Sony KDL 32D3000

andrewawa

New member
Brak obsługi klawisza formatu i stopklatki

Dziękuje za zainteresowanie, bedę wdzięczny.
Rozmawiałem dziś z gościem z Saturna. Powiedział, że też tak miał w swoim i choć innym modelu. Prawdopodobnie jest to spowodowane zawieszeniem się softu. W takim przypadku tylko serwis. Podłączają laptopa i zerują bądź wgrywają od nowa soft.. Zobaczę w pon. Dzwonie do serwisu w końcu jest na gwarancji 8)
Póki co pozostaje mi zmieniać format z pozycji menu..

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
 

arunia

New member
Sony 32D3000 vs Panasonic 32LX700

Witam, w kwestii pisania postów jestem tu nowy. niedawno dostałem "zielone światło" od żony na zakup lcd i siedzę na forum niemal od tygodnia. do telewizora będę miał około 3 m, głównie na wprost, telewizor będę używał wyłącznie do tv (polsat cyfrowy) oraz dvd. Wiem że temat jest stary jak świat, ale po przewstudiowaniu waszych opinii nadal nie jestem przekonany na 100%. W grę wchodzą te modele, tj:
- to Sony 32D3000
- Panasonic 32LX700
Ze względu na estetykę (żona) wskazała soniacza. po przeczytaniu wielu postów, pod względem merytorycznym według mnie też przeważa sony(za wyjątkiem smużenia i nieco lepszego nagłośnienia), jednakże wczoraj byłem w MM i stwierdziłem że bardziej rzeczywiste kolory zapodaje panas(wiem to może być wina ustawień, ale w tej kwestii jestem na razie laikiem- tzn. nie grzebałem im przy sprzęcie). na korzyść sonego przechodzi jeszcze 5-cio letnia gwarancja, no i sony to sony.
niemal ten sam post wrzuciłem w tamacie Panasonica, ale żadnego odzewu. czyżby jednak Sony. Proszę pomóżcie
 

skydiver86

New member
LCD 37"-42" do 4500zł

Witam
szukam LCD 37"-42" do 4500zł, zastanawiam się nad -TOSHIBA 37C3500PG, Sony KDL-37P3020, Sony KDL-40S2510, Sony KDL 40S3000, LG 37 LF 65R, Samsung LE37S81B i LG 42LC41
TV bedzie stał w pokoju 25m2 widny bo od strony południowej. Będe ogladał tv z 3-4m. Który z nich wybrać?, może jeszcze jakis inny?
Pozdrawiam.
 

markus69

New member
arunia napisał:
Witam, w kwestii pisania postów jestem tu nowy. niedawno dostałem "zielone światło" od żony na zakup lcd i siedzę na forum niemal od tygodnia. do telewizora będę miał około 3 m, głównie na wprost, telewizor będę używał wyłącznie do tv (polsat cyfrowy) oraz dvd. Wiem że temat jest stary jak świat, ale po przewstudiowaniu waszych opinii nadal nie jestem przekonany na 100%. W grę wchodzą te modele, tj:
- to Sony 32D3000
- Panasonic 32LX700
Ze względu na estetykę (żona) wskazała soniacza. po przeczytaniu wielu postów, pod względem merytorycznym według mnie też przeważa sony(za wyjątkiem smużenia i nieco lepszego nagłośnienia), jednakże wczoraj byłem w MM i stwierdziłem że bardziej rzeczywiste kolory zapodaje panas(wiem to może być wina ustawień, ale w tej kwestii jestem na razie laikiem- tzn. nie grzebałem im przy sprzęcie). na korzyść sonego przechodzi jeszcze 5-cio letnia gwarancja, no i sony to sony.
niemal ten sam post wrzuciłem w tamacie Panasonica, ale żadnego odzewu. czyżby jednak Sony. Proszę pomóżcie
Miałem ten sam problem czy 32D3000 czy też 32LX70 (w zasadzie to samo co 32LX700 tylko słabiej wyposażony wydawało mi się że nie ma co przepłacać za 32LX700) Miałem okazję postawić obok siebie oba tv i testować przez krótki okres czasu. Ustawiałem patrzyłem przestawiałem znowu patrzyłem i tak w kółko. No i wnioski nasunęły się takie. Jeśli chodzi o kąty patrzenia to zdecydowanie Panasonic, aczkolwiek nie miało to dla mnie aż tak wielkiego znaczenia. Jeśli chodzi o czerń i możliwości ustawień to zdecydowanie SONY. U mnie jeszcze miało znaczenie podłaczenie tv do kompa i podobno w SONY nie ma z tym żadnego problemu. W końcu zdecydowałem się ponad tydzień temu na SONY i .... nie żałuje mimo że kosztował prawie 700zł więcej od 32LX70.
 

