Sony KDL V2000

Przemcio73

New member
mobor napisał:
A co do Denona - wybrałem model DVD-3930 (za ponad 3tys)
Wyposarzony jest w rewelacyjny upscaler - co jest bardzo wazne przy ekranach rzędu 40" i oglądaniu na nich DVD.
Witam. A gdzie można kupić to dvd za ponad 3 tyś. zł? Myślałem, że jest za ponad 5:p
pozdr
 
S

slaygreg

Guest
a propo UK.
TV ma dokladnie symbol KDL-40V2000U, ma menu polskie i kraj polska. Dziala jak marzenie.
Gwarancja europejska, bylem w Sony na Elektoralnej i z gwarancja nie ma problemu.
 

świeżak

New member
co wybrać ???

witam, mam pewien problem, nie wiem jaki telewizor wybrać SONY KDL-40S czy Samsung LE40N71B, albo jeszcze jakiś inny telewizor w podobnej klasie cenowej lepszy od tych. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za sugestie.
 

rep

New member
dżejwis

świeżak napisał:
witam, mam pewien problem, nie wiem jaki telewizor wybrać SONY KDL-40S czy Samsung LE40N71B, albo jeszcze jakiś inny telewizor w podobnej klasie cenowej lepszy od tych. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za sugestie.

Witam.
Na twoim miejscu wziąłbym jeszcze pod uwage dżejwisa 40 s 70 .
Gra rewelacyjnie.
Pozdro.
 

Grigorij

New member
kiki napisał:
...witam
prowadząc testy - widać wyraźne różnice po stronie serii V
Zdecydowanie lepsza czerwień i czerń , brak drgań we fragmentach statycznych, większa głębia...
Rzeczywiście czerwień jest o wiele mocniejsza, do tego stopnia, że wszystkie gęby są karmazynowe. Wczoraj ustawiłem sobie w markecie obraz na kilku TV Sony serii V i S na dynamiczny i porównywałem na programie standardowym MTV. Moje subiektywne odczucia- odcień ludzkiej skóry na serii S jest identyczny jaki znamy z tradycyjnej technologii CRT (obok grały CRT-eki) natomiast ludzkie gęby na serii V wyglądały tak jakby były po pół litra...:D
 

uruk-hai

New member
Dlatego zdecydowałem się na S osczędzając zdecydowanie złocisza. A poza tym S ma ładniejszą facjatę :p


świeżak napisał:
witam, mam pewien problem, nie wiem jaki telewizor wybrać SONY KDL-40S czy Samsung LE40N71B, albo jeszcze jakiś inny telewizor w podobnej klasie cenowej lepszy od tych. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za sugestie.

Kiki robił kilka testów tv LCD z tej samej półki . O ile się nie mylę to jeśli chodzi o jakość/wyposażenie/cena to bardzo ładnie się Loewe prezentował.

Szukaj, kilka zdań i opinii już się zebrało o telewizorach które wymieniłeś... ;)
 
Ostatnia edycja:

Ola

New member
Tomek Koko napisał:
Czy ten model ma wiatraczek, który słychac wieczorem? Tak wyczytałem w jednym z postów co mnie mocno zaskoczyło i chciałbym to zweryfikować.

Ja mam KDL32V2000 w domu i nic nie słychać, a obraz jest lepszy od CRT - nawet z anteny analogowej. Oczywiścia znaczenie ma to, ze jest to tylko 32 cale i pixele nie są aż tak widoczne. Dla mnie wazny jest też design.... a ten jest wyjątkowy ( to oczywiście subiektywne odczucie)
 

pandzik

Member
Bez reklam
ten pierwszy sklep z ceną poniżej 4,5k dość nieciekawy...
koszmarnie trudno kupuje sie z takich sklepów sprzęt po tak okazyjnej cenie.
albo sprzętu nie mają, albo mieć dopiero będą...
zalecam daleko posuniętą ostrożnośc. :smile:

reszta sklepów w "normie", pod 4,9k...
;)
 
Ostatnia edycja:

dieseltdi

New member
Poczekamy,zobaczymy.
Nie mam zamiaru w nich kupować,chodzi mi tylko o to że chyba sony sposzcza z tonu.Chcę kupić v2500,ale uważam że cena jest jeszcze mocno zawyżona, wg. mnie jest wart 4200-4300.
Pozdrawiam
 

musti

Banned
Nie Sony spuszcza z tonu tylko ten model wypadł już z ich oferty a ceny obniżają Ci którzy zostali ze starociami na stanie...
 

zbychu1977

New member
odpowiedz

Tomek Koko napisał:
Czy ten model ma wiatraczek, który słychac wieczorem? Tak wyczytałem w jednym z postów co mnie mocno zaskoczyło i chciałbym to zweryfikować.

co do wiatraczka to raczej go nie ma a jesli jest to nieslyszalny mam 32v2000 i uwazam ze to jeden z najlepszych tv lcd jesli chodzi o 32... polecam i pozdrawiam
 
Do góry