Sony KDL V2000

krzyżak

New member
JACEK2 napisał:
Tym lepiej dla Ciebie jesli nie widzisz roznicy pomiedzy seria S i V ...
Seria S jest troche tansza ....;)
.... a podkreślę, że wzrok mam dobry i naturę dociekliwą :) Ciekawe czy ktokolwiek byłoby w stanie odróżnić te dwa modele gdyby nie stały obok siebie tylko oglądając jeden po drugim, z zasłonietą obudową...
Piotr_the napisał:
a ta nowa tania seria U to co to?:confused:
To... tania seria :) Tu widać wyraźne różnice w stosunku do 'S', pisałem o tym wczesniej - nie warto.
--
pozdrawiam, krzyżak
 
Ostatnia edycja:

Piotr_the

New member
z tego co wiem to seria S różni się od serii V procesorem tz. w V jest 9 funcyjna obróbka obrazu a w S tylko 6 na V są często takie naklejki procek a w nim cyfra 9 na S już nie ma wcale tej naklejki ciekaw jestem czego nie ma seria U że jest aż tak tania??;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Modele serii s występuja obecnie w czterech kolorach i niczym się nie różnią między sobą.
Seriu U to seria bez wielu wzbogaceń /najważniejszy brak - Bravia Engine/. Seria marketowa.
pozdrawiam
 
S

slaygreg

Guest

musti

Banned
Jesli w ustawieniach ma "Polska" ( i ma polskie menu) to będzie działać. Problem może być tylko w fonii, ale nowe modele są raczej uniwersalne i nie powinieneś mieć kłopotu.
 

wiktoor

New member
Sony KDL 40V2000

Czy ktoś może doradzić czy ten model jest dobrym wyborem za kwotę około 7500 (skąpiec). Czy w tej cenie konkurencja proponuje coś lepszego.
 

mobor

Banned
jutro bede go miec. Wlasnie zamowilem za 7600 z transportem do domciu. Zanim zamowilem odwiedzilem sklep dla kretynów. Popatrzyłem i zdecydowałem. Za podobny kesz nie kupisz lepszego TV. W pełne HD na razie sie nie pcham. To jest TV który z zalozenia ma słuzyc mi 3 do 5 lat - potem dopiero kupie sobie pełne HD 46" za pewnie nie wiecej jak 5000zł ;)
Ceny lecą na łeb na szyje - w sierpniu ten sam model mogłem miec od handlarza za 9000zł .... A dzis ? prawie 20% taniej...i ze sklepu, z FV. Dlatego na razie nie wchodzę w pełne HD - 10koła za TV to dla mnie przesada - szczególnie iz za kilka lat bedzie juz dominowac inna technologia niz LCD (trwalsza)
 
Ostatnia edycja:

buba

New member
kdl-40v2000

Hej,
Można wiedzieć jaka masz gwarancję? Producenta czy sklepu i rok czy 2 lata? Czy można ją przedłużyć do 5 lat?
Też się przyglądam spadkowi cen i już prawie kupiłem za 8100 :) 2 tygodnie temu gdy weszła serio W co mnie zbiło z tropu

Pozdrawiam
 

wiktoor

New member
"jutro bede go miec. Wlasnie zamowilem za 7600 z transportem do domciu"

Mam nadzieję,że pochwalisz się wrażeniami po odpaleniu tej maszyny. Gdzie go zamówiłeś za 7600 z transportem ?
Może nasz ekspert "k" napisze coś o KDL40V2000
 

mobor

Banned
Telewizorek zakupiłem (zamówiłem) po wizycie na nieocenionym SKĄPCU ;) (cena 7550 i 55zł transport włącznie z usługą "za pobraniem")
Ma pełną gwarancję SONY POLAND - pochodzi z polskiej dystrybucji. Jak się okazuje- ten model schodzi jak ciepłe bułeczki (tak mi powiedziano w sklepie internetowym) Ten sam model w MM kosztuje 2tys więcej (oni tam juz chyba zatrudniają samych idiotów - przeciez nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi tam sprzętu)
Trochę boli mnie dość okrojona liczba złącz (szczególnie boleśnie odczuwam 1x HDMI i 2xSCART ) ale nieocenioną pomoc niesie mi mój amplituner (denon) który może pracować także jako SWITCH dla 2 urządzen ze złączem COMPONENT...rozwazam takze zakup modelu 2807 - tam juz jest potęga złącz wideo (3x HDMI, Farudja itp) ale koszt 3100 zl....To rozwiązanie zostawiam sobie jednak na pozniej. Sprzet bedzie pomykał na wszystkim co mozliwe - DVD po componencie (SOny DVP-NS930 klasy QS - myślę że wystarczy do czasu zakupu sprzętu HD - zakup nowszego modelu wyłacznie dla HDMI wydaje mi się być pozbawiony sensu), Xbox360, c+, magnetowidu juz chyba nie będę podłączać - wiadomo dlaczego ;)
TV porownywałem do innych modeli wiszących na wielkiej scianie w MM - ma rewelacyjne "kąty", dobrze i rónwo świeci, ładna głęboka czerń... Akurat zapuszczone było jakies demo (Samsunga chyba - koncert jakieś lasencji na scenie) po componencie - obraz robił wrażenie
Właśnie ciągnę z netu materiały HD do jutrzejszych testów ;)
 

mobor

Banned
Takiego finału nie spdoziewałem się w najczarniejszym śnie !!

