Sony prezentuje oficjalne ceny w Polsce na telewizory - 2017 rok.

strazakp

Banned
"Czekać kolejne miesiące mi tez sie nie chce bo chce kupić tv juz w tym tygodniu a moze jutro ten w EURO 55xd8599 za 4790zł".
W Euro dobrze kupować, jeśli jesteś zdecydowany na 100%. Nie ma tam zwrotów, tych "14 dniowych", więc dostaniesz "nówkę nie śmiganą" na 99% (wiem, bo bo swój TV tam kupiłem), ale warto wszystko na miejscu w sklepie sprawdzić ;) Z tego co widać w specyfikacjach, to model xd8599 ma trochę lepsze parametry obrazu(jeśli to prawda?).
Przeciez jak zamówię przez sklep internetowy to mam możliwość zwrotu do 14dni. A jezeli mam założone u nich konto (a mam) to mam prawo zwrotu nawet do 30dni.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
na stronie SonyCenter widnieje opis "ostatnie sztuki" :fool:
cena z d&%py, dlatego się dziwię, że nie prezentują ceny 77 OLED, którego cena pewnie zbliży się "tylko" do 100k :D

mimo wszystko 100k za tv ? tutaj nie chodzi o to że kogoś stać na taki tv za 100k czy 300k tylko o to że produkt jest za drogi.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego wg mnie pewne rzeczy są dla ludzi bogatych i tyle.. trzeba się z tym umieć pogodzić :) ale kiedyś będzie taniej głowa do góry ..
 

jaro0508

Member
Kolega Lolek ma rację pewne rzeczy i pewne... Kobiety sa tylko dla ludzi majętnych.. czy sie nam to podoba czy nie.. :) co nie znaczy ze nie możemy o nich pisać.. czytać.. mówić.. oglądać :) Za 100 tys jeden ma mega TV.. inny mieszkanie na bloku. Jeśli TV SONY oled A1 byłby po. jakimś czasie za ok 10tys - 55cali..a w testach wypadlby rewelacyjnie to uważam ze byłby wart uwagi jeśli to bylaby inwestycja na lata :)
 

nomnom

New member
Ciekawi mnie model 55xe9005, wg displayspecifications posiada direct led, gdy model wyższy, 55xe9305, krawędziowe ?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Podświetlenie matrycy(Edge Led-krawędziowe),podświetlenie matrycy(Direct Led-bez stref wygaszania),podświetlenie matrycy(Direct Led ze strefami wygaszania-FALD więcej lepiej) Raczej nie używa się chyba,że potocznie nazwy matryc EDGE,DIRECT,FALD.
 
Do góry