Sonos vs harman citation vs audio pro 36

raf2007

Member
eARC w tv, to kanał zwrotny audio w nowszych TV z reguły zawsze jedno takie wejście HDMI jest. Żeby Sonos ARC mógł przesłać dźwięk w Dolby Atmos, to telewizor musi obsługiwać Dolby Atmos. Jeżeli TV nie obsługuje tego formatu, to nic z tego. Zawsze możesz podłączyć SONOS ARC przez złącze optyczne w TV i wtedy będzie DD 5.1
 

Jarulez777

New member
To już wiem że nie ma sensu w moim przypadku kupować Sonos Arc , skoro mój tv nie puści Atmosa , więc muszę szukać czegoś dobrego bez D/A , Dobre 5.1 z DTS musi mi wystarczyć , najlepszy jak dla mnie w odsłuchu narazie był Focal Dimennsion


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

jasiukosti

New member
To w tej sytuacji jeśli mam mieć tylko DD5.1 to nie wiem czy nie warto zakupić sonos playbar


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Wracam kończąc ten wątek, chyba najlepiej jak się dało :)
Moje doznania audiowizualne wywalily do poziomu 11/10. Upgradowem netflixa i mam dostęp do wieeelu treści datmos. Malo tego, żeby szczęścia nie było końca, jak oddawałem harmany to zapytałem w MM czy wymieniliby mi tv który kupiłem na większy? Tak w sumie od niechcenia, bo zrobili dobra promocje na 65cali xh90. Niby już minął miesiąc, ot tak zapytałem a oni ze wporzo, tylko żebym u nich kupił nowy,


No i tak oglądam naturę w datmos od 3 dni w trosce o planetę. Siedzimy z żona jak dzieci i patrzymy na jakieś niedźwiedzie polarne, rysie. Czad!

Polecam każdemu serdecznie taki zestaw, tony frajdy, a i na olxie dorwałem nowego suba za 2800,

Także zestaw :
- tv 65xh9005
- sonos arc
- 2x sonos sl
- netflix premium (9 zł droższy niż podstawa)

Taka konfiguracja na mnie zrobiła prześwietne wrażenie, bardzo mocno polecam :)
 

lukisejker

New member
Cześć,

zastanawiam się nad zakupem sonos ARC (sounbar/sub/2 x one sl).

Oprócz odsłuchu materiałów Z TV/konsoli chciałbym również podłączyć gramofon. W jaki sposób jest to możliwe w przypadku tego soundbara?

Pytanie, czy wyrósł na rynku jakiś konkurent dla ARC? Rozglądam się lecz za bardzo nie widzę sprzętu który mógłby z nim konkurować.
 
Do góry