Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy

lucas3004

New member
witam

przeglądam ten wątek i widzę jaki byłem głupi zamawiając tv w tym sklepie
sklep nieźle sobie radzi
moje zamówienie jest z 21.10 i ma nr 119959
a znalazłem posty mówiące o zamówieniu z sierpnia o nr 109412
jeżeli numerują zamówienia jedno po drugi to w ciągu trzech miesięcy mieli ok 10 tysięcy zamówień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
może być nas dużo
ja ciągle czekam na obiecywaną w każdej rozmowie telefonicznej ze sklepem kasę

pozdrawiam
 

avis

New member
No to jeszcze ja :(

No i jeszcze ja:fool: Zamówiłam telewizor 11 listopada, pieniądze wpłaciłam 12 listopada. Potwierdzenie wpływu pieniędzy było szybko 13.11. Tydzień później pytałam o stan realizacji, odpowiedzieli, że wyślą za tydzień "ze względów logistycznych. Kolejny tydzień później, ponieważ nie było telewizora ani informacji, znowu zapytałam, powiedzieli, że nie mają na magazynie i trzeba czekać 4 tygodnie, albo zwrócą pieniądze. Poprosiłam o zwrot. Powiedzieli, że w ciągu 5 dni zgodnie z regulaminem, chociaż w regulaminie nie ma takiego punktu:!:
A teraz trafiłam na to forum i jestem zrozpaczona, 5 tys. złodziejom dałam. :-?
Jeżeli komuś udało się skutecznie odzyskać pieniądze, piszcie jak to zrobić :?:
 

wydymany roku

New member
co robić!!

Koleżanko Avis!!.
Wpłacic 5 tys, to trzeba byc odważnym. Ja na szczeęście tylko 2,5 tys.
Jedyne rozwiązanie to zgłosic na poczatek sprawę na policję . Ja tak zrobiłem. Teraz czekam na efekty pracy policji. Jak to nie pomoże to podejme bardziej ostrzejsze działania ale im nie daruję skur......!!!! przepłacę dopłacę ale im nie daruję!!!!Będę informował na bieżąco co zrobili stróże prawa.

pozdrawiam
 

wydymany roku

New member
Pomoc

Droga Avis!!!
Oczywiście , że policja zajmuje się takimi sprawami. Obiecali , że zajmą się sprawą. Z informacji , które zebrałem to wygląda to tak , że jak zajmie się tym policja to oddają kasę i mówią policji , ze sprawy nie ma. Policja jest wtedy zmuszona umorzyć sprawę a ani naciągają kolejnych. Policz delikatnie :np:100 osób x 2,5 tys=250000pln. Można zyć z odsetek?Myślę ze tak . "Dobry sposób na biznes tak na marginesie".
Niestety policja nie lubi takich spraw bo psują im statystyki. Trzeba byc upartym
Bede informował na bieżąco
Pozdrawiam
 

jacckkyy

New member
Oskar Media

Witam ja tez wplacilem 5000 tys na telewizor 3 listopada i sciemniali jak i was ale napisalem im ze sprawe oddam do prokuratora i oddali kase nawet z ust.odsetkami ale to jest jedno wielkie oszustwo zreszta na ceneo sklepu juz niema ale jest NANDO UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!! maja ten sam NIP tylko adres sie znienil i nr.tel i oczywiscie oprawa a i nazwa tych sciemniaczy tez ta sama Upward Financial Communications Grupa I.F.G. sp. z o.o. NAPISZE TAK- JEDNOCZCIE SIE LUDU PRACY I WYBIERZCIE SIE WSZYSCY ZROBIENI W WALA DO TYCH biznesmenow z JAWCZYC pod Warszawa. Ja terz bym sie wybral !
 

barbun

New member
Oszuści 100%

Oczywiście pieniądze za niezrealizowane zam. na moje konto nie wpłynęły w wyznaczonym (przez nich) terminie. Schemat za każdym razem jest ten sam. Ale przygotowałam komplet dokumentów dla Policji I Prokuratury, to oni zajmą się sprawą... Nie mam zamiaru biernie czekać i słuchać kolejnych kłamliwych zapewnień w stylu "przekazaliśmy monit do dz. księgowości" (która jak przypuszczam mieści się na sąsiednim biurku)! , "przepraszamy..." i inne takie. Nie dajcie się zwieść głosikowi w słuchawce - kłamie jak z nut!!! Trzeba działać...
 
Ostatnia edycja:

mizgaj

New member
Oskar media

dzis bylem na policji.sprawa zostanie przekazana do ozarowa.
napisalem maila to policjanta ktory sie zajmuje oskar zeby wyslal jakis namiar to skontaktuje policjantow z komisariatu w ktorym ja zglaszalem z komisariatem w ktorym sparwa bedzie prowadzona.radze rowniez innym ludzia zrobic podobnie.
zobaczymy co z tego wyjdzie.
nie odpuszcze im tego
 

akopi

New member
oskarmedia nando upward financial communications

w poniedziałek minął termin zwrotu moich pieniędzy. jutro też jadę na policję, ale oprócz tego pogadam z kumplem brata, który pracuje w tvn24. na pewno będzie to dla niego "tłusty kąsek". może nawet w głównym wydaniu faktów wyemitują reportaż o tych oszustach ...
 

barbun

New member
Oskarmedia - Oszuści!

Zdaje się, że pomysł z reportażem w telewizji jest w tej sytuacji jednym z najlepszych, na to by zdemaskować ten interes. Chętnie opowiem o swoim przypadku jeśli zajdzie taka potrzeba.
 

chrumo

New member
No i ja :)

Tyle lat w internecie, dużo dokonanych transakcji i zbudowane zaufanie wobec innych spowodoało, że i ja dałem sie nabrać.

Około 9 listopada wysłałem im te cholerne 2000 zł. Scenariusz taki sam jak innych sytaucjach, zwodzenie, oddawanie pieniędzy. Dzisiaj do 17:30 obiecuje itd. Tam w tej infolini jest jeden koleś tylko który podaje się za Marcina Gontarskiego - czy to jego prawdziwe nazwisko nie wiem. Nie mam jednak zamiaru pindolić się z oszustami bo niedługo za telefon więcej zapłacę.
Jutro wysyłam pismo do prokuratury w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa ( wyłudzenie pieniędzy ) i kieruję także na policję. Niech zamkną złodzieii? A może...wszyscy się do nich przejedziemy tam? To by było ... :)))
 

voyteac

New member
Oszustwo !!!

[FONT=&quot]Witam,[/FONT]
[FONT=&quot]Nazywam się Wojciech Jaroni. Jestem z Wrocławia. [/FONT]
[FONT=&quot]Niestety też zostałem oszukany przez „Oskarmedia" Upward Financial Communications, Grupa I.F.G., Spółka z o.o., 05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 57 Jawczyce.[/FONT][FONT=&quot]Sklep jest mi dłużny niecałe 4 tyś.
[/FONT][FONT=&quot]Otóż tak: [/FONT][FONT=&quot]
1.[/FONT][FONT=&quot]Środa 12/11/08-wieczór zamówienie i dokonanie przelewu. Oczywiście kontakt do tej chwili wyborny. Super itd. [/FONT][FONT=&quot]
2.[/FONT][FONT=&quot]Piątek pierwsze obawy – jak to możliwe ze nie ma informacji o wpłacie. W Polsce przelewy idą jeden dzień. Ale nie 2!! [/FONT][FONT=&quot]
3.[/FONT][FONT=&quot]Niedziela 16/11/08 – przed 21.00 otrzymałem maila, że pieniądze dotarły. Co mnie zdziwiło to to, że w niedziele !! Przecież w niedziele nic nie pracuje. Ale co tam.[/FONT][FONT=&quot]
4.[/FONT][FONT=&quot]Czas czekania 10 dni roboczych. Po 7 piszę jaki status zamówienia. Odp. W trakcie realizacji. [/FONT][FONT=&quot]5.[/FONT][FONT=&quot]Piątek 28/11/08- dostaje informację, że trzeba czekać na TV 4 tygodnie. Czy chcem zwrot wpłaty. Oczywiście, że chcę.
[/FONT][FONT=&quot]6.[/FONT][FONT=&quot]I tak czekam do dzisiaj 3/12/08. Pisałem od piątku 3 maile na dzień. Maile z niby monitami do działy finansowego też miałem.[/FONT][FONT=&quot]

Ponadto pisałem ponaglające maile- nie do końca miłe. Bardzo się cieszę, że mam WSZYSTKIE MAILE. Dowód jak nic!![/FONT][FONT=&quot]Robią ludzi w jajko i to przed świętami. Pisałem, że idę na policję dwa razu. Ale dzisiaj już to zrobiłem. Uff przesłuchanie 1.5 h ale było warto.
Wierzę, że to pomoże. [/FONT][FONT=&quot]

Dodatkowo dzisiaj napisałem maila do UWAGI TVN. Jutro dzwonie tam.

[/FONT]
[FONT=&quot]Dzwoniłem do nando.pl (to samo tylko inne ulice) jak pisaliście. Jakaś wątpliwej wiedzy Pani (bardzo żałuje że nie pamiętam jej nazwiska bo bym przytoczył) kłamał, że oni to nie OSKARMEDIA !![/FONT]
 

Kansas72

New member
NANDO.pl

Witam wszystkich. W ubiegłą środę zamówiłem Samsunga LE46A756 - cena była super. Sprawdziłem opinie na temat sklepu Nando - były ok. Dzisiaj mija tydzien jak przelałem im kasę za Tv 5.300,- i zacząłem się trochę niecierpliwić kiedy go w końcu dostanę. Dzisiaj trafiłem na to forum i mówiąc krótko szczena mi opadła, już kombinowałem jak jutro będę rozmawiał z Nando i oczywiście policją.
O godzimie 22:43 dostałem meila z Nando, że towar został wysłany i zmieniono status zamówienia na zakończony. Nie wiem, czy wysyłkę przyspieszył dzisiejszy telefon do nich - przyznam dość stanowczy, czy może jest to po prostu dobry sklep, albo ja miałem fart.
O finale mojego zamówienia w Nando poinformuję.:hmm:
 
Ostatnia edycja:

KRZYCHM

New member
Wielki Brat Z Oskarmedia

Moja historia ze sklepem rozpoczęła się 19.11.br. Niestety zamiast radości związanej z zakupem wymarzonego telewizora ,pozostał niesmak i samokrytycyzm za to, że byłem tak bardzo naiwny….. swoistego rodzaju taki……”kac”…Jak tylko zorientowałem się o co tu właściwie chodzi, natychmiast zrezygnowałem (e-mailem i pismem za doręczeniem odbioru) ze złożonego zamówienia /w ciągu 10 dni mam do tego prawo/. W odpowiedzi na e-maile (wówczas jeszcze je otrzymywałem), dostawałem jak większość oszukanych stałą, znaną już regułkę typu: „Szanowny Panie,dziękujemy za przesłane danych do przelewu. Informujemy, ze zostaną one w dniu dzisiejszym przekazane do działu finansowego. Zwrot otrzyma Pan w ciągu 5 dni.”
Minęło już wiele dni, oczywiście żadnego przelewu nie było, a status mojego zamówienia w ogóle się nie zmienił.
Widząc powyższe zacząłem działać. Sprawę oddałem na policję. (Radzę, aby wszyscy oszukani zrobili to samo), a sprawę kieruję do prokuratury.
Wysłałem również e-maile do różnych programów telewizyjnych. Myślę, że i tam sprawą się zainteresują.
Drodzy Państwo ! Walczcie o swoje. Nie czekajcie aż wydarzy się cud. Im więcej nas, tym lepiej. Coś trzeba z tym zrobić ! Pozdrawiam wszystkich oszukanych.
 
Ostatnia edycja:

seba_76

New member
Złodzieje

Witam

Moja "przygoda" z tymi złodziejami wygląda dokładnie tak samo jak opisane wyżej.Potwierdzenie przelewu 16.11.2008.Następnie zwodzenie że dojdzie sprzęt do końca tygodnia a następnie puste obietnice zwrotu pieniędzy.Oczywiście od początku nie zamierzali nic wysyłać-pytałem przed złożeniem zamówienia czy mają na składzie więc oczywiście odpisali, że mają...a potem nagle piszą, że nie mają na składzie. Nie wiem czy jest sens czekać te obiecane 5 dni- dzisiaj mija czwarty...
Ja oczywiście zgłoszę sprawę po upływie tych 5 dni na policję-dam im łaskawie czas do wtorku:)chociaż z góry wiem że to nie ma sensu...
Ze swojej strony mogę zapewnić, że ja tym sk....om nie popuszczę.Mnie już niespecjalnie zależy na tych 4500 PLN - chodzi o zasady.
Jestem w kontakcie z paroma osobami z tego forum i niespodziankę im szykuję - nie trafili najlepiej. Nic więcej nie napiszę sami rozumiecie dlaczego:)
Pozdrawiam wszystkich oszukanych przez tych sk...skich złodziei
 

rat74

New member
Oszukany (kolejny) !!!

Słuchajcie u mnie ta farsa trwa od 29.10.08 . Towar zamówiłem w sklepie Oskarmedia - na Ceneo...
Sklep jest mi dłużny 1700 zł (nr.aukcji 120509).
Ciągle jestem zbywany o kolejne 48 godz.
Ta sama śpiewka co u was. Właśnie zgłosiłem sprawę na policji.
Może czas pomyśleć o zbiorowym pozwie sądowym .
Pozdrawiam.
Krzysztof
 

voyteac

New member
Ale jaja !!!

po tym jak opisałem tutaj siebie - oddali kase...

Przed 19 post a o 00:03 - mail ze kase bedzie zwrocona buehehe

tyllko jak piszecie cos na forum - zero anonimowisci, piszczcie do TV.
i idzcie na Polciję !!

MAM KASE - nawet nie wiedizalem ze moge sie cieszyc tak z tego zwrotu !!

aha - jak pisalem po 10.00 ze kasy nie ma (a przelew jakos po 11 przyszedl) to nawet skan mi przelewu wysłali...

chyba sie wystraszyli !!
 

zetkaq

New member
Witam,

zamawiałam tam telewizor-porażka,
czekałam m-c w końcu zwrócili pieniądze.
Potem kupiłam w Dan Pol Sulechów a Ci okazali się oszustami!!!
pozdrawiam
 
Do góry