Sony 50W755C

MicHu222

New member
W końcu udało mi się trochę potestować. U mnie tylko na specjalnej wersji z wątku "passthrough issue" na forum kodi udało mi się uruchomić DTS. Na zwykłym rc3 było to samo co na 15.2, głośny charczący dźwięk z głośników TV nawet przy ustawieniu poziomu głośności na 0. Teraz jeżeli aktywuje "passthrough" to przy materiale DTS na głośnikach TV słychać tylko lekkie buczenie (którego nie ma przy materiałach Dolby). Na ampli wszystko przełącza się automatycznie i zero problemów z dźwiękiem.

Można prosić o link do wspomnianego wątku "passthrough issue"
 

lukasz1983

New member
wygląda na to, że nie można: w sklepie android mi pokazało, że appka nie jest kompatybilna z TV
można, trzeba ją jednak zainstalować nie ze sklepu, ale jako plik Eurosport Player 3.2.0 APK. Minus taki, że nie będzie widoczna w miejscu wszystkich zainstalowanych aplikacji. Uruchamia się ją przez wejście w Ustawienia/Aplikacje
 

bartut

New member
Mnie ostatnio dosyć często telewizor przestaje reagować na pilota, pomaga wtedy tylko wyciągnięcie wtyczki. Macie na to jakiś sposób?

Wysłane z mojego DRIVE przy użyciu Tapatalka
 

sequ

New member
Mnie ostatnio dosyć często telewizor przestaje reagować na pilota, pomaga wtedy tylko wyciągnięcie wtyczki. Macie na to jakiś sposób?

Wysłane z mojego DRIVE przy użyciu Tapatalka

Czasami u mnie się też to zdarza, ale ja czekam i pilot po chwili zaczyna znowu reagować. Jeszcze mi się nie zdarzyło abym musiał wyciągać wtyczkę z prądu.
 

artuszko

New member
Jak zmienic rozdzielczość w tym tv? Drugie pytanie połączyłem po mini jacku ze wzmacniaczem ale nie ma dźwięku na kolumnach co może być problemem? wejście video na wzmacniaczu i odpowiednie wejścia w tv. Dzięki za pomoc dla laika :)
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chcesz zmienić rozdzielczość w tv? Nie ma takiej opcji. Chyba chodzi o ustawienia ekranu. Pilotem Home i w głównym menu ekran. W kwestii audio nie pomogę.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

maniekh

New member
Posiadam tv 50W755C i dekoder nc+. Czy po zakupie modułu i zapodani do niego karty Cameleon będę miał wszystkie programy z enki na tv. Czy jeszcze coś muszę dokupić? Telewizor niby ma złącze CI.
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po zakupieniu modułu aston crypt, będą działały wszystkie kanały, jeśli to karta Camelon, tak jak napisałeś

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

ogoorek

New member
Czasami u mnie się też to zdarza, ale ja czekam i pilot po chwili zaczyna znowu reagować. Jeszcze mi się nie zdarzyło abym musiał wyciągać wtyczkę z prądu.

mam dokładnie to samo - czasem (2-3 razy w sumie się to stało) muszę poczekać z 10-30 sekund aż pilot załapie... ale jeszcze nie musiałem wyłączać TV z prądu...
 

Razahell

New member
zainstalowalem... mam odczucie ze TV dziala jak by szybciej i plynniej. nowe UI w Netflix tez sie zaimplementowalo, dziala wyszukiwanie glosowe przez pilot One Flick Remote...
zainstalowalem tez RC2 KODI 16.1 odpalilem Terminator Genisys 17,06GB mkv wsio plynnie itd...
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciężko powiedzieć mam 43 W809C. Przeglądarka dalej muli. Najważniejsze dla mnie jest to, czy po tej aktualizacji tv będzie sam się dalej włączał. Gołym okiem różnic nie widać. Wiem na pewno, że android to błąd. Nie winie za to Sony czy Philipsa, który, też jest na androidzie tylko Google.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Gitner

New member
Jak zmienic rozdzielczość w tym tv? Drugie pytanie połączyłem po mini jacku ze wzmacniaczem ale nie ma dźwięku na kolumnach co może być problemem? wejście video na wzmacniaczu i odpowiednie wejścia w tv. Dzięki za pomoc dla laika :)
Ja zaraz po zakupie podpiąłem wzmacniacz 2xchinch pod wyjście słuchawkowe w TV. Zadziałało od razu. Później zmieniłem kabel na optyczny, również bez żadnych problemów. Wzmacniacz Yamaha wiekowy. Sprawdź w menu TV audio, jest tam opcja, że jak zmienisz wyjście słuchawkowe na zestaw audio to nie będzie dźwięku na wzmacniaczu.
 

logimen

New member
Wejście na moduł CI+ to jest to po lewej stronie na górze z taką wysuwaną zaślepką ?
A co jest za zaślepką po prawej przykręcanej na dwie śrubki ?
 

logimen

New member
Zrób foto tej zaślepki w takim razie, bo ja w 55W755 nie mam zaślepki tylko kratkę przykręconą 2 wkrętami.

A co tam jest ? Bo nie przyglądałem się, a TV już na wieszaku wisi na ścianie :) Widziałem tylko coś srebrnego za tą kratką.

Generalnie po pierwszym odpaleniu jestem pod wrażeniem dźwieku jaki produkuje ten TV :) Zaktualizowałem soft do najnowszego.

W weekend może pobawię się dłużej.

Ma ktoś jakieś dobre ustawienia obrazu dla tego modelu ? W necie ciężko coś wygrzebać.
 

Razahell

New member
A co tam jest ? Bo nie przyglądałem się, a TV już na wieszaku wisi na ścianie :) Widziałem tylko coś srebrnego za tą kratką.

Generalnie po pierwszym odpaleniu jestem pod wrażeniem dźwieku jaki produkuje ten TV :) Zaktualizowałem soft do najnowszego.

W weekend może pobawię się dłużej.

Ma ktoś jakieś dobre ustawienia obrazu dla tego modelu ? W necie ciężko coś wygrzebać.

Ja mam ustawiony obraz wg. Francuskiej strony HDfever dla modelu w805c z tym iz do ogladania w dzien motionflow mam na standard i dostosowanie czerni na minimum. Do seansow nocnych ustawienia z w/w portalu z tym iz mam wylaczone zaawansowane zwiekszenie kontrastu ktore powoduje plywanie jasnosci obrazu (mi osobiscie przeszkadza w ogladaniu filmow)
 

Mumox

New member
Witam wszystkich mam takie krótkie pytanie czy wiadomo coś odnośnie skype? Bo póki co nie ma możliwości zainstalowania, z góry dziękuję.

Wysłane z mojego LG G Flex 2 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry