Słuchawki do filmów

Liter1979

Member
Bez reklam
Witam. Szukam słuchawek głównie do oglądania filmów z blu ray, dvd, podłączone z amplitunerem onkyo. Co się tyczy muzyki - zupełnie mnie nie interesuje... Czy to przewód, czy to bluetooth nie ma dla mnie znaczenia, jedynie jeśli "na kablu" - musi mieć długość ok. 4,5 metra, bo nie bardzo chcę się bawić w przedłużki... Budżet - 300 zł. Wiem że to niewiele, ale tak musi być... ewentualnie jeśli będzie warto mogę dorzucić 100 zł, ale to max i jedynie jeśli będzie naprawdę warto !!! Dzięki z góry za pomoc i wskazówki :)
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Typowe sluchawki do kina z 5 metrowym kablem Pioneer SE-A1000, ale musialbys dorzucic stowke.

Fajne, ciekawe, interesujące... ale obawiam się że mam za małą głowę ;) :) Poza tym bardzo lubię mocne "jebnięcie basu" w filmach... ale na pewno wezmę pod uwagę, bo to interesująca propozycja !!! Nawiasem mówiąc przewód 6 metrowy :) Jakieś inne, ciekawe modele w tym przedziale cenowym ? Zapomniałem wcześniej dodać - najlepiej konstrukcja zamknięta - chodzi głównie o to że żona chce poczytać książkę w ciszy i spokoju, a ja w tym czasie obejrzeć film, więc fajnie by było żebym tylko ja go słyszał ;) Wiem że to dziwne - zrezygnować z filmu dla książki, ale cóż - takie są żony ;) :) :) :)
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Trudno znalezc lepsze w tym przedziale cenowym. Oczywiscie nie sa idealne, ale cos za cos. Sam mam na nie chrapke, bo graja naprawde przyzwoicie i do tego, jak reklamuje je sam Pioneer, sa stworzone do kina domowego. Jak lubisz mega mocny bas to moze jakies sluchawki dj-skie. Zazwyczaj maja podkrecone dolne i gorne pasma i dobre odciecie od swiata zewnetrznego.
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Święty Mikołaj obiecał pod choinkę zakup słuchawek :) więc chyba zdecyduję się na SE-A1000, chyba że jeszcze ktoś coś fajnego zaproponuje. Jeszcze jedna prośba - polecicie jakiś ładny stojak na słuchawki ?
 

collider

New member
Bez reklam
Powiem ci, ze popatrzylem sobie jeszcze na sluchawki i dobrze sie zapowiadaja JBL Synchros E50. Sluchawki bezprzewodowe z dobrym basem, wygladem i bluetooth dzieki ktoremu mozna je sparowac z tv jak sadze. Cena okolo 450 zl. Niby ponad budzet, ale pewnie w jakims sklepie cos by jeszcze urwal. Z Pioneerami obejrzalem jeszcze pare review i poczytalem sobie kilka testow i ogolnie ludzie sa bardzo zadowoleni. Plusy to swietna scena i pozycjonowanie dzwieku a minusy to troche duze ;) i ze typ otwarty co powoduje, ze lekko slychac na zewnatrz to co sluchasz. Moze ktos jeszcze ci cos doradzi. Sam chetnie poczytam.
 
Ostatnia edycja:

Liter1979

Member
Bez reklam
Powiem ci, ze popatrzylem sobie jeszcze na sluchawki i dobrze sie zapowiadaja JBL Synchros E50. Sluchawki bezprzewodowe z dobrym basem, wygladem i bluetooh dzieki ktoremy mozna je sparowac z tv jak sadze. Cena okolo 450 zl. Niby ponad budzet, ale pewnie w jakims sklepie cos by jeszcze urwal. Z Pioneerami obejrzalem jeszcze pare review i poczytalem sobie kilka testow i ogolnie ludzie sa bardzo zadowoleni. Plusy to swietna scena i pozycjonowanie dzwieku a minusy to troche duze ;) i ze typ otwarty co powoduje, ze lekko slychac na zewnatrz to co sluchasz. Moze ktos jeszcze ci cos doradzi. Sam chetnie poczytam.

JBL odpadają ze względu na budżet. Niby niewielka różnica, ale w ten sposób cena cały czas może wzrastać, bo dokładając kolejne np. 50 zł, znowu znajdzie się coś lepszego :) Założyłem sobie 300 zł, jeśli będzie warto max 400 zł, które są ostateczną kwotą, m.in. z tego powodu że chcę sobie jeszcze dokupić jakiś fajny stojak, aby całość ładnie prezentowała się na szafce rtv :)
 

collider

New member
Bez reklam
Nawiazujac jeszcze do sluchawek JBL Synchros E50. Czy moze ktos potwierdzic, ze mozna je parowac z telewizorem za pomoca bluetooth? Czy tylko odnosi sie to do urzadzen mobilnych jak tablet, telefon?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wydaje mi się, że z tv się nie da. Telefon, tablet, komputer tak. Wieczorem sprawdzę. Jakbym zapomniał to się przypomnij na priv.
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Osobiście "chyba" nie jestem za bluetooth, m.in. dlatego że nie posiada go mój amplituner do którego owe słuchawki byłyby podłączone. W przyszłym roku na pewno będę go wymieniał, ale na dzień dzisiejszy co kabel to kabel ;) No, chyba że odbiornik radiowy ? Sam nie wiem... Niech ktoś z posiadaczy JBL wypowie się na forum jak wrażenia itd...
 

Henry

Active member
Bez reklam
J88 do filmów jak najbardziej, zresztą do muzyki także....fajnie grają całym pasmem, czysto z dobrym dołem...
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Film, wczoraj obejrzalem na tych sluchawkach i powiem ze sa bardzo fajne, inne zupelnie granie niz na poprzednich akg ale podoba mi sie, sa super wygodne. jedyny mankament to krotki kabel.
 
Do góry