Atbasz

New member
Konfiguracja sprzetu....KDL 32D3000

Witam.
Właśnie kupiłem sony 32D3000 oraz Nagrywarkę Sony RDR-HX750B.Mam ogromną prośbę czy moglibyście mi pomóc w zakresie polączenia oraz ustawienia w miarę dobrych parametrów na moim TV.Jestem abonentem TV kablowej Multimedia.Ekipa z Multi....podłaczyła TV z ich Dekoderem i Modemem poprzez Euro scart i tyle ich widzialem.Oto ich polaczenie:
-z gniazda sciennego wychodza 2 przewody antenowe-pierwszy idzie na modem a drugi do dekodera;
-z modemu cieniutkim przewodem do dekodera;
-z dekodera antenowym do TV;
-oraz z dekodera Euro scart do TV.
Prosze o podpowiedz???
1.Chce dokupić przewód HDMI i co dalej...czy potrzebny jest 1 czy tez 2 takie przewody azeby wlaczyc w obieg takze moja nagrywarke??.
2.Azeby ogladac jakis kanal a nagrywac z innego kanalu to jaka musi byc konfiguracja przewodow - z gniazda antenowego do dekodera pozniej do DVD a pozniej do TV czy moze innaczej??
3.Prosze podac droge przewodu antenowego i oddzielnie HDMI a moze jeszcze jakies inne przewody sa potrzebne??
4.I ostania prosba-jakie ustawienia zastosowac w TV azeby uzyskac bdobry efekt .
Juz z gory bardzo dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam.
 

markus69

New member
arunia napisał:
A propos markus , w jakim sklepie zamówiłeś, jeśli można wiedzieć
Chciałem w Agito bo najtaniej 4152 zł + koszty przesyłki to wychodzi praktycznie tyle co w RTV AGD (4179zł) a mozna wziąc na raty 0% i dostarczają do sklepu do odbioru. Wziąłem sobie na 20 rat i to był główny powód że akurat w tym sklepie. Zamówiłem przez internet bo w sklepie ich nie ma. Niestety musiałem czekać około 2 tygodni bo nie było nigdzie na magazynach, ale to mi akurat nie przeszkadzało. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

markus69

New member
Mam pytanko do użytkowników 32D3000. Wczoraj z komputera oglądałem zdjęcia na tym tv i przyznam się że trochę się rozczarowałem. O ile na kompueterze w pracy czy zwykłym moim notebooku kolory wyglądają całkiem naturalnie to na tym tv jednak to nie jest to. Co do ostrości nie ma się czego przyczepić obraz żyleta (tv podłaczony pod kartę Gefore 7600 na kablu D-SUB) ale te kolory to mnie dobijają. Zbyt nasycone (zmniejszyłem) i jakoś zbyt wpadające w czerwień (też się bawiłem w ustawieniach karty ze zmniejszeniem jak i w menu serwisowym telewizora). Mimo kombinowania zmiany nasycenia kolorów to ciągle jednak to nie jest to. Może ktoś ma jakąś radę, pomysł jak to ugryźć
 

strus

New member
Sony KDL 32D3000 - Kupiłem ten LCD w Stargardzie Szcz. we wrzesniu jest SUPER nie żałuje tych pieniędzy co na niego wydałem chodz na początku szukałem coś tańszego.Kupujcie nie będziecie żałować.:krol:
 

wiespaw

New member
32 D 3000

Witam jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany zakupem to podaje adres sklepu-www.video-top.pl-3699,00pln,jest to sklep firmowy SONY w Lublinie-polecam.
 

dario101

New member
Mam pytanie do użytkowników platformy "N".Czy przy programach SD lepiej mieć SONY podłączone kablem hdmi czy componentem oraz czy ustawic na 1080i czy na 760p.Obecnie uporałem sie z anteną do platformy (sygnał uważam za dobry, bład w pliku jest 5,0 E-3).Wszystko śmiga wspaniale,ale chciałbym wycisnąć jeszcze lepszą jakość obrazu.Obecie oglądam kanał Sporklub 2 jest nawet nie zły obraz.Pozdrawiam.
 

LCC

New member
Najlepiej mieć podłączony cały czas po HDMI, a ustwić na N-ce na resie na 720p.
Włącz sobie na platformie Discovery HD, NSport HD, Non Stop Kino HD, albo MGM HD i zobacz jak to wyglada.
 
Ostatnia edycja:

hectore

New member
Przywracanie funkcji pilota po menu serwisowym

Aby przywrocić dzialanie pilota po menu serwisowym należy wyjąć baterie z pilota i nacisnąc przycisk power 3 sekundy ,potem wszystko hula jak nowe.
 

Jurek53

New member
Przywracanie funkcji pilota po menu serwisowym

Dobrze wiedzieć że jest tak szybka możliwość .
Przed świętami też miałem z tym kłopoty i co niektórzy straszyli serwisem i utratą gwarancji.
Na święta wyjechałem z problemem ale wyłączyłem telewizor z sieci.
I jakie zdziwienie jak wróciłem po feriach do domu włączyłem soniaka do sieci i zdziwko :) :) :) soniak chodzi jak nowy wszystkie funkcjie wróciły bez jakichkolwiek zabiegów.
Mogę z czystym sumieniem wydrukować przedłużenie gwarancji do 5 lat ze strony SONY To jednak jest FIRMA.
Pozdro
 
Do góry