Sony KDL 32D3000

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Sogood
No to totalna porażka z JVC, jeszcze nie mialem okazji się podpiąć, ale jesli tak, to klapa. Niestety nie mam instrukcji do P80, a na różnych forach i stronkach znalazłem informacje, że wyciąga większe rozdzielczości. Jak widac kolejny raz, najlepiej zrobic to samemu.

bemx2k
Bez jaj. Podłączałem zwykłym D-sub po EXT4, ale VGA-VGA, i jak juz pisałem wcześniej z moim kompem (ATI X700, 256 MB + 256 MB) tak sie Sharpik zachowywał. Byc może z innymi kartami graficznymi gra to inczej. Dla mnie podłaczenie kompa jest ważną cechą, a obraz był na prawdę nie najlepszy. A jak u Ciebie spisuje się RD2E po analogu? Sprawdzałeś?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

hubkacz

New member
Witajcie
Właśnie zamówiłem 32D3000, mam kilka pytań do posiadaczy niniejszego tv - napiszcie więcej proszę o odbiorze telewizji kablowej na tym soniaku, mam u siebie w domu UPC. Będę używał tego lcd do odbioru tv z kabla, oglądania dvd, będę także podłączał PCeta w przyszłości może skuszę się na n, teraz mam w domu zestaw n ale tylko TVNMED (żona dostała jako lekarz)
Mam nadzieję, że dobrze wybrałem. Pozdrawiam. Hubert
 

seboy

New member
chyba ktoś namieszał z tą rozdzielczością w p80 albo Kiki się pomylił:
"JVC pierwszy raz obsługuje rozdzielczość natywną "
 

ortax360

New member
Witam

No pewnie , ze wybrałes OK .

32d3000 Swietnie radzi sobie z kablem - Oczywiscie trzeba zmienic ustawienia fabryczne bo sa do niczego .

NP:

Tryb obrazu : Normalny .
Podswietlenie - 2
kontrast - 50 lub 60
jasnosc 50
kolor - 45
Polepszacze typu Red. i Mpeg - WYŁACZONE.

Czern - wyłaczone.
Dynamiczny kontrast - na min.
Gamma - min.
biel - min
Zywy kolor - wyłaczony .

Polepszenie - ruchu 100z - standard
Film - Auto 2.

Auto swiatło - OFF .

To jest przykład .

Ja mam takie własnie ustawienia do Kabla - do tego dochodzi jeszcze kalibracja obrazu w opcji serwisowej . Wieczorem uaktywniam oszczedzanie energii na minim lub max - Zdecydowanie polepsza sie
czern .

PC - podłacz tylko przez D-SUB

Pozdrawiam:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

hubkacz

New member
thanx za info, skopiowałem sobie twoje ustawienia, jak już będę miał tv w domku to je wypróbuję, a może ustawię coś pod swoje oko;), jeszcze raz dzięki ortax360. Czemu tak jest, że na naszym rynku Sony daje tylko 12mieś. gwarancji, nie można od nich wyegzekwować unijnych 24? Wiem, że można sobie dokupić, ale to przecież lekkie zdzierstwo!!!
 

ortax360

New member
Gwaracnja na sprzet SONY jest 12 miesiecy .

Ale mozesz przedł. do 5 lat za dopłatą .

Ja przedł. do 3 lat koszt 189 zł .

A juz wiesz ze mozna przedł . Nie doczytałem .

Nie wiem .Chyba mozna walczy z SONY o 24 mies.

POLSKA to piekny kraj :) . :( wszystko jest nie tak jak powinno byc - ceny, gwarancjia , zarobki - itd ech - smutne:( .:twisted: Rydzyk i :krol: Kaczorki :krol:



Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Didas

New member
Ostatnio pojawił sie Sony 32D3000 w sklepie megamedia.pl we Wrocławiu za 3749 PLN. Cena niezła jak na kolejne oferty sklepów chociażby na ceneo. Czy telewizor LCD polecalibyście kupić w sklepie internetowym, czy lepiej nie ryzykowac, obejrzec jak gra i kupic na miejscu? U mnie w mieście najlepsza cena to ok. 4200 PLN :( Zna któs może sklep megamedia? Jak to jest w przypadku zauważenia bad-a w domu? Moje ryzyko moja strata?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.
 

ortax360

New member
witam
A juz wiem w megamedia.pl zaszła pomyłka pomylili ceny z modelem 32s3000.

