SONY czy PANASONIC 55" ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp ma znakomitą ostrość - więc obraz jest czysty, obrysowany i wyraźny.
Ma dobrą czerń i głębię obrazu. Na innych rzeczach mi nie zależy.

Philips na wszystkich robi największe wrażenie. Napisałem paniom - bo jak robimy prezentacje w domu to panie najczęściej wybierają design Philipsa.
Dla mnie najważniejsza jest i tak jakość obrazu. Ale Philips ma też najlepsze wyposażenie. Jeśli masz wątpliwości poproś o prezentację telewizorów we własnym domu.
 

bakra

New member
Przeszłam na IE i mogę poczytać i napisać. Firefox szaleje. Czytałam podane przez Ciebie linki do poszczególnych TV. Do mnie też najbardziej przemawia Sharp. Po nim następny w kolejce? Taka malutka podpowiedź :) Prezentacja w domu? Pierwsze słyszę i nie wiem czy w Gdańsku dostępne.
Weszłam na stronę Sharp.pl i szukałam serwisu TV ale brak wyboru tej opcji. Jeżeli posiadasz informację gdzie w trójmieście jest serwis to proszę o adres. Przy kupnie TV o czym doskonale wiesz to również ma znaczenie
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Serwis jest centralny w Warszawie.
Prezentację telewizorów prowadzimy na terenie całego kraju.
Sharp a na drugim miejscu PHILIPS 55pfs8209 jest naprawdę extra i to głównie z uwagi na jakość .
 

bakra

New member
Kiki jest problem z Philipsem. Nie ma tego modelu w sprzedaży. Jedynie w RTVEuroAgd i to tylko przez Internet. Nawet Twój sklep posiada Telewizor LCD Philips 48PFS8209 i żeby było ciekawiej w opisie jest : telewizor Philips z serii 8100 zabierze Cię w ekscytującą podróż. Myślałam że to seria 8200. Napisałam do Philipsa zapytanie co z tą serią ponieważ nawet u nich na stronie nie oferują serii 8000.O co w tym chodzi może wiesz? Jakiś zamiennik? Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Te o których piszesz dopiero wejdą do sprzedaży wrzesień lub październik.
A modele PFS8209 są dostępne dla członków forum od ręki .
Philips 55PFS8209 jest za 4850 zł z kalibracją profesjonalną gratis.
 

bakra

New member
Kiki zadałam pytanie Philipsowi na temat problemu z zakupem Philips 55PFS8209 w sklepie. Otrzymana odpowiedź: Jest to model z 2014 roku a te już nie są dłużej produkowane. Obecnie przygotowujemy się do wprowadzenia modeli z 2015 roku na rynek.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mają częściową rację. Modele są bieżące bo ni mają żadnego następcy ! To jak z samochodami Citroena DS 9 które mają wejść kiedyś do sprzedaży. Czy to oznacza że bieżące modele są stare? Nie , są bieżące.
Nie wiem kiedy - przygotowujemy się do wprowadzenia modeli z 2015 roku na rynek - będzie prowadzone.
Modele PFS8209 są bieżące i są w sprzedaży . Jeśli masz ogromne wątpliwości to dopuść sobie. Ale z taki wyposażeniem w takiej jakości i w takiej cenie - nic lepszego nie kupisz.
Przypomnę ;
- poczwórny ambilight
- ambivoox
- dual play
- pip i to pełen
- miracast
- wifi smart screen
- android
- wsparcie flasha
- kalibracja profesjonalna

Oczywiście decyzja należy do Ciebie.
 

bakra

New member
Dzięki za odpowiedź. Wątpliwości coraz mniej:). Poważnie to jeszcze nie mogę nabyć. Muszę odpuścić na ok. 2 m-ce może uda się wcześniej . Zobaczymy co będzie po tym czasie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry