Sony KDL 32D3000

hombre

New member
40d3000

Widzial ktos moze na zywo 40D3000 ? Jakie uwagi, opinie ?
Moze zna ktos jakies recenzje tego modelu, linki ?
Ja widzialem 40D3000 w salonie SONY, pisalem o tym juz jakis czas temu.
Jestem ciekaw moze ktos inny cos powie ?
 

LCC

New member
Ktoś już z Was rozgryzł menu serwisowe i wie co do czego służy? Wiem, że jest kalibracja RGB, a czy jest tam zawarty czas użytkowania TV?
 

ortax360

New member
Witam

Jak jestes zainteresowany kupnem to daj znac na gadu - cena znacznie nizsza a lcd ma 11 dni . Jest mozliwosc pezdłuzenia gwar do 3lat . Lcd kupiony w Centrum Sony .

Własnie bede sprzedawał 1 szt... I biore 40d3000:) .



Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Gozel

New member
ortax360 napisał:
Witam

Jak jestes zainteresowany kupnem to daj znac na gadu - cena znacznie nizsza a lcd ma 11 dni . Jest mozliwosc pezdłuzenia gwar do 3lat . Lcd kupiony w Centrum Sony .

Własnie bede sprzedawał 1 szt... I biore 40d3000:) .

Ten 40d3000 to jest w Polsce w oficjalnej dystrybucji czy nie? A jesli nie to wiecie moze czy mają go wogóle wprowadzic?
 

LCC

New member
Kilka moich fotek z 32D3000. Wyobraźcie sobie, że to wygląda jeszcze 2 albo 4x lepiej w realu :)

a1gb4.8038379126.jpg

a2pr1.jpg

a3xf6.jpg

a4gx0.jpg

a5zm9.jpg

a6ky4.jpg

a1me4.jpg

a7wp0.jpg
 
Ostatnia edycja:

Alcatraz

New member
Witam! Mam jedno zasadnicze pytanie. 32D3000, który mam zamiar nabyć posiada 10 bitową matrycę. To wielka zaleta, widoczna w obrazie gołym okiem. Często ktoś zamiast tego Sony proponuje JVC lub Sharpa mówiąc, że mniej smużą, są szybsze, lepsze przy słabszym sygnale SD itd., ale nikt nie napisał posiadają one także matryce 10 bitowe. Jeśli nie to prócz niewątpliwych (swoich) zalet nie mogą chyba konkurować z TV, który takową posiada? To znaczący przeskok jakościowy w wyświetlaniu kolorowego obrazu na lcd. Jakie telewizory oprócz 32D3000 (i jego 40 calowego odpowiednika) są wyposażone w 10 bitową matrycę?

I jeszcze sprawa druga. Ktoś pisał o smużeniu i konieczności wyłączenia układu, który w teorii miał zwiększać płynność wyświetlanego obrazu a powoduje prawdopodobnie powstawanie niekiedy brzydkiej pixelozy. O czym dokładnie mowa, o jaki układ chodzi (100+ Motion Flow!?)? Wieje tu trochę nonsensem... Płacimy za "uper układy" a następnie modlimy się o to, żeby była możliwość ich wyłączenia, bo więcej psują niż poprawiają...

Pozdrawiam Forumowiczów!
 

OrangeJuice

New member
Witam wszystkich forumowiczów! Mam zamiar kupic D3000, które ma sluzyc do codziennego uzytku a takze jako Tv do PS3, jednakze przeczytalem kilka postów ze ten Tv smuzy przy ciemnych kolorach :( Prosze osoby które maja juz ten sprzet w domu o opinie - czy to zmuzenie bardzo psuje komfort zabawy, czy idzie sie do tego przyzwyczaic oraz jesli to mozliwe to prosze o umieszczenie fotki ktora pokazalaby skale tego smuzenia:) Z gory dzieki!
 
Do góry