Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Balbym sie jezdzic z taka opona.

W tradycyjnej oponie jak nie ma powietrza to wiem ze cos jest nie tak. Jade do wulkanizacji. Wiedze tez stan zuzycia bieznika.

A w tej? Jak przekuje gwozdziem raz drugi raz, kraweznikiem cos natne. Wkocu wyleci mi kawalek gumy przy 150km/h i tyle z tej nowej opony.
Bo nie bede widzial czy cos uszkodzilem czy nie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
chodzi mo to ze przetne opone, nie wiadomo kiedy i kawalek "materialu" moze oderwac sie itp.

Druga sprawa, nie bede wiedzial czy cos wbitego w opone.

3 sprawa jak wyglada kontrola trakcji i wywazenie takiej opony. skoro ma sie ona ugniatac to srednica podzialowa sie zmienia. No ale skoro wprowadzaja na rynek to chyba nie ma z tym problemu.

Jakos nie przemaeia do mnie ta opona.
 

werf

Active member
Bez reklam
Lolo podobną sytuacje masz w run flatach,zdarza się że ktoś jeździ bez powietrza a RDC tego nie wyłapuje co gorsza kierowca też nie : )
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Az nie chce mi sie wiezyc ze system nie wylapie braku powietrza. U mnie zaraz widzi diabelstwo malo powietrza.

Tylko nie wiem czy to sa RunFlat
https://www.tanie-opony.pl/opony/sa...op-sp-sport-maxx-gt-275-35-zr21-103y--2846753

A co do tych dziwnych opon, to zaraz mi sie kojaza fullgumy np. z wozkow widlowych. W zeszlym tygodniu zamowilem 4 nowki a dwa dni pozniej juz jedna rozcieli a jutro kontrola z Nadzoru.....
Jakby nie byla fullGuma to by jeblo i bu sie nauczyli jezdzic. A jak sa fullgumy czy takie jak te nowosci mam obawy ze zwykly kowalski bedzie je uzytkowal na pewniaka bez sprawdzania ich stanu.
 
Ostatnia edycja:

Nurnik

New member
Masochizm wiąże się z bólem ale i z podnieceniem. Twoja polszczyzna wiąże się tylko z tym pierwszym.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Masochizm wiąże się z bólem ale i z podnieceniem. Twoja polszczyzna wiąże się tylko z tym pierwszym.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem ze musisz nabic sobie 5 postow aby spamowac reklamowymi linkami ze suplementami na powiekszenie tego i owego. Ale jezeli masz zamiar pogadac sobie na temat poprawnej polszczyzny to nie tutaj. Poszukaj sobie forum jakich polonistow lub cos w ten desen. tam wspolnie bedziecie mogli sie podniecac na punkcie polszczyzny.
 

Nurnik

New member
Poziom twojej argumentacji jest równie żałosny, jak twoja polszczyzna. EOT, bo rozmowa z tobą to strata czasu.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Az nie chce mi sie wiezyc ze system nie wylapie braku powietrza. U mnie zaraz widzi diabelstwo malo powietrza.

Tylko nie wiem czy to sa RunFlat
https://www.tanie-opony.pl/opony/sa...op-sp-sport-maxx-gt-275-35-zr21-103y--2846753

A co do tych dziwnych opon, to zaraz mi sie kojaza fullgumy np. z wozkow widlowych. W zeszlym tygodniu zamowilem 4 nowki a dwa dni pozniej juz jedna rozcieli a jutro kontrola z Nadzoru.....
Jakby nie byla fullGuma to by jeblo i bu sie nauczyli jezdzic. A jak sa fullgumy czy takie jak te nowosci mam obawy ze zwykly kowalski bedzie je uzytkowal na pewniaka bez sprawdzania ich stanu.

Audi jakoś nie ciśnie na RunFlat nie wiem, czy są jakieś co by miały homologację.

Widzicie jaką plamę dali ?

[youtube]JAKwasLbhsA[/youtube]***
 

werf

Active member
Bez reklam
Raczej nie patent a niedoróbka
Zacisk na sztukę przyspawany do obręczy koła ,reasumując auto za naście milinów euro wjeżdża na lawetę bez hamulca .
 
Do góry