Sony seria W4500 (40,46,52 cale) 50000:1, 100hz - Test, opinie użytkowników

jj3

New member
czy ktos spotkał sie z problemem wyszukiwania kanalow DVB-T na tym TV?
Mam probelm w Krakowie/Chorogwica. Pomimo, że wcześniej wszystkei muxy wyszukiwał, od czasu kiedy włączono TVP 1/2 HD, nowe przeszukanie nie znajduje programow na kanale 25.
Instalacja antenowa jest ciagle ta sama - nic sie nie zmienilo, wczesniej mux1 z tego kanalu odbieral.

Co ciekawe recznne przeszukanie nie znajduje nic na kanale 25, a automatyczne w trakcie skanowania znajduje 7 programow w okolicach 25 ale po dojsciu do kanalu 64 (mux2), liczba programow nagle zmienia sie ze znalezionych 13 na 6 (czyli tylko tez kanalu 48 = mux3). Nie wiem dlaczego usuwa te znalezione wczesniej...
 

eM!

New member
Spróbuj skontaktować się ze swoim dostawcą TV, bo moim zdaniem po tej stronie leży przyczyna całego zajścia. Może coś namieszali?
 

pythondancer

New member
czy ktos spotkał sie z problemem wyszukiwania kanalow DVB-T na tym TV?
Mam probelm w Krakowie/Chorogwica. Pomimo, że wcześniej wszystkei muxy wyszukiwał, od czasu kiedy włączono TVP 1/2 HD, nowe przeszukanie nie znajduje programow na kanale 25.
Instalacja antenowa jest ciagle ta sama - nic sie nie zmienilo, wczesniej mux1 z tego kanalu odbieral.

Co ciekawe recznne przeszukanie nie znajduje nic na kanale 25, a automatyczne w trakcie skanowania znajduje 7 programow w okolicach 25 ale po dojsciu do kanalu 64 (mux2), liczba programow nagle zmienia sie ze znalezionych 13 na 6 (czyli tylko tez kanalu 48 = mux3). Nie wiem dlaczego usuwa te znalezione wczesniej...

Mam podobny problem. U mnie też "kasuje" 7 programów w trakcie automatycznego skanowania.
Na ręcznym nie znajduje mi żadnych kanałów z MUX-1 na kanale 55 :shock:
Byłbym wdzięczny za jakikolwiek namiar/wyjaśnienie takiego zachowania.
 
Do góry