Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

Henry

Active member
Bez reklam
Armani, wszędzie są ludzie i ludzie... mam kilku kumpli "mundurowych" i czasem naprawdę niezłe historie można usłyszeć.
Zresztą jak tak jeżdżę po Europie to stwierdzam, że Nasi i tak są jeszcze w miarę normalni i za byle co nie zatrzymują ;)
 

Brutus

New member
Insignia ma 260 km (bynajmniej ta w Toruniu ) nie wolno ścigać pojazdów jednośladowych, ani zastawiać "pułapek"

Co do policji, to ostatnio zatrzymali mnie jak jechałem wywrotką i dałem im dowód od peugota 5008, bo od elteka nie miałem;) chciałem w momencie odkrycia tego faktu przez policjanta powiedzieć, że się pomyliłem i nie ten dowód wziąłem :) po 20 min pisania i sprawdzania, Pan policjant oddał mi dokumenty i życzył miłego dnia :D dodam, że jeden samochód jest czarny, a drugi biały.... o cho cho cho cho .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja nie piszę, że są nienormalni. Spokojnie, jest sporo równych gości, a również sporo jeżdżę.
Chociaż ostatnio mi podjechała jakaś rozpędzona Vetra pod zderzak, a ja głupi but i fruu tyle ich widzieli, ale kogucik w lusterku szybko mnie uświadomił.
Podziękowałem im tylko za marną prowokacje, nie chcieli odpuścić zrzucając winę na rzekome nagranie, ale przyznali, że chcieli sprawdzić co auto potrafi ;)
Najlepsze, że to nie pierwszy takie przypadek. Naturalnie moja wina, ale strasznie mnie irytuje takie podjeżdżanie rozpędzonego auta, szczególnie, że prawy pas był zajęty.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No to jest chamstwo jak ci podjezdzaja pod dupe i prowokuja.

Ja na szczescie tylko "tfu" 3 razy zaplacilem mandaty w tym raz na srodku baltyku za bycie imigrantem xd.... ponad 4h pod kajuta.

Co do szalenia po ulicach no czasem trzeba podniesc poziom adrenaliny ale zawsze staram sie nie narazac zdrowia inny (pod zadnym pozorem scinania czy wyprzedzania w miejscach niebezp) i nigdy nie swiruje w terenach zabudowanych.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety, mandacik był. Płać i płacz ;)
Chociaż teraz można sobie podejść na komende i sprawdzić ew. pkt. karne.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja już raz prawko musiałem odrabiać :) a że dwie kategorie (bo i motocykl) to dwa dodatkowe egzaminy robiłem 5 lat temu. Nie polecam...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Z tym lambo to niezły szok, z tym pasażerem rzucali nim jak szmatą ... a gdzie kołnierz, gdzie unieruchomienie... a kierowca to zapewne kotlety , osobiście mogę powiedzieć że trafiłem już kilka razy na taki wypadek, w jednym miałem 3 śmiertelne średnia wieku 20
o tu -> Trzy osoby zginęły w wypadku pod Kamienną Górą - Gazetawroclawska.pl
pies z tego auta przeleciał około 30 metrów..

do tego kilka potrąceń pieszych śmiertelnych itp i nie jest to ciekawy widok.

Racoon % były ??
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie przejmuj się, mi lata temu brakowało jednej cyfry dalej do "szóstki" w totka, była tylko piątka. Pomyśleć, że dziś bym pisał z Majorki.
Co do punktów, raz byłem na "spowiedzi", całodzienne kazanie.
Sporo drastycznych filmów, ale anulowali część, a było blisko.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie przejmuj się, mi lata temu brakowało jednej cyfry dalej do "szóstki" w totka, była tylko piątka. Pomyśleć, że dziś bym pisał z Majorki.
Co do punktów, raz byłem na "spowiedzi", całodzienne kazanie.
Sporo drastycznych filmów, ale anulowali część, a było blisko.

Gdybyś trafił 6 w totka to dzisiaj siedziałbyś w pomieszczeniu za 2 bańki, słuchając Nautilusów na piecach Classe dzieląc się wrażeniami na HIGHENDOWYM forum:D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Albo wyladowalby w psychiatryku.

Taki pijaczyna niedaleko mnie, na rowerku zawsze pod sklep jezdzil i piwko pil. Raz mu sie poszczescilo i wygral 6 w lotka. Tak go rodzina obkradla, domy pobudowali. A wszystko przez to ze siostre upowaznil do konta. Na sam koniec zdazyl sobie kupic nowy lowelek. xD I dalej jezdzi lowelkiem pod sklep na piwko.

Drugi koles wygral w lotka w zeszlym roku z moich okolic no i jezdzil z kumplami do mojej wioski na kregielnie. Dzien w dzien grali i chlali. kelnerka to po dwie stowki napiwki dawali no i po 2 tygodniach dostal udar czy jakies inne..... i sluch ucichl po milionerze xd.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nom. Ciężki ten przepis. Yanosik trochę pomaga.

Co do filmow z wypadków to ja mialem na żywo. Siedziałem z przodu. Z tyłu jedna osoba zgon na miejscu. Jakies 10 lat temu w Warszawie. Na moście. Brrr.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Mi na Yanosiku ostatnio wyskoczył komunikat kiedy wyprzedzalem, spojrzałem po manewrze w lustro a za wyprzedzonym wozem SuperB, wyrzuciłem kotwice i banan na papie ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry