Sony KDL-75W855C

lobos

New member
Bez reklam
Są nówki jeszcze z tego co pytałem.
Co prawda ten, którego widziałem w MM był ostatni, ale w Euro dostałem info, że nówka sztuka.
Do menu warto zajrzeć. Mamy wtedy kawę na ławę ;-)
 

Darud

New member
A czy są jakies roznice w tych modelach ?? KDL75W855CBU a KDL75W855CBAEP, czy to tylko oznaczenia na dany kraj??. Ktos cos wie ??
 

marlowe

Member
Miałem się zdecydować na 75 cali samsunga, ale po przeczytaniu wielu opinii o problemach z tym TV zdecydowałem sie dołożyć i kupić ten TV Sony.

Tylko pytanie z innej beczki (mam nadzieje że tu przejdzie). Jakie nagłośnienie do tego TV macie? Mam dylemat bo mam stare 8 letnie masywne, grube i wysokie kolumny słupkowe do tego duży sub. Mam przeprowadzkę i właśnie ten zestaw kolumn miałem zabrać do nowego domu gdzie będzie wisiał 75W855C. Ale człowiek on montażu zestawu sat, powiedział ze te kolosy to już przeżytek i tylko zagracą ładny salon, że teraz z taka sama mocą gra jedna cieniutka, smukła kolumienka którą można zainstalować pod TV, faktycznie tak jest? Audiofilem nie jestem, nie znam się na tym, ale lubię, czasem mocne, czyste uderzenie z jakiegoś koncertu czy efekty filmowe posłuchać
 

tomwega

Member
Ja mam tego Sony podłączonego pod amplituner hk i daje radę.Co do soundbarow kopnięcie mocnego nie uzyskasz.Jest to lepsze niż wbudowane głośniki ale rewelacji nie oczekuj.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

antek2009

New member
Witam!

Znalazłem 75x855c w EuroRTV, dzwoniłem i powiedzieli mi, że sprzęt mają całkowicie nowy...
Dostępne są jeszcze nowe sztuki czy coś ściemniają?
Zależy mi bardzo na tym tv
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To faktycznie duża odległość .
Ale patrzac na nowe potrzeby i technologie 4K brałbym 75c70 - za 10999 zł
I tu masz wszystko co potrzebujesz
 

antek2009

New member
To faktycznie duża odległość .
Ale patrzac na nowe potrzeby i technologie 4K brałbym 75c70 - za 10999 zł
I tu masz wszystko co potrzebujesz
Mógłbyś podać jakiegoś linka do opisu tego tv? Nie mogę go nigdzie znaleźć
W 855c przemawia do mnie matryca va
 
Ostatnia edycja:

antek2009

New member
Dzięki wielkie Kiki, wygląda na to, że ten tv w tej klasie to na prawdę dobry wybór
Pisałeś o 100hz, a w teście jest mowa o 50...


I ten wygląd:) Coś dla żony haha

Dostępny jest u Ciebie?
Jak z kalibracją?
 

tomwega

Member
Ok dzięki.Bo mam 75 w 855c i jakby miał 3d to rozwazylbym zamianę.Ale dla mnie przy 75 calach 3d daje niesamowite wrażenia.Poza tym oglądam dużo sportu i mam matrycę 100hz.Więc jestem dalej ze swoim sony,który spisuje się póki co świetnie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tcl 75c70 będzie miał matrycę 100 Hz
Tak podał na Konferencji dziennikarzy szef produktu na Europę.
 
Do góry