Sony 65' XF9005 vs XH9096 vs XG9505

damian_n

New member
Cześć!
W końcu zdecydowałem się na nowy tv, wybór padł oczywiście na Sony. Byłem przekonany w 100% do xf ale teraz patrząc na ceny innych modeli są również w moim zasięgu. Więc pytanie który z poniższych modeli byście mogli polecić.. tv do oglądania kablówki, seriale netflix i youtube. Budżet max 6000 to i tak dużo...

XF9005 - 4700zl vs XG9505 - 5600zl vs XH9096 - 6000zl
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli fundusze pozwalają skup się na wyborze pomiędzy :

XH9096 - 6000zl
XG9505 - 5600zl

HX nowszy ma HDMI 2.1. Zapewne dłuższe wparcie. Ale XG to też bardzo dobry TV.
 

marpoz

New member
Czekaj na promocję w MM - kupiłem pod koniec lipca 65XH9505 za 6999 i zwrot 700 więc wyszedł 6299. Zbliża się wrzesień, może znowu z czymś wyskoczą.
 

damian_n

New member
Kwestia taka bo dużo nie korzystam z tv i poprostu szkoda mi kasy wydawać dużo.
Różnica między XF a XG bedzie tylko w androidzie i czasie wsparcia czy coś jeszcze jest znaczącego? Obama maja te same podświetlenie jeśli chodzi o jaśniejsze krawędzie czy rogi? Bo to akurat mnie mocno irytuje
 

marpoz

New member
Ja też podałem cenę za 65”.
I do wszystkiego robili zwrot 10%, a o ile pamiętam to co roku jest akcja typu „powrót do szkoły” chociaż obecnie to kto wie...
 

damian_n

New member
Dzięki za podpowiedzi! Pewnoe wybor padnie na XG9505
Mógłby ktoś jeszcze podpowiedzieć o chodzi z kartą modułem CI? Czytałem o jakiś problemach ale nie mogę znaleźć wątku...
 

rekon

New member
Ja tez sie przylaczam, zastanawiam sie nad 65xf9005 a 65xh9005, widze ze w xf procek to x1 extreme a w xh jest x1, nie wiem czy ktorys z nich jest lepszy?
Generalnie zalezy mi na jakosci obrazu.
xg95 ponoc ma filtr zeby polepszyc katy widzenia i przez to gorszy obraz jest niz na xf wiec wogole go nie biore pod uwage.
 

SDman

Banned
Ja tez sie przylaczam, zastanawiam sie nad 65xf9005 a 65xh9005, widze ze w xf procek to x1 extreme a w xh jest x1, nie wiem czy ktorys z nich jest lepszy?
Generalnie zalezy mi na jakosci obrazu.
xg95 ponoc ma filtr zeby polepszyc katy widzenia i przez to gorszy obraz jest niz na xf wiec wogole go nie biore pod uwage.

XF ma lepszy procesor obrazu od XH ten natomiast ma lepszą (nowszą) PG co skutkuje bardziej responsywnym systemem.
Ogólnie XF jest lepszy od XH90-to raczej następca XG85.
Natomiast XG ma filtr ale od modelu 75" model XG95 jest lepszy od XF, zastosowany najwyższy procesor obrazu X1 Ultimate -nowszy, szybszy system.
Najnowszy 55XH9505 daje najwyższą cenę :wink: i przy okazji najlepszy obraz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla Twoich potrzeb brałbym 65XF9005 - są nówki sztuki.
A ile masz max kasy ?
Jaka odległość od ekranu ?
 

pinky

New member
Sony xf

Grzecznie czekam na czarny piątek w ubr xf 9005 uciekł mi za 4600 może teraz, wróci lub jeszcze spadnie na razie są oferty za 4700.
 
Do góry