Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja tam zawsze lubiłem tylnonapędówki najlepiej wolnossące, jeszcze nie ale w przyszłości kupie coś pewnie ze stajni BMW i pobawie się trochę w stance'owym stylu, na tą chwilę zamieniłem 7gena Civica na 8. Ufo to super wóz, w sumie jeździ tym w większości żona ale sam lubię się tym pobawić I-Vtec fajnie się kręci na wysokich obrotach.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

eedviking

Banned
@Borixon - do tego zaczyna wydawać odgłosy wpienionego lwa... :D ;)
Szkoda, że Honda uległa światowemu (tfu!) trendowi i ma robić tylko z turbo. :( :( :( ;)

[youtube]FtrQ-r1nmQs[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
Coś dla kolegi Armanig
 

Attachments

  • predator.jpg
    predator.jpg
    72,8 KB · Wyś: 47

Borixon

Active member
Bez reklam
Wybaczcie Pany ale tyle roboty ktoś w to włożył a jeździć to się chyba tym nie da. Ja bym to w Warcie utopil. Wolę klasykę i minimalizm.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
ale jaka dbałość o szczegóły w stroju Predzia, stopy, ręce, czacha jest, nawet postura się zgadza... np. prawie) :) Zdalnie odpalana bryka.. Piękna sprawa. Ciekaw jestem czy gość sam to wykonywał, kupował jakieś eksponaty czy zlecił jakiemuś studio filmowemu wykonanie stroju... Niestety znam tylko chiński uproszczony :D
Co do bryczek - nie wyglądają na wygodne, szczególnie do sterowania, ale wartość kolekcjonerką mają nieskończoną.
Ja tu widzę tylko jeden mały problem. Wypadki upadki się zdarzają. Ten wehikuł jest tak upstrzony ostrym żelastwem, że jeśli gość się przewróci to zostanie z niego sałatka. Widziałem też nieraz wypadki, kiedy motocykl dosłownie się wbijał w przejeżdżający samochód. W takim przypadku Ci drudzy też mają małe szanse...
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
moja koleżanka kiedy miała zepsuty spryskiwacz woziła ze sobą płyn z dozownikiem (typu psik psik). Na każdym czerwonym świetle się zatrzymywała i spryskiwała szybę ręcznie :D, czasem pasażerki z długimi rękoma tylko otwierały szybę :D
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Wbrew wszystkiemu E46 to jest fajny wóz, obowiązkowo z 6 cylindrami czyli min 2 l benzyna.
No na ogłoszeniu małolata popłynęła, atrakcyjna jak tatarskie siodło, nawet wózek do zdjęć uje.any błotem. Amatorka.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry