Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie wyszło, bo czasu brak ;)
Zdaj relacje jak się jeździło Lambo, aczkolwiek po takiej przejażdżce najgorszy chyba będzie powrót do rzeczywistości :)
Taa, już czuję, że nie będę spać przez 3 noce. Podobnie miałem gdy pierwszy raz usłyszałem system audio za 130 tys, to już nie chciało mi się słuchać niczego innego :)
Witam,
ja miałem przyjemność jeździć lambo.
Ogólnie wrażenia bdb, przyspieszenie i dźwięki oszałamiające, trakcja rewelacyjna.
Niestety kolejny raz wybrałbym np. nissana gtr - bardziej cywilizowany i spokojniejszy.
Lambo przy 6 okrążeniach trochę mnie wykończyło - nie dałbym rady jeździć nim na "co dzień".
Chyba trochę za bardzo przyzwyczaiłem się do spokoju i ciszy w aucie.
Pzdr
Jacek
Słyszałem podobne opnie, że ciężko okiełznać te ponad 500 KM, ale nic, trzeba spróbować :) Czyli piszesz, że nie warto i trzeba wracać do swoich pierdzikółek. Jakoś to przeżyję :)
 
Ostatnia edycja:

sul76

New member
Witam,
warto warto, tylko wykup sobie dodatkowe okrążenia (standardowo było 4, ja miałem 6).
Okiełznać się da i po 3-4 okrążeniach jeździ się już w miarę, tylko dla mnie to skupienie, koncentracja i dźwięki okazały się męczące.
Dla mnie jako ciekawostka super, ale na dłuższą metę - może jak bym miał 20lat.
W każdym razie w drodze do domu swoim pojazdem odpocząłem - czego nie czułem wcześniej.
Pzdr
Jacek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A może coś z samochodów Bona jest do przejechania się ... :) jakiś AM DBS - chyba bardziej cywilizowany i większy komfort
 

eedviking

Banned
Panie i Panowie, to to żaden hardkor, jazda KTM X-Bow, to jest hardkor,przeciążenie dochodzące do 2G! Lambo przy KTM-ie, to zabawka dla dziewczynek. :mrgreen:;) Tylko 240KM i poniżej 4s do 100km/h. Te koniki okiełznać to wyzwanie.:D;)
ktm-x-bow-gt-sportwagen-purist-mit-filter.jpg


A może coś z samochodów Bona jest do przejechania się ... :smile: jakiś AM DBS - chyba bardziej cywilizowany i większy komfort
Za 1149zł, masz 3 okrążenia(12km.) DB9 .
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Panie i Panowie, to to żaden hardkor, jazda KTM X-Bow, to jest hardkor,przeciążenie dochodzące do 2G! Lambo przy KTM-ie, to zabawka dla dziewczynek. :mrgreen:;) Tylko 240KM i poniżej 4s do 100km/h. Te koniki okiełznać to wyzwanie.:D;)
ktm-x-bow-gt-sportwagen-purist-mit-filter.jpg



Za 1149zł, masz 3 okrążenia(12km.) DB9 .

Troszkę kasy jest ale za przyjemności trzeba płacić...
Ale że można na takim czymś kasę zarabiać kto by pomyślał o tym np. 10-15 lat temu ? :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Witam,
warto warto, tylko wykup sobie dodatkowe okrążenia (standardowo było 4, ja miałem 6).
Okiełznać się da i po 3-4 okrążeniach jeździ się już w miarę, tylko dla mnie to skupienie, koncentracja i dźwięki okazały się męczące.
Dla mnie jako ciekawostka super, ale na dłuższą metę - może jak bym miał 20lat.
W każdym razie w drodze do domu swoim pojazdem odpocząłem - czego nie czułem wcześniej.
Pzdr
Jacek
Dzięki za rady, wezmę to pod uwagę
Panie i Panowie, to to żaden hardkor, jazda KTM X-Bow, to jest hardkor,przeciążenie dochodzące do 2G! Lambo przy KTM-ie, to zabawka dla dziewczynek. :mrgreen:;) Tylko 240KM i poniżej 4s do 100km/h. Te koniki okiełznać to wyzwanie.:D;)
Za 1149zł, masz 3 okrążenia(12km.) DB9 .
Wiem eedviking, że w Norwegii wszystkie dziewczynki jeżdzą Lambo, a wikingowie KTMmi :D
Opcja na KTMa też jest. Jak zauważyłeś, sporo droższa. Widocznie z jakiejś przyczyny jest różnica w cenie ;) Ludzie którzy wysiadają zbierają szczeki z podłogi.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Panie i Panowie, to to żaden hardkor, jazda KTM X-Bow, to jest hardkor,przeciążenie dochodzące do 2G! Lambo przy KTM-ie, to zabawka dla dziewczynek. :mrgreen:;) Tylko 240KM i poniżej 4s do 100km/h. Te koniki okiełznać to wyzwanie.:D;)

Za 1149zł, masz 3 okrążenia(12km.) DB9 .

Nie takimi się jeździło..............w Forza takich fur do wyboru do koloru :mrgreen:

A tak serio, to kiedyś prowadziłem N-grupowe Evo na torze...i Scanię 580 to jest dopiero jazda :lol:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ano. :D;)
Zastanawiam się czy nie taniej pojechać na zwiedzanie Italii , narozrabiać , może wpakują do: :mrgreen:
t1sg7bfsqxzaeovtjlrglokzch7z4ifi_900x442-1401279591.jpg

Pewność większa jest że w taki samochód wpakują człowieka jak się pojedzie (nie pamiętam na 100%) do Dubaju.... pokazywali tam jakimi brykami Policja sobie jeździ to tak wychodziło że tylko takie tam wozy mają :) mam na myśli sportowe auta ...
 

jurass

Banned
Ponieważ widzę, że są tu miłośnicy skandynawskiej motoryzacji, to zadam takie samo pytanie jak kolega Viking (to może być odrobinę trudniejsza zagadka):


20140912_084226_resize_zps378b6022.jpg~original


20140912_083857_resize_zps4056fcc6.jpg



A przy okazji Eed, czy wstawiony przez Ciebie Mads mówi jak przyrządzony móżdżek najbardziej lubi?
 
Ostatnia edycja:
Do góry