SONY KDL-46HX920 czy SHARP LC46LE830E proszę o pomoc

Morf

New member
Witam jestem laikiem w tej dziedzinie zwracam się z prośbą do was o pomoc w wyborze telewizora 3d interesuja mnie te 2 modele byłbym bardzo wdzieczny za pomoc w tej kwestii juz byłem nastawiony na SONY ale sprzedawca w sklepie zwrócił mi uwagę na lustro w SONY i rozmazania jak jest szybka akcja w SHARPIE tego nie było jestem teraz juz skołowany i niewiem jaki tv wybrać za pomoc dziekuje z góry.Pozdro


Odległosc od tv 3,5-4m
delikatny kat w ogladaniu tez wchodzi w rachubę 30-40 stopni
obraz 3d jaki lepszy

jeszcze raz dziekuję

i jakie wybrac okulary do tv?
 
Ostatnia edycja:

Morf

New member
tak wiem ze SONY jest droższy ale jak mamy byc z żoną w pełni zadowoleni z wyboru to zapłacimy za sony takie pieniążki tutaj chodzi o zadowolenie z decyzji.Chyba że może coś z SAMSUNGA np:UE46D7000 sam nie wiem chodzi o podejście z każdej strony do tych tv oprócz ceny.Jeszcze raz dzieki
 

Marian111a

New member
Co ja zrobiłem:

Witam jestem laikiem w tej dziedzinie zwracam się z prośbą do was o pomoc w wyborze telewizora 3d interesuja mnie te 2 modele byłbym bardzo wdzieczny za pomoc w tej kwestii juz byłem nastawiony na SONY ale sprzedawca w sklepie zwrócił mi uwagę na lustro w SONY i rozmazania jak jest szybka akcja w SHARPIE tego nie było jestem teraz juz skołowany i niewiem jaki tv wybrać za pomoc dziekuje z góry.Pozdro


Odległosc od tv 3,5-4m
delikatny kat w ogladaniu tez wchodzi w rachubę 30-40 stopni
obraz 3d jaki lepszy

jeszcze raz dziekuję

i jakie wybrac okulary do tv?

Jak mówią doradami jest piekło wytapetowane, ale zrobisz jak uważasz tylko się nie pal! Ja czekałem na to cudo 830 z żółtym pikselem i przetestowałem dobrymi fotkami o dużej rozdzielczości trzy marki 46"- 1.Samsung d8000, 2. Sharp 830, i sony ale 900 bo nie było w ten czas 920 podobny pełny led. I jak myślisz wszystko jest skalkulowane ceną i to się pokrywa w 2d. Testowałem z synem (45l.) i kupiłem Szajsunga D8000, Ty zrobisz jak uważasz, dodam iż wszystkie modele w salonach puszczane są na full możliwości. Nie będę rozwijał więcej tematu by mi ktoś nie zarzucił marketingu. więcej na "wideomarian@10g.pl"testuję" w tej chwili mam problem z routerem i internetem Polsatu. 3D bajka tak z blu-r jak i ściągnięte z biohemmet.se (oglądane z 3,5 wysokości ekranu)=2,2m.
 

money2011

New member
witam model SONY KDL-46HX 920 działa na tych samych krawedziowych diodach LED jak inne modele konkurencyjnych producentów a jego cena to ok 8,000 zł płacimy za to ze jest to sony lepszym wyborem mogłby byc samsung UE 46D8000 lub 55' D7000 róznica to obudowa a cena to koszt ok 7,000 zł z zestawem okularów 3D za róznice mozna kupic dobry odtwarzacz Tak naprawde telewizory z całym podswietleniem led kosztuja w granicach 20,000 zł A co do matrycy to mamy w sony juz matryce matowa w samsungu błyszczaca ale wybor nalezy juz do kupujacego i jego warunkow jakie beda przy ogladaniu tv
 
Do góry