Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

Henry

Active member
Bez reklam
Pod 178 dokładnie ;)
Lolo, porównując suche dane, to Kuga jest szersza, ma większy rozstaw od Koleosa, przy tym jest niższa, przez co wydaje się sporo mniejsza
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pod 178 dokładnie ;)
Lolo, porównując suche dane, to Kuga jest szersza, ma większy rozstaw od Koleosa, przy tym jest niższa, przez co wydaje się sporo mniejsza

Ja sobie w slepo kupilem Corolle w kombi. Myslalem ze bede mial dosyc miejsca. Znajomy przyjechal do mnie honda civic w hatchbacku i mnie ZAORAL, doslownie... Wiec tez juz inaczej podchodze do tego miesca, zreszta jak masz 195cm i 115kg to kazde auto robi sie male.

Ale na twoich zdjeciach to szczerze az czuje podstep ze tyle miejsca, fotel przedni maks w przod :) <zart>
No ladnie gratuluje.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo ja tam i tak wolałbym corollę, a co do ilości miejsca w aucie, może peoblem by rozwiązał karnet na basen :) A wtacając do tematu to i tak czym innym śmigasz, a żona pewnie zadowolona.:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie do końca, bo bardzo poważnie rozważałem Mazdę i Tiguana.

Skrzynia ma lekkiego laga - reaguje jak dla mnie około 1 s za późno, ale podobno te skrzynie tak mają i z czasem można się przyzwyczaić, czytałem też gdzieś, że ich charakterystyka się zmienia po pewnym czasie


Tak, maksymalnie odsunięta do tyłu.
Ma troszkę, my jeździliśmy tym większym suvem forda z tą skrzynią i też to było odczuwalne, pomimo, że auto już troszkę jeździło, ale i tak ta skrzynia jest dużo lepsza niż ta poprzednia, tak mówią wszyscy, a to oznacza, że jest postęp.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tesla - sresla.

Buba - duba. :)

Meras, to meras. Jezeli chodzi o interior to trzymaja poziom w sumie BMW tez. Jak dla mnie, calosc powinna byc jednym wielkim ekranem. Ale juz jest git.
Nie wiem dlaczego audi zawsze w tyle, mam wystajacy ekran rodem ze sredniowiecza.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jako gadżeciarz, jestem zawsze na tak, szczególnie podobają mi się ekrany w Mercedesach, jako jedna tafla (teraz to zmienili w nowej S-klasie), ale co najmniej zastanawiające (żeby nie powiedzieć "śmieszne") wałkowanie w kółko o bezpieczeństwie, w szczególności obostrzenia w korzystaniu z telefonu (z czym się oczywiście zgadzam), a po drugiej stronie, w autach jedna wielka dyskoteka z całą masą funkcji. Jeszcze brakuje dedykowanych przycisków "FB", twitów i innych badziewi rozpraszających podczas jazdy. Jednym słowem, jest się czym bawić i dla wielu (niestety) to dodatkowe rozpraszacze podczas jazdy.

Kiedyś jedna gałka do pogłaśniania radia i tyle w temacie, roztrzepani przynajmniej patrzyli przed siebie ; )
 

werf

Active member
Bez reklam
Jestem przerażony czymś takim. Aby patrzeć jak jakiś średnio rozgarnięty młody smartfonowo fejsbukowiec zrobi korek na autostradzie na 50km.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Mysle ze to marzenie osob zawodowo waletujacych samochody, bo odkurzyc to mozna w trymiga.
Ja tam wole guziki. Ale na samochod popatrzec mozna, zwlaszcza ze odwroci kazda glowe, w odroznieniu od Teslii. Tu akurat malo widoczny ale kto chce ten znajdzie
P.S Mam na mysli concept car, nie model preprodukcyjney
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo też tak autobusy wyciągasz? :D


A gdzie tam, prawie skasowalem auto... Z gorki jechalem snieg, wyrabalo mnie na chodnik 5 cm od slupa zlapala trakcja i skrecila przodem.... Masakra. A na liczniku moze 30 - 40. Jakby byl pieszy to na 100% przygnieciony go do slupa.

Strasznie nie lubie jezdzic zima.

Ale 18 stycznia lub troche po, wymieniam chyba auto. Moze uda mi sie podmiane zrobic na cos 2x mocniejszego xD
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
A gdzie tam, prawie skasowalem auto... Z gorki jechalem snieg, wyrabalo mnie na chodnik 5 cm od slupa zlapala trakcja i skrecila przodem.... Masakra. A na liczniku moze 30 - 40. Jakby byl pieszy to na 100% przygnieciony go do slupa.

Strasznie nie lubie jezdzic zima.

Ale 18 stycznia lub troche po, wymieniam chyba auto. Moze uda mi sie podmiane zrobic na cos 2x mocniejszego xD
RS6? :D Wbijam się przejechać
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pamiętam jak pierwszą kugę miałem z 4x4 i pojechałem właśnie troszkę się pobawić "napędem" na śniegu, frajda na maksa.. :), gwiazdę tez uskuteczniałem w rodzinnych stronach, bo tam więcej śniegu niż w Stolicy... nie wyobrażam sobie auta bez 4x4 :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jeśli chodzi o napęd to poszli sporo do przodu w porównaniu do I-szej generacji, zmiany trybów robią robotę.
Nie wmawiam sobie, że to auto ma cokolwiek wspólnego z terenowym, ale z asfaltu już można śmiało zjechać ;)
 
Do góry