Sklepy internetowe

robototo

New member
sklepy internetowe

Witam, poniewaz nikt nie raczył się odezwać na mój post postanowiłem sam przetestowac dostawę na własnej skórze...zakupionego lcd po dokonaniu zapłaty już bez kuriera bo czas go bardzo gonił, tv rozpakowałem i zostawiłem na kilka godzin bez podlączenia aby się "zaaklimatyzował" ...potem właczyłem i spoko...a sklep w TURKU CZYLI MEDIA MARKET NAPRAWDE POLECAM, SUPER OBSłUGA...KONTAKT RóWNIEZ NO I CENY BARDZO BARDZO PRZYSTEPNE....POLECAM I POZDRAWIAM..;)
 

franek-kris

New member
zakupy przez internet

witam kupiłem przez internet lcd philipsa 32 pf5331 oraz kino samsunga HT-THQ25 i jestem zadowolony telewizorek dziala super i kino kupowalem w zadowolenie.pl
 

wojt71

New member
cyfrowy świat

Witam!!
Kupuję w internecie już od jakiegoś czasu, najczęściej na Allegro mam tam chyba pięćdziesiąt komentarzy, ani razu nie byo skuchy. Moje postępowanie jest następujące: przyglądam się ile gość ma komentarzy (oczywiście pozytywnych) jeżeli facet ma dla przykładu 140 pozytywnych a 5 negatywów to można przełknąć bo zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Można też sprawdzić gościa który wystawił negatyw bo może się okazać że z niego niezły bolek i wali negatywy. Bardzo dla mnieważna jest też data rejestracji na allegro, ponieważ gość który zarejestrował się 5 dni wcześniej i ma 40 komentarzy i to jeszcze od paru tych samych gości to może wyglądać na spółe naciągaczy, potem pozostaje jescze kontakt telefoniczny, ja mam coś takiego że potrafięw głosie wyczuć gościa, oczywiście nie mówię że jestem wszechwiedzącym ale jeszcze mnie to nie zawiodło. Staram się wybierać oferty blisko mojego miejsca zamieszkania żeby można byłoodebrać osobiście, niestety jest to rzadko bo często intratne oferty to śląsk i warszawa. Bez wielkiego zastanowienia kupuję rzeczy do 300 zł bo to gwarantuje allegro więc można poczekać. Ale co do sklepów to kupiłem ostatnio KD panasonica w sklepie super obsługa i dostawa zamówienie o 14- tej a następnego dnia o 10-tej było u mnie. Trasa Rzeszów-Gdańsk (jak oni to robią?:D ). Dla mnie ważna jest cena alenie za wszelką cenę, ważne że dostaję sygnał od kontrahenta że towar wysłał o tej i otej, że pieniądze doszły. Ja postępuję właśnie tak w dwie strony i chciałbym być traktowany tak samo. Pozdrowienia i udanych zakupów on-line.
 
Do góry