Chyba bo u nich wszystkie nowe modele Sonego sa po 3749zł .

A moze sie myle .

Pozdrawiam
 

Didas

New member
Ortax360 jak zwykle na stanowisku:D
Na stronie megamedia przy cenie jest strzałeczka oznaczająca obniżkę, więc to nie jest raczej ich błąd tylko typowa PROMOCJA. Pytanie tylko czy śmiało można korzystać z tego sklepu? Ortax360 kupiłbyś na moim miejscu tego tv w tym sklepie?:D Boje się świecących pikseli:( Kupując na miejscu można to od razu wychwycić w razie co, a tak lipa...

No teraz to już nie wiem o co chodzi ale własnie w sklepie otomedia.pl wystawili po 3499 PLN!!!

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Cos mi nie pasuje z ta cena - najlepiej zadaj pytanie czy jest dostepny .

Nie znam sklepu zapytaj czy mozna wymienic jak bedzie wadliwy i jak z gwarancja - czy jest od SONY Polska .

Co do martwych pixeli - widziałem juz 4 szt 32d3000 i zaden nie maiał uszkodzonego pixela .

1szt miała rozjasniony prawy bok ekranu. Znajomy wymienił .

Faktycznie jest za 3500 ! ciekawe .

No jezeli faktycznie maja i sprzedaja po 3500 zł to cena jest EXTRA .
Z tego co wiem - w cenie 3500 to nawet w hurcie nie kupimy .!



Cena naprawde OKAZYJNA .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Didas

New member
No to skąd oni kurna je mają jak w hurcie są droższe???:hmm:
Podejrzana sprawa. Aż strach kupić po tak okazyjnej cenie:D
Dziś będę tam dzwonił i dam wieczorkiem znać co powidzieli.
 

Didas

New member
Dzwoniłem do sklepu otomedia.pl W tej chwili nie mają ich na stanie, ale będą za dwa tygodnie. Cena jest ustalona wedługo jakiegoś aktualnego cennika Sony:confused: Facet powiedział, że cena za dwa tygodnie może być tylko lepsza;) Zwrot towaru przyjmują tylko jeśli coś sie uszkodzi podczas transportu, a wszelkie świecące piksele i jasne obszary to już tylko z serwisem. Gwarancja jest od Sony Polska.
Co Wy na to?? Skoro cena według jakiegoś aktualnego cennika to można się spodziewać, że reszta sklepów też obniży;)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Didas napisał:
Dzwoniłem do sklepu otomedia.pl W tej chwili nie mają ich na stanie, ale będą za dwa tygodnie. Cena jest ustalona wedługo jakiegoś aktualnego cennika Sony:confused: Facet powiedział, że cena za dwa tygodnie może być tylko lepsza;) Zwrot towaru przyjmują tylko jeśli coś sie uszkodzi podczas transportu, a wszelkie świecące piksele i jasne obszary to już tylko z serwisem. Gwarancja jest od Sony Polska.
Co Wy na to?? Skoro cena według jakiegoś aktualnego cennika to można się spodziewać, że reszta sklepów też obniży;)

Wg mnie nie warto brać pod uwagę sprzedawca, który już na wstępie hmmm "mija się z prawdą"... Przy każdej transakcji na odległość jest 10 dni na zwrot towaru.
 

Didas

New member
No właśnie ja też patrzyłem na ten cennik i zwątpiłem. Jaki oni w takim tazie cennik mają:confused: Jeśli nawet jakiś tam nowszy to od razu zjazd o 2000 PLN:confused: No poczekamy zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, ale coś mi tu śmierdzi;) Zamieszanie zrobili tą ceną bo go nie mają na stanie, a jak przyjadą za dwa tygodnie to wszystko wróci do normy.
Ale czy to dobry sposób na reklamę:confused:
 

Holt_

New member
Bez reklam
ortax360 napisał:
http://www.sony.pl/res/attachment/file/84/1142500960184.pdf

w Krakowie w Centrum sony Karmelicka - 4999. Do ew dodatkowych negocjacji przy zapłacie gotówką. Jak powiedział sprzedawca - to pierwsza obniżka.

A Tv nawiasem mówiąc całiem, calkiem.....zupełnie przyzwoity obraz na SD z anteny analogowej.
 
Do góry