Sony kdl-55w805c ??

suchy0070s

New member
Jeden z najlepszych FHD, bardzo dobre parametry, wyniki w testach, niski input lag 21ms, matryca 120 Hz, sprawdź tylko w menu serwisowym czy nie był na wystawie. Jeżeli nie zależy Ci na 3D weź 755C, jest tańszy.
 

htlpunp

New member
W jednym ze sklepów internetowych te telewizory są w cenach 3400 i 3490 więc chyba warto dać 90 zł więcej i mieć 3D. One się różnią jeszcze czymś? Można je gdzieś taniej znaleźć?
 

prins

New member
Mam dylemat czy Samsung 60j6240 czy Sony kdl-55w805c ?? Samsung troszkę większy. Oglądałem oba tv w różnych sklepach więc jakoś porównania obrazu nie mam.
 

htlpunp

New member
Czy do Sony kdl-55w805c lub Sony kdl-55w755c można z powodzeniem podłączyć słuchawki lub soundbara przez bluetooth? Czytałem, że telewizory Sony mają z tym problem.
 

daro200

New member
Ja właśnie zakupiłem Samsunga UE55KS7000S za 4499zł w MediaMarkt.
Jest teraz promo, im więcej cali - tym większy rabat, w tym przypadku było to 10% z kwoty 4999zł.
Zastanawiałem się jeszcze nad SONYm, ale finalnie wybór padł na ten model Samsunga.

Mam tylko nadzieję, że ostatnie złe doświadczenia z Samsungiem odejdą w zapomnienie, a historia dość ciekawa, bo
W dniu 10.12.2014r. zakupiłem Samsunga UE50HU6900 na 2 letniej gwarancji. Wszystko fajnie cacy chodziło przez niemal 2 lata. Do TV były podłączone 4 źródła (kolejność w portach HDMI): #1 PS3, #2 dekoder UPC, #3 PS4, #4 PC i od tych 2 lat nic się nie zmieniło, tzn wziąż te same urządzenia były podłączone i nigdy nie kombinowałem z ich wypinaniem itd. 70% czasu oglądałem rzeczy po DLNA / Netflix / YT, 20% dekoder kablowy po HDMI #3, 10% PS4/PS3. W dniu 04.12.2016r. nie wiadomo czemu wyparował dźwięk jak oglądałem dekoder (rzeczy z neta itd działały OK - tzn. był dźwięk). Odpalam PS3 - dźwięku brak, odpalam PS4 - dźwięk jest, odpalam PC - dźwięku brak. W skrócie: #1 PS3 - brak dźwięku, #2 dekoder UPC - brak dźwięku, #3 PS4 - dźwięk jest, #4 PC - brak dźwięku. Jako, że zostało 5 dni gwarancji producenta TV spakowałem i zawiozłem (08.12.2016), TV przyjęli bez problemu. Dostaję SMS 11.12.2016, że TV do odbioru. Odebrałem, zobaczyłem w karcie naprawy co zrobili: "wymiana Main PCB". No i fajnie pomyślałem. Wróciłem do domu, włączam - no jest OK, dźwięk po HDMI też w każdym porcie. Minęły 4 dni i w dniu 16.12.2016 dźwięk zniknął ponownie z dokładnie tych samych portów HDMI - tzn: #1, #2 i #4, w #3 wszystko jest OK. TV spakowałem i ponownie zawiozłem do autoryzowanego serwisu. Z początku kręcili nosem aby przyjąć, ale finalnie się zgodzili na przyjęcie (formalnie niby było po okresie gwarancji, choć tak naprawdę reklamowałem poprzednią usługę). Na dzień dzisiejszy mamy 08.01.2017 i nie otrzymałem jeszcze od nich informacji. Na moje oko to wydaje mi się, że za poprzednim razem nic nie wymienili. Moje przeczyścili jakiś styk, może Factory Hard Reset swego rodzaju i tyle, a elektronika wciąż była padnięta...
Sorry za OT ;-)
 

strazakp

Banned
Ja właśnie zakupiłem Samsunga UE55KS7000S za 4499zł w MediaMarkt.
Jest teraz promo, im więcej cali - tym większy rabat, w tym przypadku było to 10% z kwoty 4999zł.
Zastanawiałem się jeszcze nad SONYm, ale finalnie wybór padł na ten model Samsunga.

Mam tylko nadzieję, że ostatnie złe doświadczenia z Samsungiem odejdą w zapomnienie, a historia dość ciekawa, bo

Sorry za OT ;-)
No ja właśnie też myślę by skorzystać z tej promocji i kupić ten model TV :) Też myślałem również o Sony xd8505.
Kupiles go osobiście w sklepie czy zamowilem na necie i czekasz jeszcze na dowóz/odbiór? Sprawdzilem wyjmując z kartonu?
 

daro200

New member
Też myślałem nad tym Sonym. Wczoraj byłem w Saturnie i nie powiem, ładny skubaniec. No ale jako że wcześniej miałem Samsunga i byłem zadowolony (aż do felernego momentu który przytoczyłem), w szczególności fajna obsługa wszystkiego związanego z DLNA.

Zakupiłem go z odbiorem osobistym, z tego co widzę to można odebrać jutro. Jak odbiorę, podłączę to dam znać :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sama matryca nic nie wnosi - to jak podwozie Opla czy Volvo.
Zmienia się jak dochodzi reszta.
Najlepsze monitory na świecie Eizo są tylko na IPS i mają się dobrze.
 
Do góry