Sony 50W755C

logimen

New member
Ja mam ustawiony obraz wg. Francuskiej strony HDfever dla modelu w805c z tym iz do ogladania w dzien motionflow mam na standard i dostosowanie czerni na minimum. Do seansow nocnych ustawienia z w/w portalu z tym iz mam wylaczone zaawansowane zwiekszenie kontrastu ktore powoduje plywanie jasnosci obrazu (mi osobiscie przeszkadza w ogladaniu filmow)

Dzieki, poszukam tam :)
 

Mumox

New member
Witam wszystkich mam takie krótkie pytanie czy wiadomo coś odnośnie skype? Bo póki co nie ma możliwości zainstalowania, z góry dziękuję.

Wysłane z mojego LG G Flex 2 przy użyciu Tapatalka
Nikt nie wie nic odnośnie tego Skype? Jak nie Skype to może jakiś inny program to video rozmów?

Wysłane z mojego LG G Flex 2 przy użyciu Tapatalka
 

Mumox

New member
Tak wiem do tej pory tak robiłem, ale dostałem kamerkę do tv i teraz tylko brakuje Skype

Wysłane z mojego LG G Flex 2 przy użyciu Tapatalka
Skype udało mi się zainstalować i działa dobrze, ale teraz jest kolejny problem, tv jakby nie widział kamery, kamerka to cmu-br100.

Wysłane z mojego LG G Flex 2 przy użyciu Tapatalka
 

eloszki

New member
Czesc, kupile dzisiaj ten tv i mam problem z polaczeniem sie po wifi. W ogole nie znajduje routera cisco. Co moge zrobic aby sie polaczyc z wifi?


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
 

jarekjaszewski

New member
Telewizor działa z 2,4 GHz, bez problemu.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Właśnie sprawdziłem na szybko - mój TV widzi mój router tylko na 5GhZ - na 2,4GHZ nie widzi (dualband Asus RT-AC51U). Widzi ogólnie w bloku tylko 3 sieci. Laptop widzi ich kilkanaście.
Więc albo jednak nie działa z 2,4 albo mam coś źle ustawione/skonfigurowane. Też się chętnie dowiem co źle robie. Mój jest podłączony LANem więc nie używam WiFi.
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Router w logach pokazuje, że jest tylko 300 M trochę słabo, Xperia Z3 Compact pokazuje 450 M. Chociaż z drugiej strony wszystkie filmy, które odtwarzam z dysku podłączonego do do routera po DLNA, chodzą bez problemu.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

logimen

New member
Korzystam z modulu CI+, ale za cholere nie moge doszukac sie opcji stworzenia listy ulubionych kanałów. W książeczce od TV jest, że tak powiem cały c*** :|

Z tego co widze TV przechowuje oddzielne ustawienia obrazu dla wejsc HDMI i oddzielne dla aplikacji. Też tak macie ? Troche to irytuje bo nagle okazuje się, że mam inne kolory, jasność itp. :|
 

TomaSE

New member
Witam
Panowie, jak to jest w tym Sony z siecią bezprzewodową? Mam W805C i specjalnie jak zmieniałem router to pomyślałem, że kupię już dual bo 5GHz pewnie będzie szybciej itp. Specjalnie kupiłem RT-AC51U i nic, mój TV widzi tylko 2,4. A tu czytam, że u Was działa. Może jakieś ustawienia mamy inne. Nie rozumiem. :-(

Wysłane z mojego Lenovo A3500-FL przy użyciu Tapatalka
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie bez problemu widzi 5 GHz., mam W809C. Spróbuj na routerze dać różne SSID sieci (nazwy sieci) Standardowo router tak ustawia, ASUS i ASUS5G. Łoncząc się wybierz sieć 5G. Spróbuj też zastosować filtrowanie MAC Adresów, żeby Tv łączył się tylko po 5G. Też mam router Asus, DSL-AC56U

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

jarekjaszewski

New member
podsumowując
piotrgryf: W809C 2,4 i 5GHz
TomaSE: W805C 2,4GHZ
ja: W755C 5GHZ

to jakas prawidłowośc czy przypadek?
A mamy prawie takie same routery wszyscy
 
Ostatnia edycja:

eloszki

New member
Czesc,

Wylaczylem wlasnie tv i czerwona dioda miga 6 razy i powtarza. Co to oznacza?


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
 

rzw

New member
Witam,

właśnie kupiłem 55W755C.
Trafił się 1 martwy piksel, ale za to podświetlenie jest wręcz idealne, więc ogólnie jestem zadowolony.

Mam natomiast problem z aktualizacją oprogramowania.
Wersja oprogramowania: PKG3.395.0105EUA.
TV twierdzi, że oprogramowanie jest aktualne.
Jednak na stronie sony.pl pisze, że "numer wersji PKG3.397.xxxx lub wyższy oznacza, że zainstalowano już najnowszą wersję oprogramowania wbudowanego".

Ściągnąłem więc ze strony plik pkg i próbowałem zaktualizować przez USB. Rezultat ten sam - komunikat, że oprogramowanie aktualne.
Plik sony_dtv0FA50A09A0A9_00004100_0D430069.pkg, który ściągnąłem ma datę 28.03.2016, a wiem, że ostatnia aktualizacja była 12.04.2016.

I tu pytanie - czy mam aktualne oprogramowanie w TV?
I drugie pytanie - jeżeli jest aktualne to skąd się tam wzięło, skoro TV to model z zeszłego roku?
I kolejne, które mi przyszło do głowy pytanie - można sprawdzić datę produkcji, lub datę wgrania oprogramowania do TV?
 
Do góry