Sony KDL-75W855C

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trudno powiedzieć, poczytaj komentarze. Sporo pozytywnych w stosunku do negatywnych, a negatywne są jakie są.
Podstawą jest chyba ew. bezproblemowa wymiana - w przypadku problemów z tv. Ja przy takiej cenie tutaj bym się koncentrował.
Oczywiście sprawdzić czy faktycznie PL dystrybucja.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ale ja już do niego pisałem ponad tydzień temu a wysyłkę wysyła 2 tygodnie a miał wysłać następnego dnia no to sory. bardzo
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie facet mi odpisał i napisał tak.

Witam,

Telewizor w 100% nowy na gwarancji Sony Polska.

Jest możliwość sprawdzenia i odbioru osobistego w naszym sklepie w Siedlcach,

Cena 9999

pozdrawiam
Zuk_Wa-wa
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Sporo ludzi od tego sprzedawcy kupuje. Tyle, że ma w ofercie Samsunga 55JS8000 i na moje zapytanie odnośnie polskiej dystrybucji odpisał cytuję:
"Witam,
wszystkie produkty kupujemy w polskich hurtowniach lub bezpośrednio od polskich dystrybutorów.

Wszystkie produkty są objęte 2-letnimi gwarancjami producentów.

Telewizor zakupiliśmy od polskiego dystrybutora firmy Samsung i jest jak najbardziej na gwarancji Samsung Polska,

Każdy serwis na terenie kraju naprawi telewizor w razie usterki,

pozdrawiam
Zuk_Wa-wa"

Tyle, że każdy zorientowany w temacie doskonale wie, że ten płaski model JS8000 nigdy nie miał polskiej dystrybucji i Samsung Polska nie uznaje na niego gwarancji. Dzwoniłem i pisałem w tej sprawie do Samsung Polska.

Nie wiem, być może sprzedawca nie zdaje sobie sprawy z faktu, że wprowadza w błąd.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Rafcio brałbys na moim miejscu tego dużego konia Soniacza? Chodzi o to że u mnie w mojej robocie rtv agd euro jest ale za 12 tys a tu 2 tysiaki mniej co mam robić dobra cena.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Q mi zależy na dużym tv bo obecnie posiadam tv lg lcd 47 cali i chciałem przeskok w jakości obrazu jak i rozmiar. Ten Soniacza ma matrycę va i pełne podświetlenie direct Led i to są główne powody kupna tv dużo filmów, meczów i granie ps4 podstawa niski inp.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Rafcio brałbys na moim miejscu tego dużego konia Soniacza? Chodzi o to że u mnie w mojej robocie rtv agd euro jest ale za 12 tys a tu 2 tysiaki mniej co mam robić dobra cena.

Myślę, że cena świetna i warto kupić, ale z odbiorem w sklepie i na sklepie niech Ci podłączą ten TV, to go przetestujesz na swoim materiale. To bardzo dobry TV FHD.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ok czyli jadę po niego 2 takie pytanko rafcio mam do ciebie kupić dysk przenośny czy lepiej pendrive i sprawdzić go na jakich materiałach go testować i skąd ściągnąć materiały żeby sprawdzić czerń i podświetlenie matrycy bo wiesz wydać 10 tys to jest szybko q później można mega żałować. Jakie pytania sprzedawcy mam zadać odnośnie tego tv czy ma gwarancję, pochodzi z polskiej dystrybucji?
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Ok czyli jadę po niego 2 takie pytanko rafcio mam do ciebie kupić dysk przenośny czy lepiej pendrive i sprawdzić go na jakich materiałach go testować i skąd ściągnąć materiały żeby sprawdzić czerń i podświetlenie matrycy bo wiesz wydać 10 tys to jest szybko q później można mega żałować. Jakie pytania sprzedawcy mam zadać odnośnie tego tv czy ma gwarancję, pochodzi z polskiej dystrybucji?

Podaj maila na priva, to podeślę Ci materiały testowe.
Do testów wystarczy pendrive. Niestety Soniaki pod systemowym playerem mają skopaną obsługę dysków zewn. i penów (z wieloma pamięciami mogą być problemy z odczytem). Problem całkowicie rozwiązuje instalacja ze sklepu googla innego playera np. KODI czy Mx Player.
Tu masz jeszcze ofertę w sklepie firmowym Sony:
Telewizory i RTV :: Telewizory :: Telewizor SONY KDL-75W855C - Sklep RTV i AGD, Dystrybutor SONY | MatrixMedia.pl
4 lata gwarancji.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Tomwega z tego co pamiętam ty posiadasz go w 75 calach możesz mi wysłać jakieś foteczki jego na priva i opisać swoje wrażenie z tego tv? Z góry dziękuję
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Tvmania, widzę że ten TV kupujesz już ponad rok, Ja Ci odpowiadałem chyba z 5 razy na PW, pewnie inni też, a Ty nadal brniesz z tymi pytaniami, kupić czy nie. Chłopie tak na spokojnie przeczytaj sobie cały wątek i te same pytania zadajesz po 10 razy każdemu z nas, nie to że się czepiam...., ale ileż można. Mnie 3 miesiące temu mówiłeś że kupujesz na pewno, teraz męczysz rafcio76r. Nawet tomwega się odezwał w Twojej sprawie. Naprawdę daj już spokój.
 

gilek1975

New member
Bez reklam



apparax
Uff, to u mnie prawie nie ma w ogóle plam :) :) (odpukać) i obraz extra. W sobotę zaliczyłem WARCRAFT i super extra było.
 
Do góry