Sony KD-65XF9005 czy Sony KD-65XG9505

czarek1212

New member
Witam obecnie mam od 6 lat Panasonica TX-L55DT50E i chciałbym zmienić na Tv z androidem,nigdzie nie wyczytałem ile ramu mają oba telewizory,bo róznice w tych telewizorach tylko są takie że jeden model jest z 2018 a drugi z tego roku (bynajmniej tak wyczytałem) co radzicie? którym wyborem zainteresować się? pod tv podłączony byłby dekoder vu+ ultimo4k wiec obsługa hdmi cec musi działać dobrze co do android tv to netflix,player.pl może czasem kodi.
byłbym wdzięczny za sugestie :)
 

devil905

New member
Też się podpinam pod to pytanie. Chcę wymienić swój Xe9005 na jeden z powyższych. Ale z tego co wyczytałem to każdy poleca xf9005 niż nowszego.
 

robkowww

New member
w Internetach huczy od wściekłych userów, którzy piszą, że HDR i DV w Netflixie wyglada na tym Sony jak kupa. Ponoć Sony aktualizowało oprogramowanie aby to poprawić, ale nie jestem w stanie tego zweryfikować. Czy ktoś z Was ma może ten telewizor i może coś powiedzieć w temacie?
 

czarek1212

New member
Android mógłby być wydajniejszy tv potrafi się czasem "zaciąć" Np zwiększenie głośności z opóźnieniem moment wyłączenia netflixa i włączenia YouTube zauwżyłem "przycinke" Testowałem go z 3 godziny
 

czarek1212

New member
No ja osobiście nie mam tego telewizora ( cały czas rozgladam się za nowym TV) ale sąsiadowi "na gadałem" O tym telewizorze że poleciał i kupił "65
 

czarek1212

New member
Nie myliłem się xg9505 w rozmiarze 65" obraz ma baardzo ładny , chociaż przydałaby się profesjonalna kalibracja żeby było już w 100% dobrze :) powiedziałem też mu o tym
 

Jaworrr

New member
Panowie waham się między tymi dwoma. Cenowo jest ok tysiąc zł różnicy na korzyść XF9005, czyli 5k vs 6k zł. Warto dopłacać?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są extra.
Jeśli obraz najważniejszy to w zupełności wystarczy 65XF9005.
Masz go w pakiecie.
 

Faspen

New member
Obydwa są extra.
Jeśli obraz najważniejszy to w zupełności wystarczy 65XF9005.
Masz go w pakiecie.


Również zastanawiam się nad zakupem XF9005. Bedę przechodzić ze starego LG6000 na coś nowego. Jak byłem w sklepie to zdawało się że obraz w nim prezentuje się na tle konkurencji najlepiej (mówię o innych markach). Czy możesz podpowiedzieć w tej cenie z czym konkuruje XF? Co warto wziąć pod uwagę przy wyborze?


Mam jeszcze pytanie do użytkowników XF jak wygląda sytuacja jak pada na niego światło dzienne.
 
Do góry