Kurier przyjechał, wtargaliśmy razem karton i...tknęło mnie przeczucie - spoglądam na karton a tam.....

KDL-40U2000 !!!!

Przeżyłem lekki szok. Dzwonie do firmy, mowie co i jak (oczywiscie odmowiłem przyjecia sprzętu - nie upadłem na głowę) "Handlowiec" przeprosił mnie za pomyłkę (wczesniej zapytał czy aby na pewno zamawiałem KDL-40V2000) Odparłem że oczywiscie (dowodem jest zresztą cena i korespondencja z firmą)
Obiecali iz TV wyjdzie do mnie ponownie jeszcze dzisiejszego dnia )dostawa wiec dopiero na poniedziałek

Moze rzeczywiscie to pomyłka (tylko ciekawe dlaczego na niekorzysc klienta - mogli przeciez przsłać model "X") a może ktos chciał ubić iście kokosowy interes licząc na to że kupujący się nie kapnie.
Tak czy inaczej- moje doświadczenie z dnia dzisiejszego niech bedzie przestrogą przy dokonywaniu zakupu przez internet. Trzeba miec oczy dookołą głowy. Nazwy firmy na razie nie wymieniam - zobaczymy jak sie zakonczy cała "zabawa" ....
 

jarwisz

New member
Bez reklam
mobor napisał:
Moze rzeczywiscie to pomyłka (tylko ciekawe dlaczego na niekorzysc klienta - mogli przeciez przsłać model "X") a może ktos chciał ubić iście kokosowy interes licząc na to że kupujący się nie kapnie.
moim zdaniem to nie pomyłka
jakby LCD odbierała osoba mniej rezolutna lub nie znająca się na temacie a kupiła bo znajomi kupili to miałaby U2000 a nie V2000 mysląc że ma ten dobry
A sklep na czysto ma sporą kasę
Jeżeli na 10 wysłanych sprzętów 2-3 nie zostaną odesłane to sobie policz jaki to zysk - a jak więcej .... trudno policzyć.
Zakładam że jednak dostaniesz tego V2000 ale ten sklep to lekki przekręt i wg. mnie powinieneś podać jego nazwę aby inni mieli się na baczności.Co z tego że Ci się chyba uda ale innym nie - nie bądz egoistą

przy okazji - ja nie myślę o sobie - ja będę miał prezentację w domu - także się nie obawiam o taki wałek

pozd
 

gandi77

New member
Witam
A co sądzicie właśnie o modelu 40U2000,mój wybór padł na niego z racji ceny.Jak u niego z jakością obrazu? Szukam lcd głównie pod kątem podłączenia go do PC.Dzięki z góry za porady.
Pozdrawiam.
 

musti

Banned
Już parę osób odradzało marketową serię U. Lepiej się zainteresuj serią S - niewiele drożej, a jakość wyższa - poszperaj na forum, bo o tym już było....
 

mobor

Banned
Nie jestem zadnym egoistą.
Wyznaję jednak zasade że nim przykleję komuś etykietkę - muszę byc w 100% przekonany o tym ze chciał mnie "porobić"..
Tyle słowem wyjaśnien

W związku z tym iż firma o której mówiłem wcześniej przysłała mi (rzekomo przez pomyłkę) inny model TV od zamowionego (2 klasy gorszy model) w cenie zamówionego - dałem jej szansę naprawienia błędu. Zapewniali mnie o fakcie iz natychmiast (tj w piątek) telewizor KDL40V2000 zostanie do mnie wysłany a wiec dzis powinien byc u mnie.
Cóż się okazuje. Dzwonie dzis rano do kuriera który obsługuje mój rejon i co słyszę ? TELEWIZORA DLA MNIE NIE MA
Dzownie do firmy z prośbą o podanie nr listu przewozowego i.... podali mi numer listu przewozowego INNEJ OSOBY (inne miasto, inna przesyłka...) !!!
Dzownię ponownie do firmy i co slyszę ? Że firma Kurierska ma "jakiś problem i będzie się ze mną kontaktować"
To już jest PRZESADA

Niniejszym wlepiłem firmie RTVCENTRUM.COM.PL
z Opola zasłużone 0 jako oceny na opineo.pl aby ostrzc innych przed zakupami u nich.
To KOMBINATORZY i SZULERZY... Ostrzegam prezed zakupami u nich - jeśli uda wam się uniknąć wyrolowania (tak jak mi) to i tak stracicie kupę czasu i pieniedzy (na telefony) o nerwach nie wspominając
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
@mobor - jak sie domyślam pieniędzy jeszcze nie wtopiłeś.Daruj sobie więc ten sklep i poszukaj innego
oczywiście że nie mam Cię za egoistę ale jak sklep robi takie wałki to trzeba od razu podawać.
To nie żadna pomyłka - sklep zanim coś wyśle - sprawdza zamówienie z 5 razy

pozd
 
Do góry