Sony bd-p 360

edyp2003

New member
Bluray Sony, model 360 jest w tym momencie w MM w Rzeszowie za 499zl w promocji. Mozna zobaczyc na www MM na ostatniej stronie rzeszowskiej gazetki.
 

Ares78

New member
Pawel70 napisał:
W Kaliszu jest za 399.Właśnie się zastanawiam czy sobie nie sprawić;)

A gdzie dokładnie (w jakim sklepie) i czy prowadzą sprzedaż wysyłkową :> Powiem szczerze, że przeceny naprawdę duże i sam zastanawiam czy nie wziąć do drugiego telewizora (w salonie króluje PS3 i raczej szybko to się nie zmieni ;)).

Seba_Fan ano nie chciała, chociaż z drugiej strony, kursy walut są coraz przyjemniejsze to i elektronika tanieje.
 

mandro

New member
na czym polega skalowanie(upscalowanie)płyt na dvd w BD SONY S-360.Jestem od niedawna posiadaczem,ale o skalowaniu w instrukcji czy bd menu nic nie znalazlem.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Ares78 napisał:
A gdzie dokładnie (w jakim sklepie) i czy prowadzą sprzedaż wysyłkową :> Powiem szczerze, że przeceny naprawdę duże i sam zastanawiam czy nie wziąć do drugiego telewizora (w salonie króluje PS3 i raczej szybko to się nie zmieni ;)).

Seba_Fan ano nie chciała, chociaż z drugiej strony, kursy walut są coraz przyjemniejsze to i elektronika tanieje.
tego bym nie powiedzial, w USA elektronika poszla do gory a nie w dol, tu juz nie chodzi o dolara

dlatego mnie zastanawia co sie dzieje a moze ten 360 duzo gorszy od 350 ze tak moga ta cene obnizac
 

Ares78

New member
Nie będę tutaj robił reklamy konkurencyjnym portalom, ale z testów wynika, że konstrukcja bardzo podobna do s350 i nawet zarzuty np. dotyczące ilości obsługiwanych formatów są identyczne. Może to jest czymś innym spowodowane, wystarczy przypomnieć sobie 40w4500 do jakiej ceny zszedł jak był jeszcze produkowany i jaka jest cena aktualnego następcy w5500... Co do cen elektroniki w stanach to szczerze mówiąc mocno mnie zmartwiłeś :/
 

Lemoniada

Member
Właśnie przymierzam się do zakupu Blu Raya do sprzętu Sony 40 KDL 3500 full HD + Jamo 606 5.1 + Yamaha 6060 ( to samo co 661) nie wiem co do tego zestawu powinienem kupić, ściągam filmy z torrentów DVD po 4.5 GB czy na tym odtwarzaczu Sony BD 360 mi wszystko bez problemu pójdzie. ?
dzięuję za poradę
 
Do góry