Sony seria W4500 (40,46,52 cale) 50000:1, 100hz - Test, opinie użytkowników

JaN-J

New member
40w4500

Dzwoniłem dziś do centrum sony (gdynia) i dowiedziałem się że 40tki będą tak od poniedziałku w cenie ~5900zł
 

Hopkirk

New member
Centrum Sony ceny ma do negocjacji. Warto spróbować - sprawdzone. Przy wydawaniu kilku tysięcy warto mieć pewność co do pochodzenia towaru.
 

arturek79

New member
Kupilem swojego w3000 w centrum Sony w Warszawie na poczatku tego roku, zaplacilem raptem o 300zl wiecej niz najtansza oferta w necie, ale mam pewnosc pochodzenia oraz 5-letnia gwarancje tak ze polecam zakupy na zywo :eek:k:
 

tdrk14

New member
odp

Coś mi wygląda, że się sprawa ruszyła dzisiaj w Gazecie Wyborczej była ulotka dot. oferty salonów Sony Centre i jest w niej opisany model 40W4500 no i podana cena-5999,- , 46W4500-6999,- a więc jeśli Sony w piątek do gazet dorzuciło ulotkę o swoich nowościach, które są do nabycia w ich salonach to znaczy, że w poniedziałek ruszy sprzedaż tych modeli na całego.
 

Hartson

New member
Bez reklam
Wczoraj dzwoniłem do Centrum Sony w Warszawie i powiedzieli mi, że np: 52 W 4500 będzie kosztował 9 000 zł. Ma być dostępny od listopada.
 

markus_19

New member
32e4000

Mam pytanie do "kiki" bo wiem że jest bardzo zorientowany. Pisałem już o tym na innym forum ale bez odzewu. Ja już się prawie zdecydowałem na sony KLD 32E4000. Mam jednak jeszcze pewne wątpliwości, bowiem 32'' posiada panel 8 bitowy a 40'' panel 10 bitowy. Nie wiem jak to wpłynie na jakość obrazu, czy jest to jedynie błąd producenta. Bo skąd taka różnica w tym samy m modelu. 40 cali wydaje mi się trochę za duży. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc będę bardzo wdzięczny.
 

janus13

New member
co wybrac?

Mimo przeczytania wszystkich watkow nie moge sie zdecydowac co wybrac: sony 40x3500 za 5000 zl,sony 40W4000 za 4000zl czy 40W4500 za 5500 zl ? :roll: Sygnal C+ z HD i ogladam duzo sportu w tym pilke nozna. Jak kupie sonego to jeszcze dojda programy cyfrowe z dekodera MPEG4 jestem mieszkancem Warszawy. Co do jakosci i ceny wychodzi 40X3500 za 5 tys.8) -prosze o rade.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofm

New member
właśnie odebrałem swój 46 W 4500. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Przesiadłem się ze starego CRT również SONY. Wykonanie bez zastrzeżeń, ciekawy motyw z przezroczystą plexi u dołu pod ekranem, wszystkie niezbędne wejścia na pokładzie.
Jesli chodzi o obraz - dopiero powiesiłem na ścianie więc nie było czasu na zabewę. W ustawieniach standard obraz lepiej niż się spodziewałem, postaram się poeksperymentować, ewentualnie spróbować polecane dla W 4000.
Dżwięk - nie najgorszy, choć tu rewelacji nie ma.
bezproblemowo współpracuje z N Rekorderem, SD - skalowanie przyzwoite, choć tośka mojego brata jest w tym względzie o drobinę lepsza. przy włączonym trybie Motion brak rażącego smużenia.
HD (1080i) oczywiście rewelacja.
Ogólnie z zakupu jestem bardzo zadowolony. Żałuje jedynie że nie mogę wykorzystać wbudowanego tunera DVB - we Wrocławiu już nie nadają.....
 

Hopkirk

New member
W SD?? No dobra, byleby chociaż nie sygnał z VHS-a. I nie rozciągnięty bo tego się nie da oglądać.
Kupować taki TV do SD...:???:
 

Leszczu

New member
mumu napisał:
chcesz miec wspomagacze ruchu? to 40W4500.
.

A po co ci te wspomagacze ruchu??? bo sa w 4500 a nie ma ich w 4000

ja mam 4000 i mam wszystko wylaczone zero wspomagania obrazu ogladałem ostatnio mistrzostwa w tenisie i wszystko super a po przelaczenieu an HD rewelacja .

no ale jezeli ktos musi mies wspomagacze to juz inna sprawa:-D
 
Do góry