Słuchawki do filmów

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Opieram się na faktach w przeciwieństwie do błędnych domysłów.
Kłamliwe jest, że pęka w 100% przypadków i kłamliwe jest, że serwisu odrzuca gwarancje.
 

Henry

Active member
Bez reklam
No to już teraz mam mętlik w głowie - byłem zdecydowany na pionieery... byłem... :niewiem: ale chyba ta ich konstrukcja troszkę działa na ich niekorzyść i nie chcę ryzykować...
Idź do jakiegokolwiek sklepu, nawet do MM, posłuchaj, pomacaj, sprawdź jak leżą, grają i będziesz miał odpowiedź.
Akurat przy słuchawkach "otoczenie odsłuchu" nie jest istotne ;)
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Opieram się na faktach w przeciwieństwie do błędnych domysłów.
Kłamliwe jest, że pęka w 100% przypadków i kłamliwe jest, że serwisu odrzuca gwarancje.

Z pewnością nie pękają w 100 % przypadków, ale biorąc pod uwagę opinie innych użytkowników jest to bardziej prawdopodobne niż z pionierem, a mi się nie chce później nie daj boże bawić w serwis... mimo tego że wymienią na nowy
 

collider

New member
Bez reklam
Opieram się na faktach w przeciwieństwie do błędnych domysłów.
Kłamliwe jest, że pęka w 100% przypadków i kłamliwe jest, że serwisu odrzuca gwarancje.

Nikt nigdzie nie napisal, ze peka 100% palakow. Ja podalem komentarze i test w ktorym to nastapilo a to chyba jest jednak dowod na to, ze takie zjawisko wystepuje i nie jest odosobnionym przypadkiem.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
@henry ten kabel będę szukał pewnie tak szybko jak i Ty :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Heheh faktycznie. Gorzej jak po tej wieści będą spływać notorycznie złamane słuchawki..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
@henry ten kabel będę szukał pewnie tak szybko jak i Ty :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jutro? :D
Może w końcu się za to zabiorę, to dam znać....myślałem jeszcze, żeby skontaktować się z serwisem JBL czy nie mają samych wtyków i wtedy zrobić sobie we własnym zakresie ;)

@black, możesz podesłać jakiś nr telefonu do kogoś sensownego ;)

dzięki
 

Henry

Active member
Bez reklam
Borixon, jak wrażenia po kilku dniach?
Dostałem odp. z JBL'a, że dłuższych kabli ani samych wtyków nie ma...pozostaje amazon jak black sugerował ;)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
No podoba mi się, zrobiłem dwa filmy i kilka płyt, jestem zadowolony. Bardzo wygodne. Fajne na ciężkie granie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry