Słuchawki zamknięte - 700 PLN

vectra1

Member
Bez reklam
Śledzę newsy na bieżąco ale nic konstruktywnego się nie dowiedziałem, wygląda na to, że zrobili kosmetykę i cena razy dwa.
Taką dostałem odpowiedź od jednego z dystrybutorów:
"Technicznie zmiany są kosmetyczne, wprowadzono pewne zmiany w przetworniku, które maja na celu zwiększyć dokładność i szybkość. Dodatkowo słuchawki mają lepiej izolować słuchacza od zewnętrznych hałasów. W praktyce wygrzewamy jeden komplet, za 2-3 dni będziemy w stanie wiarygodnie przedstawić konkretne wnioski z odsłuchów"
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Ja myślę, że K550 zastąpili modelem K545 ale niestety dodanie mikrofony audiofilskie nie jest i się nie sprzedawały. Stąd powrót do K550mk2.
 

manfred1

New member
Stoję przed wyborem słuchawek raczej szukam modelu pod muzykę każdego rodzaju czyli słucham klasycznego rocka, hevy metal techno trance muzyka filmowa no i kina domowego. Nie wiem czy nie bądą się gryzły w tym segmencie. Zależy mi aby domownicy nie słyszeli albo w małym stopniu słuchali to co ja . Tak jest teraz w moich reklamówkach sennheiser HD201. No i najważniejsze zależy mi na bezprzewodowych tak aby wykorzystać je do słuchania na całej powierzchni mieszkania. Lubię też ćwiczyć w słuchawkach choć nie są to ćwiczenia dynamiczne. Kwota jaką mogę przeznaczyć to ok 1300 PLN. Sprzęt jaki posiadam to oczywiście komputer oraz ampli Onkyo 805. Zależy mi bardzo na jakości dzwięku tak aby zastąpić słuchanie na JBL ES80.
 

manfred1

New member
Kup K550mk2 do domowych zadań i bezprzewodowe pod telefon np JBL Everest 700NX do słuchania muzyki.

Nie chce słuchawek na kablu i raczej kupię jedną parę. Problem jednak polega na braku odsłuchu. Jednak w planie za dwa tygodnie mam wyjazd do Wawy i być może spiszę sobie sklepy które oferują odsłuch kilku par.
 

manfred1

New member
Rozumiem, że lepiej ale inwestując w słuchawki bezprzewodowe na pewno uzyskam lepszy dźwięk niż te z których teraz korzystam. W grę wchodzą wcześniej wspomniane AKG i własnie bezprzewodowe. Po tylu latach słuchania na kablu na starośc chce trochę wygody czyli iśc zrobić espresso wyjśc na balkon i mieć słuchawki na głowie bez ciągniętego kabla. :)
 

malinowski

New member
Witam

Podpinając się pod temat, może ktoś doradzi jakieś fajne słuchawki nauszne do 450 zł? Ważne, żeby były bezprzewodowe i serwowały w miarę dobrą jakość dźwięku. Będę używał w 90% tylko do słuchania muzyki.

Pozdrawiam,
 
Do góry