jaka rozdzielczosc ustwiłes w PS3 . Ustawiłes wszystkie pixele w tv ? format obrazu wide . Ostrosc 14 .
 

mobor

Banned
40: to duży monitor nie telewizor. Mam obecnie 46" ale 52 nie kupiłem dlatego ze ma słabszą matrycę. 46 jest tylko na przetrzymanie. Docelowo bede miec 52" z 2.5 metrów
 

System

New member
Witam,

Mam już KDL 40W4500 i muszę przyznać, że obraz analogowy z kablówki mam niezły, dużo lepszy niż się spodziewałem i jak straszono na forum. :)

Co od razu zrobiłem to zmniejszyłem podświetlenie do 5 i jasność do 40 i wraz chwilami mam za jasno.

Mam pytanie czy ogladanie w trybie 4:3 może być szkodliwe dla samej matrycy ?

P.S.
Chmurki sprawdze później. :)

System
 

any65

New member
samsung czy sony ?

który wybrać : Samsung LE40A656, czy omawiany Sony 40W450, telewizora będę głównie używał do oglądania meczów, PS3 i filmów DVD:hmm:
z góry wielkie dzięki za pomoc:)
 

thedoctore

New member
Czesc, ciekawi mnie bardzo jak wyglada sprawa czasu rekacji w tym sony. To az 8ms, wypada to dosyc nieciekawie w porownaniu z xl2e (4ms). A jak wyglada to w praktyce, ktory tv bedzie lepszy do telewizji cyfrowej (nie HD) i konsoli ?? Osobiscie wolalbym sony, bo to, jednak wykonanie firmowane przez sony i podejscie do klienta. Ale martwi mnie ten czas reakcji xD
 
Do góry